5 الهام بخش پدران خود را به اشتراک بگذارید بزرگترین اشتباهات و آنچه که بچه ها می توانند یاد بگیرند از آنها

البته آنها مرتکب اشتباه شده. شاید که چگونه آنها یاد گرفتیم چگونه برای بیان چنین زندگی عالی درس در هر فرصتی آنها را دریافت کنید. #HappyFathersDay

ارتقاء

Papa, آبا بابا Pitaji, Appa – تماس با آنها چه می خواهد – پدران دشوار گونه به درک. از دوگانگی – مادر-پدر – تاثیر در زندگی ما پدران اغلب جدی تر نیم.

فکر می کنم از پدر و آن را فراخوانی – ترس و عصبانیت و در اکثر موارد نا امیدی.

زمانی که من شروع به قلم پایین این مقاله برای روز پدر, من فکر چگونه پدر من بوده است که یک محرم اسرار و سنگ است. چگونه او قربانی بی سر و صدا بسیار برای آموزش و پرورش و شادی. و حتی من رو همان مقدار از اضطراب و نا امیدی که من انداز برخورد با بابا, من در حال حاضر می دانیم که چگونه آن را به شکل زندگی من و طبیعت است.

این قطار از فکر مرا به صحبت کردن با پنج نفر دیگر فوق العاده پدران که شکست هنجارهای جابجا نقش و ایستاد در برابر جامعه برای فرزندان خود.

در اینجا یک چیز بی ارزش چند قطعه از مشاوره این پدران مایل به اشتراک گذاشتن با کودکان خود را.

Manoj Kumar Gupta – پدر که شکست هنجارهای جنسیتی با سه کلمه

“در نظر من انسان ها یک تجسم از خطا است. بهترین سیاست این است که برای پذیرش و یادگیری از اشتباهات خود و حرکت به جلو در زندگی است. من همیشه پشیمان نیست مطالعه بیشتر. من نمی خواهم بچه های من به تکرار همان اشتباه است. من تلاش کرده اند به اطمینان حاصل شود که هر دو دختر من و پسر من دریافت بهترین آموزش ممکن است. من می خواهم آنها را به تحصیل شد و به خوبی تثبیت در زندگی و ادامه روند با خود بچه ها می گوید:” گوپتا.

Manoj Kumar Gupta با دختر خود Akansha

به تازگی Ludhiana مبتنی بر تاجر Manoj Kumar Gupta به دست آورده در سراسر کشور تمجید او پس از شکست جنسیتی کلیشه با رقص خود را در داروخانه به عنوان “گوپتا و دختران’, تغییر استقبال از سن عمل ذکر تنها ‘پسران’ در یک سرمایه گذاری کسب و کار.

پدر Akansha و روشن گوپتا ادعا می شود عمیقا الهام ‘Beti Bachao, Beti Padhao’ ماموریت و تصمیم به رفتن پیش با ایده خود را از ‘Gupta & دختران” با وجود مواجهه با برخی مانع از بستگان و دوستان است. اما در عمل زمان بوده است دور و گسترده ای در سراسر هند است.

Lahar جوشی – پدر که در خانه مانده برای کودکان و نوجوانان

“من می خواهم بچه های من برای یادگیری اهمیت صرفه جویی از سن جوان است. من کاملا دست و دل باز در سال جوانتر من و من آموخته اند این درس راه سخت است. من می خواهم به کودکان برای یادگیری به یک تلاش آگاهانه برای صرفه جویی در همه چیز را در پول و یا روابط” می گوید: Lahar Joshi. او اضافه می کند که او نیز می خواهد فرزندان خود را به لذت بردن از خود را در مدرسه و دانشگاه, سال, قبل از مسئولیت ها و مشکلات بزرگسالی در مجموعه.

“بچه ها امروز تحت مقدار زیادی از فشار است. اما من می خواهم بچه های من به رشد با آزادی و سرگرم کننده است که من لذت می برد در سال رو به رشد. آنها نباید گرفتار کردن توسط فشار علمی یا هر چیزی.”

یک مدل دیگر پدران است. Lahar جوشی با دوقلوها ریو و تورین

پدر به دختر چهار ساله پسر دوقلو ریو و Thorin, Lahar جوشی یکی دیگر از پیشگامی که به چالش کشیده مردسالاری در حال اقامت در خانه پدر و مادر است. در حالی که همسر خود را از سر گرفت او زندگی حرفه ای Lahar ترک خود cushy کار برای مراقبت از نوزادان و مدیریت خانه. و که شامل همه چیز – از تغییر پوشک برای پخت و پز و تمیز کردن وظایف معمولا پروری به زنان است.

در یک جامعه استاپلر با سخت جنسیت, نقش Lahar جوشی درست است مدل نقش.

راجش شاه – پدر که دو برابر کردن به عنوان مادر

“بیش از دلبستگی با هر کسی که شما متصل می شود و باعث می شود آن را بیش از حد دشوار است به حرکت می کند. من می خواهم به تصویب من عشق عاری از نفس پرستی [برای بچه های من] اما همچنین می خواهم به آنها را به طور مستقل و رایگان از فایل پیوست, خودکفایی,” muses راجش شاههنگامی که در مورد اشتباه او نمی خواهید کودکان خود را به تکرار.

راجش شاه با دختر Shaili

این احمدآباد-بر اساس ایم پدر مطرح شده یک پسر و یک دختر به تنهایی پس از گذشت مادر دور از سیروز کبدی است. مبارزه با یک دل شکستگی شاه ادامه داد: برای اجرای مسئولیت های خود را مجدانه – تا کنون که بدون اجازه دادن به فرزندان خود احساس عدم حضور مادر در زندگی خود را. او تند و تلخ داستان از پله به دو کفش و shouldering وظایف هر دو پدر و مادر همچنان الهام بخش بسیاری از.

“شاید جای مادر هرگز نمی تواند جایگزین اما پدر ما همه چیز را او می تواند به ما اجازه هرگز احساس که نبود. آن را نمی باید بود اما او تصمیم گرفت ما را بر خود غم و اندوه. همه چیز ما امروز به این دلیل است که” سهام خود را دختر Shaili.

Mahesh Jadhav – پدر به فرزندان آنها هیچ کس نمی خواست

“من نمی خواهم بچه های من به تکرار همان اشتباه والدین بیولوژیکی خود را ساخته می گوید:” Mahesh Jadhavکه به تصویب 55 HIV مثبت کودکان رها شده توسط پدر و مادر خود را. “بچه ها من به طور کامل آگاه از وضعیت خود می گوید:” این ستاره 33 ساله که می خواهد آنها را به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال با وجود بیماری. “من می خواهم آنها را به مسئول را در زندگی خود و کمک به گسترش آگاهی در جامعه نیز هست.”

Mahesh Jadhav با بچه ها

آن زمانی شروع شد که در 21 ماهش Jadhav از کارناتاکا در سراسر Rupesh چهار کودک مبتلا به اچ آی وی بود که ostracised و رها با خانواده اش. بی شکست در تلاش برای پیدا کردن او یک خانه مراقبت ماهش تصمیم به اتخاذ او خودش را. مشاهده تغییر بنیادی در Rupesh سلامت خود را تحت مراقبت و عشق ماهش تصمیم به تبدیل شدن به یک پدر به بچه ها بیشتر مانند Rupesh. در پایان سال او تا به حال به تصویب رسید 55 HIV مثبت کودکان و نوجوانان.

ارتقاء

امروز او موفق ‘ماهش بنیاد’ – محبت اقامت برای این کودکان که در حال رشد هستند تا مناسب با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, و تمام امکانات لازم. Mahesh حتی افتتاح یک مدرسه برای کودکان خود و دیگران مانند او بودند که طرد شده توسط موسسات آموزشی بیش از آنها HIV مثبت وضعیت.

Bathirasamy – پدر که مبارزه همه شانس برای تحقق خواب و رویا

“من هرگز این فرصت را برای دسترسی به آموزش و پرورش است. پدر و مادر من سخت کار می کرد برای پر کردن معده ما بود که اولویت اصلی. آموزش و پرورش شد مهم نیست. هر چند که من کسب تنها به اندازه کافی برای آوردن غذا به جدول من هرگز اجازه من پسر چشم پوشیدن از آموزش و پرورش است. من انجام داده اند و من می خواهم هر چیزی را به حمایت از پسر من آموزش و پرورش به خاطر آینده اش باید همان معدن” ادعا می کند Bathirasamyکه استقامت را از طریق یک سری از مبارزات خود را برای کمک به پسر دنبال آموزش عالی و کسب مدرک دکترا در اقتصاد است.

Bathiraswamy (سمت چپ) پسرش Viji B (سمت راست) (اعتبار: Shiv Aroor/توییتر)

برای 28 سال های طولانی کار کرده و در تعداد بیشماری از شغل های عجیب و غریب – از جداول انتظار برای شستن ظروف – صرفه جویی در هر پنی برای آموزش او تنها فرزند Viji پس از نخستزاده خود را, دختر, درگذشت, در سن پنج سالگی. احترام به پدرش افتخار Viji B است با افتخار به دست آورده دکترا و در حال حاضر به عنوان استاد.

آن را در واقع الهام بخش برای صحبت کردن با این پدران. و در پایان مصاحبه من من آمد به تحقق است که – “یادگیری از اشتباهات” – بود پاسخ شایع اتصال این شگفت انگیز پدران است.

درست است که پدران ما گرفتار بین دو جهان – هنجارهای که آنها بزرگ شده و زمان “فوق العاده-کلیشه” نسل. من اعتقاد دارم که همه آنها نیاز به برخی از زمان برای تنظیم و آنها می آیند در واقع آنها رفتن به جلو و بهتر انجام دهید.

ما باید درک کنند که پدران هستند و انسان هم آنها اشتباه می کنند و خوشبختانه بسیاری از آنها یاد بگیرند.

این روز پدر, صحبت کردن با پدر خود.

پیدا کردن آنچه در رویاهای خود بودند چگونه او احساس کردند که او را دیدم ما ساخت اشتباهات ما چه مشکلات او ؟ آن زمان برای ما در ارتباط با سکوت محافظ در زندگی ما, ما را در هر مرحله با محبت ما فقط تا آنجا که مادران ما را در خود آرام راه است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>