Success Lessons

در هر زمینه از تلاش موفقیت یک ماراتن نه یک دو سرعت. Unsplash/بنیامین دیویس

من تا به حال افتخار به مصاحبه با برخی از موفق ترین مردم روی زمین—از افراد مشهور و ورزشکاران در سطح جهانی به استعداد دانشگاهیان در جهان اقتصاد و امور مالی شخصی. هنگامی که مقاله نوشتم در مورد 40 درس زندگی ویروسی رفت و یک عامل پیشنهاد کرد که من به نوبه خود آن را به یک کتاب, من مصاحبه برخی از موفق ترین مردم روی زمین در مورد 40 درس های زندگی من توسعه یافته و مهار این درس در قالب یک کتاب در غلبه بر زندگی تغییر می شوند ،

همچنین نگاه کنید به: اینجا چرا Millennials هستند جامع ثروت نسل

در کتاب جامع ثروت: 32 درس زندگی برای کمک به شما در پیدا کردن هدف رفاه و شادیمن مصاحبه بیش از 100 تریل, اثرگذارندهها و مشهور است که در حال جهانی-کارشناسان مشهور در این درس های زندگی مانند Tia-Clair Toomey المپیک و سه بار قهرمان بازی رایانه به طور گسترده ای به عنوان “اصلح زن در این سیاره”; دکتر گیل Saltz بالینی دانشیار روانپزشکی در کالج پزشکی ویل کورنل و خواهر برنده جایزه نوبل اخترفیزیکدان آدم Riess; Apryl جونز از واقعیت تلویزیون نشان می دهد , Love & Hip Hop: برای تلفن های موبایل; Osric Chau, کانادایی, بازیگر و هنرمند رزمی بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان کوین Tran در CW سریال Supernatural و به عنوان وگل در بی بی سی و امریکا و سریال Dirk Gently جامع آژانس کارآگاهی; Dr. Robert R. Johnson, CFA, CAIA استاد امور مالی در کریقتن دانشگاه و coauthor از ارزش استراتژیک سرمایه گذاری, یک کتاب است که در وارن بافت در برکشایر هاتاوی نشست سالانه لیست خواندن برای چهار سال گذشته—در میان بسیاری دیگر.

من هم شخصا رسیده به پرفروشترین نویسنده مالکوم گلدول به خود اجازه استفاده از تعداد کمی از بینش خود را. من می خواستم برای کامپایل مطلق بهترین مشاوره را در یک کتاب است که می تواند تغییر زندگی و ارائه یک چارچوب برای غلبه بر موانع برای رسیدن به موفقیت, کامیابی و شادی.

این داستان نه تنها الهام بخش من در شرایط غلبه بر موانع و همچنین در ماموریت من به گسترش این کلمه در مورد پرورش جامع طرز فکر ثروت. در اینجا 5 درس از برخی از موفق ترین مردم روی زمین است.

1. خود را به سختی خود را قدرت

زمانی که Tia-کلر Toomey رقابت برای مدال طلا در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع محبوب او پسر عموی جید Dixson بود گذشت تنها دو هفته قبل از. با وجود غم و اندوه و تراژدی ناگهانی—او پسر عموی کشته در یک تصادف غم انگیز—Toomey تصمیم به تمرکز بر روی کاری که در دست. پسر عموی او بود و یکی از بهترین حامیان و برنامه ریزی شده بود به در می ایستد و به تشویق او ، او می دانست که او تا به حال به انجام بهترین خود را به افتخار پسر عموی او.

با توجه به سی ان ان “او ادامه داد: به عنوان او همیشه با تمرکز بر عزم و رانندگی تصمیم گیری به منحرف شدن از اصل طرح از دیدن خانواده تا زمانی که رقابت به پایان رسید.” پس از رقابت به پایان رسید Toomey با حضور در مراسم تشییع جنازه با بقیه خانواده. در حالی که این ممکن است سخت ترین چیز برای انجام این کار برای بسیاری از ما او تصمیم به تمرکز بر روی کاری که در دست و پریشان نیست. به جای او سختی شد و قدرت است که مدال طلا اختصاص داده شده بود به پسر عموی او یشم. Toomey انجام هدف خود را توسط لیزر-تمرکز بر روی کاری که در دست.

زمانی که من مصاحبه Toomey برای کتاب من او تاکید کرد همیشه بهبود هر جنبه ای از بازی خود را. به گفته او “آنچه را نگه می دارد به من الهام شده است که تمایل به بهبود مداوم در هر جنبه ای از تناسب اندام است. از در حال اجرا سریع تر در حال اجرا طولانی, بلند کردن اجسام سنگین تر, افزایش, من, ژیمناستیک توانایی و بسیاری از جنبه های.”

2. شبکه شما است که ارزش خالص خود را

در سال 1999 در نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده مالکوم گلدول گذراند یک مقاله در این نیویورکر با عنوان “شش درجه لوئیس Weisberg.” در آن او داستان لوئیس Weisberg, شیکاگو کمیسر امور فرهنگی. او توضیح داد که چگونه Weisberg “متصل است توسط یک زنجیره به تقریبا همه” و به عنوان یک نتیجه “او تا به حال یک نوع تعریف نشده قدرت اجتماعی را جهانی کار با انتشار ایده ها و اطلاعات است.”

من به عنوان توضیح داده شده در کتاب جامع ثروتجامعه شناس Mark Granovetter به بررسی اهمیت “روابط ضعیف” (یا ناهماهنگ روابط). او در بر داشت که اکثر مردم به دست آمده و شغل خود را از طریق آشنایان نزدیک نیست دوستان—در اثر طریق ناهماهنگ روابط. Granovetter با تاکید بر اهمیت دانستن افرادی که می دانم بسیاری از مردم چون شما فقط یک “زنجیره ظهر” به دور از یک فرصت خوب است. موفق ترین مردم روی زمین تسلط هنر روابط است.

3. ضخیم و یا رفتن به خانه

کانادا بازیگر, Osric Chau, شناخته شده برای نقش خود به عنوان کوین Tran در CW سریال Supernatural و به عنوان وگل در بی بی سی و امریکا و سریال Dirk Gently جامع آژانس کارآگاهیبه حال در مورد خواب بازی بزرگ بعدی آسیایی, ابرقهرمان. او هرگز منحرف در رویای خود را به دیدن است که به زندگی بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

به عنوان Chau اظهار داشت: در کتاب جامع ثروت: “من می خواستم برای قرار دادن یک ابرقهرمان را به محل موردتوجه وتماشای عموم اما هر بار که من تیم را سرد پا چرا که آنها از ترس بسته شد.” Chau داد هرگز در رویای خود و نقش رایان چوی نام اتم—یک شخصیت او از طرفداران بزرگ از یک کودک به Arrowverse متقاطع بحران در moviepilot. آن هفت سال (نزدیک به یک دهه) بین زمان Chau توسعه زمین عرشه برای نقش رایان Choi به زمانی که او در واقع فرود آمد ، در آن زمان او هرگز منحرف در رویای خود و یا تمرکز.

4. نگاهی طولانی-مشاهده موفقیت

این درس این است که به خوبی مستند و مصور در زمینه اقتصاد و امور مالی شخصی. اگر شما اتفاق می افتد به coauthor کتاب امور مالی شخصی است که به پایان می رسد تا در وارن بوفه برکشایر هاتاوی لیست خواندن برای چهار سال متوالی در نظر خودتان موفق است. دکتر Robert R. Johnson, CFA, CAIA استاد امور مالی در کریقتن دانشگاه و coauthor از ارزش استراتژیک سرمایه گذاری توسط یک نفر است. در هر زمینه از تلاش موفقیت یک ماراتن نه یک دو سرعت. به عنوان جانسون متحده در کتاب جامع ثروت:

ساختمان ثروت یک ماراتن است نه یک دو سرعت. یک چشم انداز بلند مدت است که تنها مهم ترین کیفیت لازم برای موفقیت در سرمایه گذاری… بنیامین گراهام, پدر ارزش سرمایه گذاری و مربی به وارن بافت, توضیح مفهوم ارزش سرمایه گذاری گفت: “در کوتاه مدت بازار است که مانند یک رای گیری ماشین tallying که شرکت های محبوب و منفور. اما در دراز مدت بازار است که مانند یک دستگاه توزین ارزیابی این ماده شرکت می باشد.” تمایلات درایوهای بازار در کوتاه مدت در حالی که اصول رانندگی در این بازار در دراز مدت است.

'Holistic Wealth: 32 Life Lessons to Help You Find Purpose, Prosperity, and Happiness' by Keisha Blair.

‘جامع ثروت: 32 درس زندگی برای کمک به شما در پیدا کردن هدف رفاه و شادی” توسط Keisha بلر. تصویر ارائه شده توسط © کاتالیست کتاب

درس وجود دارد روشن است — در دراز مدت اصول بیش از کوتاه مدت احساسات درد های طولانی مدت بیش از کوتاه مدت به دست آورید. در طول این دوره از یک سرمایه گذاری بلند مدت بسته به تحمل ریسک شما برخورد خواهد شد نوسانات. چگونه شما واکنش نشان می دهند به این نوسانات را تعیین موفقیت یا شکست خود را. اگر شما خود را تغییر دهید نمونه کارها تخصیص یا تغییر تمرکز خود را هنگام مواجهه با نوسانات شما نمی خواهد دست آوردن بازده مورد نظر شما بیش از مدت طولانی.

5. به احساس خود اعتماد کنید

از اپرا وینفری و Arianna Huffington به Marie Forleo و دیپاک چوپرا (تمام ذکر شده در کتاب جامع ثروت) برخی از موفق ترین مردم روی زمین تکیه بر شهود است. من مصاحبه دکتر گیل Saltz دانشیار روانپزشکی در نیویورک-Presbyterian Hospital / پزشکی ویل کرنل و نویسنده از قدرت های مختلف: ارتباط بین اختلال و نابغه.

در کتاب جامع ثروت, Saltz توضیح داد: “شهود است که بر اساس ناخودآگاه اطلاعات انباشته بیش از طول عمر خود را از طریق تجربیات, خاطرات, همدلی, واکنش های احساسی از گذشته است. آن را به سرعت اتفاق می افتد و اغلب قبل از اینکه آگاهانه و منطقی تر مبتنی بر تفکر شناختی رفته است. یکی از شهود است که اغلب بسیار نقطه نظر تصمیم گیری خوب برای خودمان در همه جنبه های زندگی, اما متاسفانه اغلب مردم به اندازه کافی بی اطلاع هستند و یا کدو شهود خود و انتخاب صرفا بر اساس آگاهانه و منطقی داده محور تفکر است. آگاه بودن از شهود خود را و اجازه می دهد خود را به آن را در نظر, در انتخاب, در واکنش به شرایط و در خلاق بودن می تواند منجر به نتایج بهتر است که احساس صحت و رضایت بخش تر در دراز مدت است.”

این مقاله شامل گزیده ای از ‘جامع ثروت: 32 درس زندگی برای کمک به شما در پیدا کردن هدف رفاه و شادی’ توسط Keisha بلر. هیچ بخشی از این مقاله ممکن است تکثیر و یا کپی شده. Copyright @KeishaBlair.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im