5 شهر نیویورک گالری است که شما می توانید در این آخر هفته

نصب و راه اندازی نمایش Kasmin را نشان می دهد William N. Copley کار “نیویورک سال است.” © 2020 William N. Copley و مستغلات / هنرمندان حقوق جامعه (ARS) نیویورک

پس از مرور مجموعه موزه آنلاین و گرفتن هر موجود عمل هنری از نقاشی به needlepoint جدید نیویورکی بار دیگر قادر به دیدن هنر در فرد است. موزه متروپولیتن را بازگشایی درهای خود را در شنبه 29 اوت در یک چهارم از آن به طور منظم ظرفیت و موزه شهر نیویورک بازگشایی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23; تا آن چه را در دسترس به جزر و مد ما بیش از ؟ به گزارش نیویورک تایمزچندین گالری در چلسی و سوهو در حال آزمایشی شروع به باز کردن درهای خود را به درستی-نقاب خوب علاقه مندان به هنر بنابراین ما scoured لیست برای دیدن که ارائه ارزش در حالی که خود را.

David Lewis گالری

در حالی که این گالری در طبقه پنجم از 88 Eldridge خیابان است که تا کنون تنها به کسانی که ملاقات در پیشبرد David Lewis است که در حال حاضر در حال اجرا نشان می دهد که مراکز هنری از هنرمند جان Boskovich. Boskovich را “روانی سالن” است که رویداد اصلی در اینجا آن شامل آهک سبز و florescent روشن “هزاره راهرو” یک “بیداری بی ادب, قهوه, گوشه” پر شده با تحریک آمیز, قدیمی, عکس و شوم “ظروف سرباز یا مسافر سالن” رنگ قرمز. اگر شما می خواهید یک فضای فیزیکی است که به درستی نشان دهنده جسمانی اضطراب از سال 2020 این Boskovich نمایشگاه که توابع به عنوان یک تفریح از خانه این هنرمند ساخته شده برای خود در غرب هالیوود, ممکن است آن را.

Perrotin

همچنین در دسترس قرار ملاقات است Perrotin, گالری, جدید, گروه نمایش “تاریخچه راز از همه چیز” که شامل کار هنرمندان کاترین برنارد, مائورو Bonacina Sayre گومز و جولیا Wachtel. به طور کلی این نمایشگاه با هدف به چالش و کشف “ضربه به درک بصری فرهنگ به عنوان جمعی روایت” با توجه به آزادی مطبوعات و این کار را با متضاد مختلف هنرمندان غربت و اغلب متناقض دیدگاه. برای مثال آرشام رز کوارتز مجسمه های متبلور نوار ویدئو می تواند دیده می شود به عنوان لوکس مصنوع در حالی که برنارد مسحور نقاشی را مسخره ارقام مانند گارفیلد با شکوه به نظر می رسد.

همچنین نگاه کنید به: پشت صحنه در 5 شهر نیویورک گالری آماده سازی برای بازگشایی

Petzel

در 15 ژوئیه Petzel گالری در غرب 18th street خود را راه اندازی گروه جدید نمایشگاهی با عنوان “عشق نامه به یک کابوس” که ویژگی های کار هادی Fallahpisheh پیدایش Belanger, Meriem Bennani و دیگران که تصور می شد به عنوان یک پاسخ مستقیم به این بیماری همه گیر و پس از کشتن جورج فلوید. این نمایشگاه به بررسی مفهوم هنری عینیت و از ما می خواهد به در نظر گرفتن چگونه Belanger کار (ظروف سفالین سنگ نما چشم, دهان و یک خاک انداز) ممکن است بگویید حقایق مختلف از Fallahpisheh است (نور منحصر به فرد نقاشی از چیزهایی مانند سگ و انسان در آغوش). Petzel خوشبختانه در حال حاضر آزادانه به روی عموم باز از دوشنبه تا جمعه.

پیتر Blum

پیتر بلوم گالری در 176 Grand خیابان در حال حاضر باز وقت وجود دارد و شما می توانید از آخرین بقایای نیکلاس Galanin نمایشگاه که باز از طریق July 26th. “حمل Song / مختل سرود” نمایش طیف گسترده ای از Galanin خلق از جمله گوزن پنهان با رنگ کاملأ پیچیده کوچک طرح texturally دعوت مجسمه سازی و Galanin دیدنی سفید سر و صدا آمریکا, نماز, فرش: بافته شده ملیله بی پایان استاتیک.

Kasmin

همچنین در دسترس برای بازدید با تعیین وقت قبلی است Kasmin گالری را نشان می دهد “نیویورک سال” که ویژگی های سه دهه از تکامل نقاش William N. Copley. Copley شناخته شده بود با امضای خود نام CPLY و سبک هنرمند را شامل مخلوطی از سوررئالیسم آشکار تمایلات جنسی و پاپ-فرهنگ مبالغه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>