جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

5 آنلاین مکان برای خرید با کیفیت آلی دانه برای خانه باغ

از سنتی موروثی گیاهی گونه های عجیب و غریب سبزیجات و گیاهان را افزایش باغ خانه خود را از طریق این دانه تحویل.

ارتقاء

One از بزرگترین چالشهای شهری باغداران و کشاورزان در طول مستند شده است عدم وجود گزینه های که آن را به منابع با کیفیت خوب دانه های آلی.

“در حال رشد مواد غذایی خود را هر دو پایدار انتخاب و مسئول و با توجه به عرضه محدود محصولات تازه از منابع قابل اعتماد در چند ماه گذشته آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب و فعالیت است. اما چالش این است که برای دریافت با کیفیت خوب دانه های آلی — حتی اگر آنها در این لیست گنجانده از خدمات ضروری آنها به راحتی در دسترس برای بسیاری از” سهام بنگلور-ساکن شهری و باغبان تشکر K.

برای پر کردن این شکاف چند سازمان گرد هم آمده اند برای اطمینان از کیفیت بالا و دانه های آلی می تواند در حال حاضر به هر کسی در آستان خود. در اینجا پنج مورد از آنها را.

هند موسسه تحقیقات باغبانی (IIHR), بنگلور

هند موسسه تحقیقات باغبانی (IIHR), بنگلور, راه اندازی یک پورتال برای ارائه کیفیت دانه به آستان خود. در ارائه بیش از 60 ارقام پرمحصول بذر گل و سبزیجات و محصولات میوه.

مارک تحت نام آرکا با اشاره به محل آن در بانک ها از رودخانه Arkavathi این پورتال ارائه خواهد شد دانه در هر نقطه از کشور حتی در مناطق دور افتاده زیر یک معامله آنلاین.

اینجا کلیک کنید برای خرید.

Secular coalition

تاسیس شده توسط برجسته و فعال محیط زیست فیزیکدان و نویسنده واندانا شیوا, secular coalition شبکه ای از دانه پاسداران و آلی تولید کنندگان از سراسر 22 ایالت هند است.

از سال 1987 شبکه کمک کرده است راه اندازی 122 جامعه بانک بذر (CSBs) و بهبود و حفظ هزاران آلی دانه های موروثی که غیر GMO (ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی) و باز گرده افشانی.

دانستن بیشتر در اینجا

برای نمایندگی تنها. منبع

Ugao0

از ارقام بومی شیرین و نخود فرنگی و گیلاس و گوجه فرنگی و ریحان و جعفری به کنگر فرنگی و ageratum گل شما می توانید یک طیف عظیمی از کیفیت خوب دانه های آلی در Ugaoo. آنها خودشان را در ارائه عملکرد بالا گونه که باید قابل توجه مقاومت به آفات و بیماری آنها را به یک انتخاب خوب برای هر دو مبتدیان و یا چاشنی باغبان.

با هر بسته خریداران دریافت خواهد کرد دقیق توجه داشته باشید در حال رشد دستورالعمل و سایر اطلاعات مرتبط. از فاصله کاشت دانه به مقدار آب به داده Ugaoo معتقد است در ارائه end-to-end راهنمای به رشد یک باغ.

شما می توانید دانه اینجا

Sahaja دانه

یک شبکه آلی تولید کنندگان و کشاورزان و باغبان, Sahaja منابع بیش از 150 گونه دانه از جوامع کشاورزی در سراسر کشور شده اند که حفاظت از آنها را برای نسل های.

بر اساس این ایده از یک منبع باز سیستم که باعث باز گرده افشانی این هستند که با دقت دستچین شده برای اطمینان از عطر و طعم و ارزش غذایی هستند و در غیر GMO.

شما می توانید آنها را در رسیدن به اینجا

برای نمایندگی تنها. منبع

Annadana خاک و بذر محافظ

این سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر کشاورزی پایدار و حفاظت از هند غنی و متنوع دانه میراث. از طریق تلاش های خود را برای کمک به کشاورزان در اتخاذ پایدار و عاری از مواد شیمیایی شیوه های کشاورزی آنها شده اند با ترویج حفاظت از محیط زیست و تولید و ضرب و تبادل آلی دانه های سنتی موروثی سبزی رقم تقریبا 19 سال. در این سال آنها را زنده 57 باز گرده افشانی انواع دانه.

شما می توانید برای رسیدن به آنها را در اینجا

ارتقاء

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول