از منجمد بطری چوبی teethers این کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از درد و ناراحتی در کودک است. آن را امتحان کنید!

Teething فرایند که در آن یک کودک دندان فوران و یا شروع به شکستن از طریق لثه خود را. این جای تعجب نیست که وقت آن فوق العاده سخت برای هر دو کودک و پدر و مادر به دلیل چقدر دردناک است.

شایع علائم عبارتند از: تحریک پذیری و مناقصه و یا لثه ها متورم می, جایی که یک کودک تلاش می کند تا به جای یک شی به دهان به گرفتن برخی از کمک.

هنگامی که یک کودک تجربه دندان درد, هیچ چیز بهتر از تغذیه با شیر مادر. اما پس از این است که همیشه یک راه حل عملی شما می توانید این طبیعی و ایمن تکنیک های سفر یک کمی نرم و صاف:

1. چوبی سبزی Teethers

teething babies

این teethers ساخته شده از چوب نیم و تمام سلامت خواص چریش sans تلخی. آنها مفید در تسکین کودک شما درد لثه و درخواست تجدید نظر به آنها را بیشتر به خاطر سرگرم کننده شکل آنها در می آیند که پیشنهاد تحریک بصری.

اما آن را همیشه در توصیه به فرزند خود اجازه دهید بازی با این تحت نظارت.

2. حمام آب گرم

teething babies

یک حمام آب گرم اغلب فراهم می کند از حواس پرتی کودک نیاز از ناراحتی دندان درآوردن است. با استفاده از صابون ساخته شده از مواد آلی را کمک به آنها استراحت و خواب یک شب خوب.

3. مسدود کردن یک بطری

teething babies

یکی از موثر ترین راه برای کمک به کودک خود را از بین بردن برخی از دندان درآوردن درد آنها را با دادن یک بطری با منجمد, نوک پستان ها به جویدن. پر کردن بطری با آب آن را وارونه در فریزر به طوری که آب یخ در نوک پستان و سپس آن را از زمانی که کودک تجربه درد.

4. ماساژ فرزند خود لثه

teething babies

اعمال کمی فشار و ماساژ کودک شما درد لثه از جلو به عقب به انتشار برخی از درد. اما مطمئن شوید که دست های خود را تمیز و درستی مقادیر است. علاوه بر این, شما همچنین می توانید بسیار آرام ماساژ فرزند خود پیشانی و گونه ها با استفاده از آلی نوزاد روغن ماساژ.

5. دندان در آوردن تنقلات

teething babies

نگه داشتن ایده آل تنقلات مفید برای کودک شما در طول دندان درآوردن دوره یکی از باهوش ترین چیز برای انجام. این سالم کراکر ساخته شده با آرد برنج و آلی گندم سیاه و با طعم سیب و اسفناج را بدون ظروف سرباز یا مسافر و انحلال به سرعت در دهان.


همچنین بخوانید: مراحل 5 5 انواع مواد غذایی: بهترین مواد غذایی معمول برای کودک شما


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de