5 بدن با روغن های طبیعی و گیاهی است که به کاهش و روانسازی کشش به طور طبیعی

در حالی که کسانی که بنفش خطوط پزشکی هیچ دلیلی برای نگرانی در آنها می تواند به طور موثر کاهش می یابد و با مراقبت بیشتری.

Stretch علائم شایع در میان زنان باردار و نوجوانان در طول یک رشد ناگهانی و در میان کسانی که به سرعت قرار داده و یا از دست دادن وزن است.

این طولانی بنفش راه راه و یا خطوط در پوست رخ می دهد در زمینه هایی مانند سینه و باسن و لگن معده ران و بازو هنگامی که لایه میانی پوست می شود نامعقول به نقطه پاره شدن.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری و یا کاهش ظاهر خود را, در اینجا برخی از بدن روغن و کره به نجات خود.

در حالی که این نمی خواهد به طور کامل خلاص شدن از شر شما را از علائم کشش آنها را به یک تفاوت مشخص شده تا آنجا که به جلوگیری و یا کاهش آنها را به یک اندازه نگران است.

1. ویتا ‘مادر’ E – پررنگ نفت

stretch marks oils

این حلقه پررنگ نفت از Prakrta ساخته شده است از مواد طبیعی مانند سرد فشرده نارگیل, rosehip تامانو و شاهدانهی نفت با عصاره قهوه نگه داشتن در ذهن ایمنی از انتظار مادران و مادران جدید.

ما به صحبت کرد Anupam سینگ از بنیانگذاران Prakrta به همین دلیل آن را یک خرید عالی:

“نظر مهم برای ما هنگامی که ما در حال توسعه یک روغن برای علائم کشش بود که آن را تا به حال به امن در دوران بارداری و پرستاری است. بنابراین ما تصمیم به جلوگیری از تمام روغن های ضروری و مورد استفاده قرار گیرد تنها روغن سرد فشرده و عصاره (بسیاری از این مواد خوراکی هستند درجه). از روغن نارگیل تغذیه و بهبود تولید کلاژن در پوست شاهدانهی با این نسخهها کار به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و برطرف کننده خارش پوست روغن تامانو استفاده شده است در آسیایی و آفریقایی فرهنگ ها در طول قرن ها در حال حاضر برای پوست خواص احیا کننده, rosehip نفت کاهش ظاهر از زخم و علائم و ویتامین E است که یک آنتی اکسیدان قوی و کمک می کند تا التیام پوست کشیده در حالی که عصاره قهوه دارای خواص قابض است که کمک به تن کردن پوست است.”

2. کشش کاهنده

stretch marks oils

این نفت از خام خانه ملزومات کار می کند برای روشن کردن و کشش ناشی از بارداری و تغییرات وزن. ساخته شده از helichrysum روغن مریم گلی روغن rosehip روغن neroli oil, روغن سرو گریپ فروت روغن روغن نعناع هندی و مر روغن آن را نیز جلوگیری از علائم کشش جدید از تشکیل توسط آبرسان و تغذیه کننده پوست موجب بهبود قابلیت ارتجاعی.

3. آلوئه ورا و کنف کره بدن

stretch marks oils

این بدن کره مناسب برای انواع پوست از جمله پوست های حساس. در حالی که روغن شاهدانه کمک می کند تا برای تغذیه موهای خشک و خسته و خشک, پوست طبیعی آلوئه ورا کمک می کند تا با آفتاب سوختگی, کاهش علائم کشش و قهوهای مایل به زرد نشانه. آن است که عاری از هر گونه مواد شیمیایی مضر و 100 درصد طبیعی است.

4. مات Vanilla شمع کره بدن

stretch marks oils

به عنوان شمع ذوب آن موم دو برابر کردن به عنوان یک گرم و مرطوب کننده ماساژ کره, دادن خاموش عطر دلربا. آن را عمیقا مرطوب کننده است و بنابراین توصیه می شود برای پوست های خشک. این کره بدن کمک می کند تا خلاص شدن از زخم سلولیت و بطور قابل توجهی کاهش علائم کشش.

5. سرد فشرده روغن آرگان

stretch marks oils

این دست سرد فشرده روغن آرگان غنی شده با آنتی اکسیدان تقویت پروتئین و افزایش درخشش ویتامین A و E. غیر چرب و سبک وزن آن کمک می کند تا بازگرداندن قابلیت ارتجاعی پوست و برگ آن احساس محض و نرمتر. این آثار شگفتی در از بین بردن پست-بارداری علائم کشش.


همچنین بخوانید: 5 طبیعی محصولات مراقبت از پوست برای نگه داشتن شما از آکنه و جوش & لکه های


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>