5 کم هزینه نوآوری توسط این مهندس-تبدیل-IAS نگه می دارد و سلامت کارگران امن

از یک کنترل از راه دور ربات ارائه می شود که مواد غذایی و دارو در این بیمارستان به یک اتاق است که می تواند ضد عفونی کردن یک فرد در 30 ثانیه اینجا است که چگونه این افسر IAS از Jharkhand مبارزه COVID-19

Even هر چند Jharkhand غرب Singhbhum منطقه نه ثبت هر گونه موارد مثبت COVID-19 تا کنون Aditya Ranjan آن معاون توسعه کمیسر (DDC) در حال انجام همه چیز را در ظرفیت خود را برای از بین بردن خطر به عنوان آنجا که ممکن است.

از این بهتر, صفحه اصلی

“از آنجا که ما دیگر ريشه مسائل مانند naxalism و فقر ما باید فوق العاده هوشیار در چگونه ما در رسیدگی به این بیماری همه گیر و مذهبی زیر شعار” پیشگیری بهتر از درمان است.’ ما با تمرکز بر طراحی اختراعات است که کاهش هر گونه تعامل فیزیکی برای هر دو بالقوه بیماران و پرسنل بهداشت,” Aditya می گوید بهتر است هند.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


از مواد ضد عفونی کننده اتاق به کم هزینه سپر محافظ این IAS کار قرار داده است خود را به استفاده از مهارت های مهندسی و ساخته شده مقرون به صرفه اختراعات. در اینجا پنج مورد از آنها:

1. ضد عفونی کننده اتاق

Aditya دارای طراحی قابل حمل مجلسی است که با استفاده از یک مرطوب کننده سمپاش اسپری دوستانه پوست ضد عفونی کننده در سراسر بدن و طول می کشد تنها 30 ثانیه برای ضد عفونی کردن یک فرد.

اتاق قرار داده شده است در جنوب شرقی بیمارستان راه آهن در Chakradharpu.

“چه چیزی باعث این اتاق منحصر به فرد است که وجود دارد بدون استفاده از هیپوکلریت, گوگرد یا ionised آب که ممکن است باعث خطرات بهداشتی. پس sanitisers می تواند باعث سوزش چشم هر فرد عبور از طریق اتاق به پوشش چشم خود می گوید:” Aditya.

در حالی که هزینه نصب و راه اندازی شد 25.000 تومان در حال اجرا هزینه اتاق 1,400 تومان در هر ساعت به عنوان آن را با استفاده از هفت لیتر sanitiser در هر ساعت. این اتاق همچنین باعث می شود پانسمان روند یک فرد Protective Equipment (PPE) کیت امن تر است.

“فرد با پوشیدن PPE به مطمئن شوید که او/او را لمس نمی کند و سطح بیرونی این کیت برای جلوگیری از عفونت است. راست پس از عبور از این محفظه های ضد عفونی کننده سلامت کارگر را می پوشند کیت” او می افزاید.

2. شرکت ربات

زمانی که Aditya بخوانید درباره پزشکان آزمایش مثبت برای Coronavirus او آمد تا با یک Co-Bot (مشترک ربات) است که می تواند در ارائه دارو و مواد غذایی به بیماران و در نتیجه کاهش دخالت انسان.

شرکت ربات مستقر در انزوا تسهیلات چکردهرپور بیمارستان راه آهن.

توضیح ویژگی های این دستگاه Aditya می گوید: “کنترل از راه دور-اجرای ربات می تواند حمل 30 کیلو و سفر می تواند تا فاصله 300 فوت است. آن می آید با یک دوربین و بلندگو و قابل شستشو است.”

3. باجه تلفن مجموعه مرکز

Aditya ساخته شده است دو غرفه گوشی (استاتیک و قابل حمل) است که به کاهش نیروی کار مورد نیاز برای جمع آوری نمونه از coronavirus آزمون.

از این بهتر, صفحه اصلی

تنها دو سلامت کارگران مورد نیاز برای اجرای این هوا تنگ غرفه–یکی جمع آوری گلو و بینی گرد و خاک از داخل غرفه و دیگر sanitises غرفه پس از هر مجموعه است.

“معمولا در آن طول می کشد سه نفر برای جمع آوری گرد و خاک و بعد از هر مجموعه PPE کیت به تغییر است. در اینجا وجود دارد تنها یک نفر در داخل اتاق که دستور بالقوه بیمار از طریق میکروفون. پس از فرد سپرده گرد و خاک در یک جعبه سلامت کارگر را از طریق دار زدن, دستکش, بدون آینده در تماس با فرد است. کیوسک سه دقیقه طول می کشد برای جمع آوری نمونه و هر روز ما می تواند جمع آوری 100 نمونه. وجود دارد بدون نیاز به تغییر PPE کیت در نتیجه صرفه جویی در هزاران روپیه” Aditya توضیح می دهد.

در حالی که ساختار استاتیک قرار داده شده است در چیبسا Sadar بیمارستان یک تلفن همراه می تواند حمل و نقل در یک وسیله نقلیه در COVID-19 نقاط به جمع آوری نمونه.

4. چهره سپر

قبل از سراسر کشور مستند تمدید شد تا 4 ممکن است افراد مشغول به کار در بخش های مختلف از جمله نیروی انتظامی و راه آهن نگرانی در مورد آینده در تماس با دیگران است.

به عنوان وسیله ای برای کمک به آنها Aditya طراحی ارزان محافظ صورت است که مانع از مایعات بدن از رسیدن به پوشنده لباس است و آن را به توان در علاوه بر این به ماسک و تجهیزات حفاظتی.

قیمت Rs 110 سپر ساخته شده از شفاف پی وی سی ورق و متشکل از یک پیشانی بند و بند سیلیکون.

این منطقه ساخته شده است که در مجموع 3,000 سپر تا کنون با کمک از زنان گروه خودیاری و اعضای تحت Jharkhand دولت امرار معاش ارتقاء جامعه (JSLPS) و توزیع آن در میان کارکنان بهداشتی پلیس راه آهن و نیروی انتظامی.

“ما نمی خواهیم هیچ گونه خط مقدم کارگران توسط ویروس آلوده. این سپر که می تواند مونتاژ در کمتر از پنج دقیقه محافظت از چشم و بینی و دهان از مایعات” به اطلاع Aditya,

5. من تخت

من تخت (جداسازی تخت) یک تخت بیمارستان با روکش قابل شستشو پوشش پلاستیکی که جدا یک بیمار از دیگری و حداقل خطر گسترش عفونت است.

“هزینه هر تخت است 15,000 تومان, و ما باید تولید 50 جمله تخت قرار داده شده است که در دو بیمارستان است. ایده این است که برای ضد عفونی کردن اتاق و تغییر پوشش پلاستیکی پس از یک مجموعه ای از بیماران را ترک کنند. تخت و همچنین محافظت از پزشکان و پرستاران از ابتلا به عفونت مرگبار می گوید:” Aditya.

اگر Aditya موثر استراتژی از آماده بودن در تمام عرصه و حفظ سلامت و ایمنی کارگران خط مقدم اولویت تکرار شده است در دیگر نقاط کشور ما می تواند به طور قابل توجهی کاهش نرخ انتقال.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید همچنین بخوانید: دیدار با IPS افسر که کمک به یک کودک مبتلا به اوتیسم دریافت شیر شتر او نیاز


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>