5 Jaggery مواد غذایی خام Combos که فوق العاده برای سلامت شما!

این که آیا شما در حال تماشای وزن خود را و یا در معرض ابتلا به ویروسی سرفه این آسان برای ایجاد jaggery combos بهترین دوست شما هستند!

Tزنگ من وقتی که من می گویند که بهترین دارو و سلامت بوستر نشسته درست در خانه خود را و نه در داروخانه. Jaggery یک چنین superfood که استفاده می شود که در ترکیب مناسب می تواند بسیار مغذی و میان وعده سالم. کم کالری بالا بر سلامت این شیرین کننده طبیعی است که ساده ترین go-برای میان وعده است که شما همیشه باید دستی.

در اینجا 5, کلاسیک, انجمن, ترکیب مواد غذایی با jaggery که افزایش سلامت:

1. Jaggery با بوداده گرم

jaggery food combos

غنی از ویتامین ها و فیبر و پروتئین بو گرم و یا chana می رود کاملا با یک نیش jaggery. این خشک میان وعده آسان است به طوری که نگه داشتن آن را بر روی میز های اداری برای آن دسته از ظهر چنگال گرسنگی. پتاسیم در jaggery و پروتئین در بوداده گرم کمک به حفظ عضلات قوی تر خود را شمارش کالری کم و تقویت دندان های خود را بیش از حد. به جای سرخ شده در روغن و قند و شکر-لود تنقلات با یک تعداد انگشت شماری از chana و گور و شما متوجه یک تغییر مثبت در بدن شما است.

2. گور و بادام زمینی

jaggery food combos

شما ممکن است بدانید که این دسته کوچک موسیقی جاز به عنوان chikki گردو و کره و یا خانه ساخته شده و تنقلات. این دو فوق العاده سالم (و ارزان بیش از حد!) بادام زمینی سرشار از اسید فولیک و پروتئین در حالی که jaggery است غنی از آهن و کلسیم است. با هم این دو می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین سهولت گرفتگی های قاعدگی است. آنها همچنین از بین بردن سموم از بدن شما موثر است. ترفند این است که به مصرف آن در دوزهای کوچک و شما می خواهم روشن ماندن از یبوست است.

3. شکر زرد و زردچوبه به مبارزه با آنفولانزا

jaggery food combos

در حال حاضر این است که کمتر از یک غذای سبک و, اما آن است که بسیار سالم و شفا پس از آن ساخته شده آن را به لیست. حرارت laddu به اندازه jaggery قطعه کمی و نم نم کمی زردچوبه روی آن. رول آن را به نیش می زنند به اندازه توپ. پاپ یکی در دهان خود را هر روز صبح بعد از صبحانه برای ایمنی افزایش دهد. زردچوبه و شکر زرد هر دو کارآمد در حذف سموم از بدن شما است. این کار به خصوص به خوبی در طول تغییرات آب و هوا.

4. گور و آب — به عنوان ساده به عنوان آن می شود

jaggery food combos

یک لیوان آب گرم با معده خالی در صبح تثبیت درجه حرارت بدن و مصرف منظم آن می تواند همچنین کمک در سوخت و ساز بدن. در حال حاضر اضافه کردن یک بیت از شکر زرد به آن و نه تنها آب شیرین اما دسته کوچک موسیقی جاز نیز منجر به تسریع صفرا (جنبش یک ضرورت در صبح زود) و کنترل اسیدیته. این نوشیدنی را به یک عادت و آن را نیز به نتیجه مطلوب ترشح اسید معده کمک به شما در تماشای وزن خود را.

5. روغن و شکر زرد – کلاسیک طراحی ترکیب

jaggery food combos

به دنبال آسان سم زدایی راه حل ؟ گور و روغن حیوانی در خدمت شما هستیم. گواهی افراد مشهور, تغذیه Rujuta Diwekar این ترکیب برنده است وقتی که می آید به سیفون کردن سموم از بدن شما و کاهش اسیدیته.

یکی از راه های به این ترکیب این است که برای اضافه کردن یک دسته علف و غیره از عسل گرم در یک roti رنده برخی از jaggery در آن و ایجاد یک رول شیرین. اما شما همچنین می توانید فقط مخلوط این دو و یک نیش laddu پس از یک وعده غذایی سنگین – دسر مناسب است که به هضم غذا کمک و خود را نگه می دارد شمارش کالری در چک.


همچنین بخوانید: تلاش Keto? در اینجا چگونه شما می توانید به نوبه خود یک رژیم غذایی مد زودگذر به زندگی روزانه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>