5 بهترین حافظه فوم تشک [2020 بررسی]

alone-bed-bedroom-blur-271897

آیا شما مریض و خسته از یک تشک بهار که تنها به بدتر شدن کمر درد خود را? یا شاید آن زمان برای یک تخت خواب جدید, و شما در حال بررسی گزینه های خود را. هر مورد ممکن است شما در اینجا بدونم که اگر یک حافظه فوم تشک است که مناسب برای شما!

توسعه در اصل توسط ناسا برای صندلی هواپیما با فوم حافظه در حال رشد در محبوبیت است. شما می توانید آنها را در دفاتر شرکت های بزرگ, خواب لوازم و حتی کفش. این شناخته شده است به کاهش شدت کمر درد و کمک به اختلالات خواب و آن را یکی از مطلوب ترین گزینه برای اتاق خواب خود را. در زیر ما می رویم به شما بهترین گزینه در هنگام انتخاب یک حافظه فوم تشک در سال 2020 به طوری که شما می توانید درست تصمیم خرید برای خودتان.

در اینجا یک معرفی سریع به میدارد ما را برای بهترین حافظه فوم تشک:

 1. پف لوکس تشک: انتخاب سردبیر برای بهترین ارزش
 2. شکوه تخت حافظه فوم تشک: بهترین و پیشرفته برای خنک کننده
 3. بیکار خواب طبیعی ترکیبی تشک: بهترین دوستدار محیط زیست تشک
 4. خرس Pro تشک: بهترین ریج جانبی
 5. لیلا خواب حافظه فوم تشک: بهترین 2-در-1 تشک

چگونه برای انتخاب بهترین نام تجاری از حافظه فوم تشک

انتخاب حافظه فوم تشک می تواند دشوار است با توجه به همه گزینه های خارج وجود دارد در بازار است. در زیر ما به شما یک تجزیه دقیق از آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک حافظه فوم تشک برای خودتان.

چیزهایی که در نظر بگیرید:

 • تشک تراکم پیدایش: فوم با چگالی و استحکام ضروری است برای شما به طور کلی راحتی آن را به عنوان تعیین کننده طول عمر, قیمت, و به طور کلی احساس تشک. چگالی اندازه گیری جرم در واحد حجم در هر منطقه است. معمولا اگر فوم با چگالی بالا محدوده سنگین تر از تخت خواهد بود. اما این می تواند بسیار وابسته به تولید است. چگالی بالا فوم تشک خواهد شد بیشتر توسعه یافته و طول عمر در مقایسه با چگالی کم حافظه فوم تشک است.

رایج ترین اشتباهات است که با چگالی بالا به معنی بیشتر شرکت تخت. اما بالا و یا پایین تراکم معنا نیست که یک نرم تر و یا سخت تر حافظه فوم تشک است. راحتی-سطح محاسبه شده توسط یک ILD (دندانه بار انحراف) و یا دندانه نیروی انحراف (IFD) امتیاز. اساسا آن را نیروی مورد نیاز به 50 اینچ مربع افسردگی در یک بخش از حافظه فوم. قدرت بیشتری شما را مجبور به اعمال بالاتر IFD امتیاز

به عنوان یک خریدار شما می خواهید به هدف برای حافظه فوم تشک است که با چگالی بالا و IFD امتیاز. این نشان می دهد که تولید کننده با استفاده از یک مقدار بهینه از مواد را در ملافه که بر دوام خود را لایه ای از فوم حافظه. حافظه فوم تشک های با چگالی بالا دارند بهتر است کیفیت خواب و همچنین, به خصوص مورد علاقه مردم مزمن بدن درد و درد.

 • الگوهای خواب خود را: راه شما خواب خود را در حافظه فوم تشک می توانید تعیین کنید که فوم تشک شما را انتخاب کنید. نگاهی به نقاط زیر را در نظر هنگام بررسی محصولات.
  • طرف خواب: به عنوان یک طرف جای خواب شما می خواهید یک فوم تشک است که پشتیبانی از طرف خود و شما را نگه می دارد دراز. در غیر این صورت شما باید درد در شانه و گردن. بنابراین شما باید برای انتخاب کردن بالاتر فوم با چگالی و استحکام است.
  • پشت خواب: هنگام خواب بر روی پشت خود را, شما نمی خواهید تشک خود را بیش از حد سفت یا خیلی نرم است. در مورد متوسط-شرکت بهترین گزینه است. آن را حفظ و پشت خود را راست و شما نمی نزول به تخت خواب بیش از حد و misal ستون فقرات خود را.
  • ریج معده: به عنوان یک معده جای خواب شما می خواهید یک تشک سفت برای حفظ نیم تنه خود را از افتادن در خم خود را اواسط بخش و misaligning بدن خود را. شما می خواهید یک شرکت فوم تشک به طوری که شما می توانید محافظت از خودتان را از غرق شدن در بیش از حد عمیق به تخت.
  • های مختلف موقعیت های خواب: اگر شما یک ترکیبی از همه در خواب, انواع شما می خواهید یک رسانه تشک با ضخامت لایه ای از فوم حافظه. بنابراین هدف با چگالی بالا که اهرم بیشتر مواد درون ملافه. این کمک خواهد کرد که شما خواب در همه طرف به راحتی و بدون فشار بیش از حد بر روی قسمت های مختلف بدن خود را.
 • نوع بدن شما و وزن: هر کس سزاوار خواب یک شب خوب. اما مطابق با نوع بدن شما به تشک خود را می تواند گیج کننده. مهم نیست که چقدر راحت و تخت خود را است اگر شما نمی توانید مناسب در بالای آن است. را انتخاب کنید یک حافظه فوم تشک با ابعاد است که به جای اندازه بدن خود را با مقدار زیادی از اتاق را برای خودتان و شریک زندگی خود را. کامل ترین اندازه بزرگسالان انتخاب یک پادشاه (70 تا 80 اینچ) کامل (50 تا 75 اینچ) یا ملکه (60 تا 80 اینچ) اندازه تشک. اگر شما یک خواب کامل-اندازه انتخاب به اندازه کافی خوب است. اگر شما یک زن و شوهر ملکه یا پادشاه باید راه را برای رفتن. فوم تخت را انتخاب کنید شما باید بازی خود را به طور کلی وزن بدن در حالی که شما با دادن بهترین راحتی امکان پذیر است. متوسط اندازه بدن است به خوبی پشتیبانی شده توسط یک تراکم متوسط حافظه فوم تشک به خصوص اگر شما رنج می برند از کمر درد مزمن. اگر شما در طرف سنگین تر توصیه می کنیم یک تشک سفت برای جلوگیری از غرق شدن به خواب.
 • گارانتی: معتبر ترین مارک های گسترده ضمانت نامه و ارائه خواب محاکمه. ضمانت نامه می تواند طیف وسیعی از 5 یا 10 سال به 20 سال و تا (همچنین به عنوان شناخته شده محدود گارانتی مادام العمر). تحقیقات نشان می دهد که شما همیشه باید هدف برای بهترین از ظهر ممکن است که کمک خواهد کرد که شما آماده برای هر نوع از بدترین سناریو مورد. اما تخت صاحبان این باور است که اگر آنها را انتخاب کنید با 20 سال گارانتی تخت تشک خواهد آخرین برای که مدت. در واقعیت این است که معمولا مورد نیست. به درستی ارزیابی عمر فوم تشک شما باید با انتخاب یک شرکت است که ارائه می دهد محدود ضمانت مادام العمر است که نشان می دهد با کیفیت بالا و مواد ساخت و طول عمر. ضمانت مادام العمر باعث می شود تولید کننده موظف به تعویض و تعمیر تشک خود را بیش از طول عمر محصول است که ایده آل برای بسیاری از صاحبان.
 • خواب آزمایشی: خواب محاکمه هستند یک راه عالی برای به دست آوردن احساس برای قبل از ارتکاب. برخی از تامین کنندگان خواب محاکمه محدوده از 30 تا 90 روز است که اجازه می دهد تا شما را به دریافت هزینه کامل اگر شما با محصول راضی. با حافظه فوم تخت,, آن طول می کشد زمان برای آن را برای تنظیم به خود را به طور کلی وزن بدن را برای شما به شاهد تفاوت معنی داری را از دیگر تشک. در نهایت شما می خواهید برای پیدا کردن یک تشک است که شما می توانید به طوری که شما می توانید یک شب بهتر است استراحت بیشتر تنفس و راحتی را برای سال آمده است.
 • قیمت و تخفیف: زمانی که حافظه فوم برای اولین بار معرفی شد, آن را پر هزینه با توجه به دوام آن و مزایای آن را به حال بیش از سنتی کویل تشک. در حال حاضر شما باید مارک های با کیفیت از ورود به بازار و ارائه به مراتب بیشتر قیمت گذاری رقابتی به مصرف کنندگان از جمله شیب دار تخفیف و پاداش. قیمت فوم حافظه وابسته به کیفیت کلی و تولید کننده. برای با کیفیت بالا تشک, شما می توانید انتظار به پرداخت بین $800 – 1300 دلار در هر اونس برای تمام ویژگی های و مزایای از جمله چگالی بالا برای طول عمر جامد و سطح پایین و راحتی امتیاز.

در زیر ما به شما یک شکست از 5 بهترین حافظه فوم تشک برای اتاق خواب خود را!

ما 5 میدارد برای بالا حافظه فوم تشک در سال 2020

1. پف لوکس تشک: ویرایشگر را انتخاب کنید و بهترین ارزش

Puffy Best Memory Foam Mattress

این پف لوکس تشک بسیار-دارای تشک با بیش از 6000 بررسی مثبت و حتی یک قطعه برجسته در الن نشان می دهد. اگر شما به دنبال یک تخت خواب راحت, به عنوان اگر شما در حال خواب در بالای ابر نگاه هیچ بیشتر از پف لوکس تشک. ما بهترین ارزش برای انتخاب یک دلیل, به عنوان آن را تا به تمام ویژگی های شما می خواهید بدون نیاز به صرف یک دست و پا.

جای خواب سازگاری: همه انواع پشت معده و عوارض جانبی تراورس.

ترکیب مواد و ایجاد: پف با استفاده از یک اختراع چند لایه طراحی با DeepSleep تکنولوژی به شما آرامش و آسایش نهایی. این چهار بخش فردی و لایه به نام:

 • خنک کننده ابر و فوم (فوم بالا لایه)
 • بدن تطبیق دو ابر فوم
 • ClimateComfort فوم
 • شرکت هسته ای پشتیبانی فوم (پایین لایه فوم) که اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از یک لایه دو تجربه است.

تراکم و ضخامت هر لایه شامل پلی اورتان فوم توسعه یافته با تراکم های مختلف و ضخامت کلی. فوم لایه 1.5″, لایه های زیر 1.5″, 2.0″ و 7″ بود. بنابراین شما در حال گرفتن مقدار متوسط ضخامت بستر با تراکم متوسط. این اجازه می دهد تا فوم به تنفس و درجه حرارت بدن به تصویب از طریق.

ویژگی های اضافی: پف حافظه فوم تشک پیشرفته متوسط-ثبات ویژگی های است که کاهش آزار دهنده متوسط امواج است که می تواند خواب شما را مختل کند. بنابراین شما می توانید انتظار یک اثر گرم شدن در زمستان سرد و یک اثر خنک کننده در تابستان گرم است. شما همچنین می توانید محل آن را در هر قاب یا جعبه بهار با توجه به آن 7″ ضخیم پشتیبانی فوم و مواد انعطاف پذیر ترکیب.

تعمیر و نگهداری و نگهداری: حفظ پف لوکس تشک کاملا آسان است. خلاء زمانی که مورد نیاز و پاک کردن آن را با یک دستمال مرطوب. سعی کنید به نشت و یا رها کردن هر چیزی در سطح بالا هر چند. در غیر این صورت ما نشان می دهد یک تشک پوشش اگر شما قصد دارید برای غذا خوردن در رختخواب.

ساخت موقعیت: پف مستقر در خارج از ایالات متحده است.

سطح راحتی: مخمل خواب دار دو ابر لایه دارای دو هدف است: به کانتور بدن خود را کاملا و کمک به کاهش هر گونه استرس بر روی نقاط فشار در پشت خود را. تشک است متوسط شرکت است و ایده آل برای تمام انواع موقعیت های خواب. پس از این چهار لایه وزن بدن خود را خواهد شد به طور مساوی توزیع شده در سراسر تشک برای کمک به تراز کردن ستون فقرات و جلوگیری از گردن درد و کمردرد.

اندازه:

 • دوقلو (39″ x 75″ x 12″)
 • دوقلو XL (39″ x 80″ x 12″)
 • کامل (54″ x 75″ x 12″)
 • ملکه (60″ x 80″ x 12″)
 • پادشاه (76″ x 80″ x 12″)
 • کال شاه (72″x 84″ x 12″)

مزایا:

 • پیشرفته متوسط-ثبات ویژگی
 • دو ابر لایه, که پوست بدن خود را
 • متوسط-شرکت برای همه موقعیت های خواب
 • 7″ لایه پایین برای بهینه سازی و ثبات

منفی:

 • ندارد و استحکام گزینه های

دریافت $300 کردن پف لوکس در اینجا.

2. شکوه تخت حافظه فوم تشک: بهترین و پیشرفته برای خنک کننده

راحت و خنک و با دوام شکوه تخت طول می کشد تاج در بهترین و پیشرفته برای خنک کننده دسته با ژل-تزریق فوم حافظه است که باز است و خود تهویه. ژل منتشر حرارت بدن که در غیر این صورت به دام افتاده در سنتی فوم حافظه شما را با ارائه راحتی بیشتر و انجام دور با داغ شب.

Plush Foam Mattress Best

جای خواب سازگاری: همه انواع پشت معده و عوارض جانبی تراورس.

ترکیب مواد و ایجاد: شکوه تخت فوم حافظه ارائه می دهد پنج لایه مجزا. لایه پوشش های پیشرفته با خواص خنک کننده برای نگه داشتن گرما از وارد شدن به دام افتاده است. در زیر یک خنک سعادت ژل که توان حرارت بدن, ساخت تشک تنفس همراه با ارائه عالی تسکین فشار.

از لاتکس طبیعی حاوی مواد سمی یا سرطان زا در چسب بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد تبدیل شدن به آلرژی به تشک خود را. وجود ندارد و بوی شیمیایی و یا کشتار با گاز, بنابراین شما می توانید نفس کشیدن و خواب مسالمت آمیز.

تراکم و ضخامت: در حال حاضر اجازه دهید به ضخامت و چگالی. بهترین گزینه است “12 اینچ سرد سعادت برای حداکثر خنک کننده و comfortability. این یک 3″ سرد سعادت Gell, 2″ لاتکس طبیعی و 2″ Air-جریان لایه در اواسط بخش است. این بنیاد متشکل از 5” هسته ای حمایت همراه با بسیاری از گزینه های دیگر برای تنظیمات شخصی.

ویژگی های اضافی: این Greenguard صدور گواهینامه است که تعلق به کمتر از 1% از تشک در ایالات متحده است. این یک آزمون دقیق که ویترین کلی تشک عملکرد برای هر دو بزرگسالان و کودکان است. بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یکی از بهترین حافظه فوم تشک در بازار است.

تعمیر و نگهداری و نگهداری: پس از این ژل حاوی شما می خواهید به نم نم هر منطقه نیاز به یک سریع پاک کردن با جوش شیرین و اجازه می دهد آن را به نشستن به مدت 10 – 15 دقیقه. سپس خلاء استراحت و اجازه دهید آن نشسته است.

ساخت محل سکونت: با افتخار ساخته شده در ایالات متحده

سطح راحتی: این اختراع ژل فوم حافظه که باعث بهبود جریان هوا dissipating گرما و رطوبت را سریع تر از بسیاری از رقبا. این کمک خواهد کرد که شما در حفظ و خشک و سرد در مقایسه با سنتی فوم حافظه است که معمولا در سلول بسته و حفظ حرارت بدن.

اندازه:

 • دوقلو (38″ X 75″ X 12″)
 • دوقلو XL (38″ X 80″ X 12″)
 • کامل (54″ X 75″ X 12″)
 • ملکه (60″ X 80″ X 12″)
 • پادشاه (76″ X 80″ X 12″)
 • تقسیم پادشاه (38″ X 80″ X 12″ (X2)
 • کال شاه (74″ X 84″ X 12″)

مزایا:

 • اختراع ژل فوم حافظه که اجازه می دهد تا برای بهینه از جریان هوا
 • سرد سعادت فن آوری نگه می دارد شما سرد و خشک است.
 • بدون بو و یا کشتار با گاز, بنابراین شما می توانید خواب و تنفس مسالمت آمیز
 • بسیار متراکم راحتی لایه

منفی:

 • هیچ تنوع ضخامت

500 دلار صرفه جویی در شکوه تخت تشک اینجا.

3. بیکار خواب طبیعی ترکیبی تشک: بهترین دوستدار محیط زیست تشک

IDLE Memory Foam Hybrid Mattress

اگر شما یک شریک است که ترجیح میدهد کمتر شرکت طرف تخت خود این بهترین دوستدار محیط زیست تشک برای شما! بیکار خواب, هیبرید, ویژگی های یک تشک مموری فوم است که ترکیبی از GOLs گواهی لاتکس, افزایش دوام و طول عمر و خواب راحت.

جای خواب سازگاری: همه انواع پشت معده و عوارض جانبی تراورس.

ترکیب مواد و ایجاد: آن تشکیل شده است از یک آلی بالا-لایه است که پیچیده در اطراف تشک. پارچه-سازگار با محیط زیست دوستانه, بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر گونه مواد افزودنی و یا واکنش های آلرژیک. با هیچ چسب و یا سموم مورد استفاده آن کمکاری-آلرژی زا و ضد میکروبی با گرد و غبار مقاومت در برابر. آن را نیز باز همراه برای حداکثر جریان هوا. لایه ها را با هم برگزار شده توسط نخ گل به جای چسب برای طبیعی تر ساخت و دوام.

در زیر این طبیعی است 1″ wooled لحاف که اضافی می افزاید: نرمی و پشتیبانی زیر. آن را بیشتر تقویت خالص و کویل می دهد که سلول های تنفس به طوری که درجه حرارت بدن پایدار هستند و شما ناراحت غیر ضروری گرما یا سرما. نیز وجود دارد که اضافی لبه کویل که ارائه پشتیبانی جامد پایه و کاهش حرکت, انتقال, بنابراین شما نمی خواهد به طور تصادفی بیدار شریک زندگی خود را و یا کودکان است.

تراکم و ضخامت: بسیاری از حافظه فوم تشک تراکم و ضخامت از 3″ لاتکس خالص است که دو برابر طرفه و کوانتومی لبه سوراخ سیم پیچ که اقدامات 6″. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که استحکام با گزینه های مختلف از لوکس شرکت (بسیار محکم) متوسط شرکت یک طرف و استحکام.

ویژگی های اضافی: این یک دو طرفه تشک, بنابراین شما می توانید آن تلنگر بیش از هر 6 تا 12 ماه به منظور کاهش سایش و پارگی در سطح. همچنین ویژگی های شناور و کف ارائه می دهد که دو حمایت در مقایسه با به طور منظم حافظه فوم و 1000 هوشمند پشتیبانی کویل که اضافه کردن ثبات بیشتر در حالی که شما خواب.

تعمیر و نگهداری و نگهداری: منt ساده برای تمیز کردن و نگهداری. فقط مطمئن شوید که شما اجتناب از ریختن آب یا نوشیدنی بر روی تشک. اما اگر شما برنامه ریزی برای خوردن یا نوشیدن در رختخواب, شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن خود را Tencel تشک محافظ به لیست خرید خود را.

ساخت موقعیت: ساخته شده در ایالات متحده است.

سطح راحتی: شما در حال گرفتن بسیار متراکم تشک است که نشانه خوبی از آن به طور کلی دوام و راحتی سطح. تخمگذار سطح خوب و صاف با تشکر 1″, لاتکس, پوشش, است که در دوخته با هم به صورت یک احساس طبیعی. پس از آن تا لبه های پشتیبانی شما هرگز ‘رول کردن, تخت,’ احساس به عنوان شما پیچ و تاب و به نوبه خود در خواب خود را. این شهر همچنین دارای یک فشار تراز سیستم است که تضمین می کند پشت و شانه ها و لگن به درستی تراز وسط قرار دارد. علاوه بر این, شما نمی خواهد تجربه هر گونه حرکت و انتقال به لطف هوشمند خود را تثبیت ویژگی های.

اندازه:

 • دوقلو (14 x 75 x 38),
 • دوقلو XL (14 x 80 x 38)
 • کامل (14 x 75 x 54)
 • ملکه (14 × 80 × 60)
 • شاه (14 x 80 x 76)
 • Cal-King (14 x 84 x 72)

مزایا:

 • لاتکس خالص است که کمکاری-آلرژی زا و ضد میکروبی
 • ضخامت لایه های با لبه کویل پشتیبانی و دستگیره حمل
 • دو طرفه به طوری که شما می توانید بیش از هر چند ماه
 • باز همراه است که کمک می کند تا با تنفس تشک

منفی:

 • آن را به طور کامل ساخته شده با فوم حافظه

دریافت 30 ٪ خاموش بیکار خواب ترکیبی تشک اینجا.

4. خرس Pro تشک: بهترین ترکیبی خواب

Bear Pro Memory Foam Mattress

این است که بدون شک یکی از محبوب ترین حافظه فوم تشک به سمت خواب به شما کمک می کند یک شب پراسایش ‘ خواب ها. خرس Pro تشک ژل فوم حافظه با به طور طبیعی تزریق فوم مس و ضد ویروس/ضد باکتری خواص.

جای خواب سازگاری: همه انواع پشت معده و عوارض جانبی تراورس. ایده آل برای کسانی که به دنبال فشار اضافی امداد و افزود: فن آوری است.

ترکیب مواد و ایجاد: خرس Pro دارای پنج لایه است. آنها شامل یک Celliant پوشش مس, فوم ژل فوم حافظه انتقال فوم با چگالی بالا پشتیبانی از فوم. هر لایه منحصر به فرد است از آنجا که بسیاری از لایه های تشکیل شده متفاوت با فوم اعم تراکم و ضخامت و ترکیب مواد. مس به عنوان هادی حرارتی که اجازه می دهد تا حرارت ناخواسته به جریان نگه داشتن تخت در دمای مناسب. و پس از آن ضد میکروبی آن را متوقف ساخت تا از خاک و دیگر چیزهای yucky.

تراکم و ضخامت: آن ترکیبی از مس و حافظه فوم, ساخت آن بسیار متراکم تشک, اما آن را در حد متوسط شرکت است. فوم نشسته در زیر مس فراهم می کند که ثبات اضافی برای لگن و شانه ها. پس از آن متوسط-شرکت, شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر گونه گردن و یا پشت درد یا.

هنگامی که شما دراز پشتیبانی لایه را کانتور بدن شما کمک خود را شانه و لگن نزول به کف. هنگامی که شما موقعیت خود را به سمت شما احساس فشار اندکی در آن مناطق کمک به شما در از بین بردن نقاط فشار. اما اگر شما نیز در معده جای خواب شما ممکن است احساس کنید که ضخامت و به طور کلی استحکام کافی نیست. بنابراین شما ممکن است بخواهید نگاهی به محکم گزینه های.

ویژگی های اضافی: Celliant تکنولوژی بالینی ثابت شده برای افزایش بافت سطح اکسیژن است که شناخته شده به عنوان سود به عملکرد ورزشی و جسمی خوبی بودن.

تعمیر و نگهداری و نگهداری: شبیه به دیگر حافظه فوم تشک شما می خواهید به نگه داشتن آن به دور از نشت مایع پس از آن می تواند خراب کردن حافظه فوم. برای هر رنگ زمینه شما می خواهید برای تمیز کردن با آب گرم و مواد شوینده ملایم.

ساخت موقعیت: خرس Pro مستقر در خارج از ایالات متحده آمریکا

سطح آسایش: بالای لایه مس-تزریق فوم که به شما کمک می کند خواب کولر در شب. پس از آن نیز از ویژگی های فوم حافظه شما فاصل مزایای که کمک به تسکین درد و فشار است. این شهر همچنین دارای Celliant خواب فن آوری است که بسیار پاسخگو پارچه است که باعث خواب آرام و سریع بهبود فیزیکی.

اگر شما یک زن و شوهر شما می خواهید حافظه فوم تشک است که ویژگی های حرکت انزوای اجباری گزینه است. اساسا اگر شریک زندگی خود را حرکت می کند به یک طرف شما نمی خواهد احساس می کنید آن را در حالی که خواب در سمت دیگر تخت. ترکیبی از مس و ژل فوم حافظه کمک می کند تا جذب هر گونه حرکات به طوری که شما می توانید خواب یک شب خوب.

اندازه:

 • دوقلو (39″ x 75″ x 12″)
 • دوقلو XL (39″ x 80″ x 12″)
 • کامل (54″ x 75″ x 12″)
 • ملکه (60″ x 80″ x 12″)
 • پادشاه (76″ x 80″ x 12″)
 • کال شاه (72″ x 84″ x 12″)

مزایا:

 • Celliant تکنولوژی است که باعث خواب بهتر
 • تنظیم درجه حرارت به شما در حفظ و تازه در شب
 • بالا-لایه مس-تزریق فوم
 • دو لایه های اضافی برای سمت خواب

منفی:

 • اگر شما ترجیح می دهند نرم-شرکت حافظه فوم تشک شما نخواهد بود آن را در اینجا پس از آن نشسته در وسط استحکام مقیاس

دریافت 20 ٪ خاموش خرس Pro در اینجا.

Layla Foam Mattress

5. لیلا® خواب حافظه فوم تشک: بهترین 2-در-1 تشک

از لیلا خواب است که به زیبایی طراحی شده ترکیبی تشک, با مس تزریق فوم و Flippable استحکام برای کمک به شما انتخاب کنید که کدام طرف است بهترین ها را برای موقعیت خواب خود را. این یکی از راحت ترین تشک های شما همیشه در خواب و شما عشق ورزیدن نرم احساس از آن دوخته شش جلد.

جای خواب سازگاری: تمام انواع – اما به طور کلی بهترین ریج جانبی.

ترکیب مواد & ساخت: این دو لایه بالا که بسته به طرف شما ترجیح می دهید. خنک کننده پوشش نرم طرف است که به سمت و دوباره خواب. همچنین ویژگی های حرارتی-ژل تکنولوژی کمک می کند که گرما عبور از لایه های نگه داشتن شما خوب و خنک در شب.

از طرف دیگر شرکت طرف با یک تیره رنگ طراحی. این سمت برای معده ریج که ترجیح می دهند به نزول به تشک بیش از حد. و لایه داخلی دارای یک کوپر-ژل فوم حافظه که نرم و مخمل خواب دار, دادن به شما که کانتور احساس به عنوان شما دراز در تخمگذار سطح.

این شهر همچنین دارای ضد میکروبی و خواص ضد ویروسی است که یکی از ویژگی های شما معمولا با مس حاوی گزینه های. در زیر این max air-راه حمایت از فوم با اصلاح سطح فن آوری و هدایت برای حداکثر خنک کننده. این است که بیشتر پشتیبانی شده توسط یکی دیگر از هسته برای حداکثر حرکت انزوا و حداقل گزاف گویی.

تراکم و ضخامت: مس-ژل در زیر پوشش است “3 لایه. زیر است حداکثر-پشتیبانی هوایی با 2 لایه و پشتیبانی هسته ای در “4 و “1 لایه برای استحکام در حمایت از شرکت های سمت. تشک 10” ضخیم اما به طور کلی ضخامت بستگی دارد که طرف شما در خواب. شرکت طرف است “1 پشتیبانی که ایجاد ثبات بیشتر در آن منطقه است. اما نرم-جانبی بسیار کمتر ضخیم و متراکم.

ویژگی های اضافی: پوشش 66% پلی استر 30% ویسکوز 4% لای کرا با ThermoGEL خنک کننده ساخته شده است در.

تعمیر و نگهداری و نگهداری: نگه داشتن هر دو طرف پاک بسته به اگر شما با استفاده از این بنیاد برای حمایت بهینه. در غیر این صورت هر دو طرف را می توانید خیلی سریع و بدون پایه و اساس است. بنابراین ما نشان می دهد نگه داشتن آن دیوارهایی و به درستی پاک کردن.

ساخت موقعیت: ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است.

سطح راحتی: این یک flippable تشک, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که کدام طرف شما می خواهید به خواب روی خود را بر اساس ترجیح استحکام سطح. نرم-طرف بسیار عالی برای تسکین درد از آنجا که هیچ فشاری بر روی شانه های خود را و یا لگن. اما هنگامی که آن را به معده شما را, شما ممکن است احساس به عنوان اگر شما در حال غرق شدن در بیش از حد عمیق است. که می تواند misal بدن خود را. در این شرکت به سمت شما خواهد شد که به مراتب بهتر تجربه به عنوان شما احساس می کنید به مراتب بیشتر و پشتیبانی با توجه به آن اضافی ضخامت و چگالی.

اندازه:

 • دوقلو (38″ x 75″ x 10″)
 • دوقلو XL (38″ x 80″ x 10″)
 • کامل (54″ x 75″ x 10″)
 • ملکه (60″ x 80″ x 10″)
 • پادشاه (76″ x 80″ x 10″)
 • کال شاه (72″ x 84″ x 10″).

مزایا:

 • این یک flippable تشک با دو سمت استحکام.
 • مس-ژل فوم حافظه است که ضد میکروبی و ضد ویروسی
 • ترکیبی تشک, بنابراین شما در حال گرفتن بهترین از هر دو جهان

منفی:

 • به مراتب کمتر ضخیم و متراکم در مقایسه با دیگر حافظه فوم تشک های ذکر شده

صرفه جویی در $150 در لیلا® تشک اینجا.

آنچه به دنبال در یک حافظه فوم تشک – نهایی ما راهنمای خرید

اگر شما در بازار برای یک حافظه فوم تشک Mattressify به ما کمک کرد نقد و بررسی ده ها تن از گزینه های. مهم نیست که آیا شما انتخاب کردن برای یکی از ما تراکم بالا و یا یکی دیگر از گزینه — در اینجا چند چیز ضروری را در ذهن نگه دارید:

آنچه مورد نظر خود را در خواب موقعیت ؟

دانستن خواب خود را در موقعیت ضروری است به درک که فوم تشک به خرید. درخواست شریک زندگی خود را و یا ضبط خود را در خواب به طوری که شما می دانید آنچه که بدن شما به طور طبیعی ترجیح زمانی که خواب بر روی تشک. آیا شما یک طرف و یا پشت دارای جای خواب است ؟ این کمک خواهد کرد که شما تعیین به طور کلی استحکام شما می خواهید.

بررسی کلی چگالی و ضخامت

تراکم و ضخامت بسیار مهم برای یک مدت طولانی فوم تشک است. شما می خواهید به عنوان مقدار چگالی که ممکن است از آن صحبت می کند به صورت کلی مواد مورد استفاده در ساخت تخت. بهتر است این مواد ترکیب دیگر آن را آخرین. برای بررسی تراکم و نگاه کنید که چگونه بسیاری از لایه های استفاده شده در تشک و ضخامت هر لایه است.

بررسی کلی بررسی و بازخورد

یک نام تجاری معتبر است و هزاران نفر از فوم تشک بررسی و بسیاری از بازخورد از مشتریان. این نشانه خوبی است که این شرکت ارائه کیفیت-تخت که نمی تواند سقوط از هم جدا و یا با استفاده از مواد ارزان. همیشه نگاه به نظرات کاربران برای محصول به طور کلی مزایا و ویژگی های به طوری که شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال سرمایه گذاری در یک تشک مناسب برای شما.

بررسی کلی Comfortability

تقریبا همه مارک های معتبر ارائه خوابیده محاکمه. در طول این دوره شما باید زمان کافی برای بررسی استحکام و تراکم حرارت بدن و حرکت و انتقال است. اگر شما پیدا کردن یک تخت است که نگه می دارد بدن خود را به درستی تراز وسط قرار دارد و نمی تواند فشار که به خودی خود عالی است نشانه آن است که تشک را برای شما کامل است.

مطمئن شوید که گارانتی تولید کننده جامد

بالا ترین کیفیت تشک های با حافظه فوم گذشته باید حداقل 10 سال است. بنابراین مدرن ترین تشک شرکت های ارائه گارانتی مادام العمر محدود به تعمیر و تعویض هر گونه نقص در طول محصول عمر. اما برخی از برندها ممکن است پیشنهاد تمدید ضمانت نامه که در آن شما را مجبور به انتخاب کنید که چگونه بسیاری از سال شما می خواهید برای محافظت از تشک خود را برای.

فوم حافظه چیست ؟

حافظه فوم ترکیبی است از پلی اورتان با مواد شیمیایی اضافی که افزایش چگالی و ویسکوزیته (یا ضخامت). این اجازه می دهد تا فرم بدن خود را و متوسط برگزار می شود در داخل فوم.

اکثر تشک فوم ترکیبی از هیدروکسیل و دي ايزوسيانات. این ترکیب باعث ایجاد انعطاف پذیر فوم است که عمدتا در سلول باز و تشکیل حباب های گاز. پس از آن سفت و سخت می شود سلول ها عمدتا بسته شده و مواد سخت تر می شود.

پلی اورتان تمایل به رها کردن گاز به همین دلیل است که آن را در ترکیب با سایر ترکیبات آلی است. مانند همیشه بهترین به چوب با کیفیت از تولید کنندگان مانند آنهایی که ما در بالا ذکر شد. که راه شما می دانید که شما در حال گرفتن بهترین امکان ترکیب مواد برای جلوگیری از هر گونه التهاب ریه یا خطرات بهداشتی.

چه چیزی باعث می شود حافظه فوم بسیار منحصر به فرد است که توانایی خود را برای کانتور بدن خود را و بازگشت به حالت اصلی خود را به آرامی پس از فشار منتشر شده است. این فرایند اجازه می دهد تا برای تخت واکنش به استرس متفاوت در سراسر تخت-سطح ارائه یک منحنی تراز وسط قرار دارد اما تجربه خواب. پس از استفاده طولانی مدت از فوم تر می شود سازگار با ساختار بدن خود را و آن را به یک خواب عمیق و درمانی را تجربه کنند.

انواع فوم حافظه

سنتی فوم حافظه

این نوع محبوب شد و در طول دهه 90 و در حال حاضر ما می دانیم چرا! بر خلاف سنتی خود را جعبه بهار سنتی, حافظه فوم طراحی شده است برای cradling پشتیبانی است که کمک می کند تا افزایش گردش خون و ارائه می دهد تسکین فشار برای کاهش استرس در مفاصل خود را.

این طبیعی ضد گرد و غبار و خواص ضد میکروبی بسیار عالی برای بهبود خواب, محیط, به خصوص اگر شما آلرژی یا آسم دارند. حافظه فوم نیز کاهش انتقال حرکت که بسیار حیاتی است اگر شما و شریک زندگی خود را به اشتراک بگذارید و آن را نیز بسیار با دوام و در تراکم بالا-سطوح.

ژل حافظه فوم

این نوع با دوام تر از سنتی فوم پس از آن با تزریق ژل دانه های ریز صیقل. این ژل باعث ایجاد بیشتر تنفس فوم است که به تنظیم درجه حرارت بدن شما در حالی که شما خواب و ایجاد آرامش بخش تر تجربه. آن همچنین می افزاید: چگالی بیشتر به حافظه فوم که ممکن است آن را سنگین تر از خود را به طور متوسط تخت. اما محصول نهایی بسیار نرم و در عین حال محکم و سنگین است. اما این ژل ممکن است خیس کردن بیشتر بدن مایع بیش از حد معمول کاهش آن به طور کلی طول عمر قابل ملاحظه ای است.

گیاهی فوم حافظه

به جای استفاده از پلی اورتان و دیگر ترکیبات مردم در حال حاضر raving در مورد گیاهی فوم است که با استفاده از مواد طبیعی مانند سویا. آن را به آدرس معمولی حافظه فوم مسائل مانند گاز و گرما حفظ و بوی متمایز از کیفیت پایین تشک.

استاندارد بهره مند شوند به کسانی که به دنبال این نوع از فوم است که آن را کمتر گرما جذب و ایجاد کمتر-مواد متراکم به طوری که شما گیر نمی تلاش برای خارج شدن از رختخواب. برای نمونه تشک درصد 30% گیاهی و 70 درصد نفت. اما آن را متفاوت با تامین بنابراین شما ممکن است بخواهید آنها را برای اولین بار.

گیاه مبتنی بر حافظه فوم وعده زمان پاسخ سریعتر از میانگین حافظه فوم. متوسط زمان پاسخ برای گیاهی فوم است 5 تا 8 ثانیه است. در مقايسه سنتی, حافظه فوم 45 – 65 ثانیه و ژل-فوم حافظه 35 – 45 ثانیه.

گسترش سلول حافظه فوم:

این نوع فوم بسیار نرم با توجه به دیواره سلولی شکسته شدن اجازه می دهد هوا به گردش در داخل شکاف در کف’ مواد. این اجازه می دهد تا یک کاهش در خارج از کشتار با گاز کمک می کند که جلوگیری از هر گونه پتانسیل التهاب ریه. آن را نیز نگه می دارد شما تازه به عنوان درجه حرارت بدن شما نمی خواهد شد در دیواره سلولی. پس از آن کمتر متراکم فوم نوع آن معمولا مقرون به صرفه تر نسبت به بسته همراه با چگالی بالا فوم حافظه.

سلول بسته فوم حافظه:

این نوع ایجاد عایق پس از آن بسته شده است-دیواره سلولی خیساندن درجه حرارت در داخل فوم. پس از آن با چگالی بالا آن را نگه می دارد و درجه حرارت بالا و کاملا مقاوم در برابر آب است. و با توجه به این واقعیت است که این مواد خیلی بیشتر از یک دیواره سلولی آن می تواند اضافه کردن طول عمر و دوام به حافظه فوم.

چه معمولی طول عمر?

طول عمر معمولی حافظه فوم شش سال بسته به طور کلی تراکم تشک. با چگالی بالا حافظه فوم تشک به سمت یک محکم تر فاصله گروه سلول است که عملکرد بهتری نسبت به خود را به طور متوسط تشک. حافظه فوم تشک نباید حرف اطراف, اما گاهی اوقات چرخش آن می تواند به شما کمک کند حتی از ساییدگی و پارگی. هر 6 ماه یا بیشتر, شما می خواهید به نوبه خود آن را 180 درجه که آن گسترش طول عمر با شب سایش.

با استفاده از آب-مقاوم و ضد آب تشک پوشش بسیار عالی برای افزایش کلی طول عمر آن را محافظت بالا-ملافه از نشت خاک و گرد و غبار. تشک فوم تمایل به جذب مایعات که می تواند بر عملکرد کلی فوم و باعث کپک و بوی وحشتناک اگر نه به درستی مراقبت از. قابل شستشو پوشش می تواند خود را حفظ تشک و کمک به آن را نگه دارید از گرفتن لکه ها است که می تواند از درجه اعتبار ساقط می گرداند و خود را گارانتی ،

چه تفاوت بین حافظه فوم تشک و تشک ؟

اکثر گزینه های innerspring و waterbeds طول عمر کوتاهتری دارند در مقایسه با فوم حافظه خود را به دلیل مواد ضعیف و تعویض چشمه که از دست دادن حمایت در 2-3 سال است. با فوم حافظه شما لازم نیست که به نگرانی در مورد جایگزین کردن هر حرکت قطعات و ارادت خود را با هم نگه می دارد و به راحتی پاره پاره کردن.

حافظه فوم با گذشته می تواند تا 15 سال است. این است که دو برابر عمر یک innerspring که طول می کشد تا 6 – 7 سال. این شهر همچنین دارای یک قوی تر پشتیبانی پایه استوار است که زیر بستر که باعث می شود آن را بیشتر انعطاف پذیر در هسته خود است. بنابراین آن را آخرین دیگر و نمی شکستن حتی پس از سالها استفاده کنید. پایه معمولا وزن آن در حدود 2 -3 وزن آن نیز از یک پایه محکم مانند یک پلت فرم تخت یا مسطح چوبی کف.

مزایای خواب بر روی حافظه فوم تشک

کاهش درد

اگر شما در حال برخورد با ثابت عقب و یا بدن درد حافظه فوم می تواند کمک به شما در کاهش این مسائل. پس از فوم حافظه سازگار به منحنی از بدن خود را به آن اجازه می دهد تا برای یک درجه از فشار تسکین و آرامش عمیق. همچنین متوسط-پاسخگو ایجاد نقاط گرم در مناطق شما غیر روحانی در ارائه راحتی به بدن خود را. فوم حافظه نیز فراهم می کند مهرهها به کاهش فقیر وضعیت خواب اجازه می دهد ستون فقرات خود را به استراحت در آن خنثی منحنی ایجاد وضعیت بهتر و راحتی. بسته به سطح درد خود را, شما ممکن است بخواهید به دنبال یک تشک سفت با بالا IFD.

تسکین فشار

تسکین فشار بسیار حیاتی است به خصوص اگر شما رنج می برند از درد مزمن. حافظه فوم داخل تشک لایه های توزیع خواب’ وزن بدن کمک می کند که با برخی از اضافه فشار را تسکین می دهد. ما توصیه می کنیم یک رسانه-شرکت فوم که نمی خواهد قرار داده و استرس بیش از حد بر مفاصل شما.

بهبود فیزیکی

اگر شما بوده ام در یک تصادف و یا یک دوره نقاهت ورزشکار ممکن است شما به خودتان پیدا کنید نیاز به برخی از بقیه از خود را فشرده روال. با حافظه فوم فرم اثر است که حفظ بدن خود کمک کلی توانبخشی و کمک به حمایت از عضلات و مفاصل. به عنوان شما ممکن است بیشتر احساس تجدید و رها از درد خود را ایجاد یک مطلوب محیط بازیابی بدن خود را.

طول عمر

داشتن طولانی مدت تشک ضروری است به طوری که شما می توانید صرفه جویی در هزینه و تعمیر و نگهداری. یک تشک با فوم حافظه می تواند برای یک دهه است. آنها به طور معمول متوسط به بالا, تراکم در محدوده بین 4 تا 6 پوند (یا بالاتر) در هر متر مکعب. منطق ساده است: پایین مکعب اعداد کمتر مواد در تشک و بنابراین نمی خواهد آخرین طولانی است. در حالی که بالا و مکعب اعداد خواهد شد که مواد به اندازه کافی برای نگه داشتن شما کاملا خواب برای سال.

حرکت انتقال مقاوم در برابر

اگر شما یک شریک یا نظر خودتان را در یک جای خواب این ضروری است. انرژی جذب امکانات از حافظه فوم تشک اجازه می دهد برای حرکت انزوا بنابراین شما لازم نیست مزاحم فرد دیگری در کنار شما. بیشتر مواد مورد استفاده در تشک, بالاتر از تراکم و در نتیجه بهتر حرکت انزوا شما.

آلرژی-دوستانه

اگر شما بد آلرژی نگاه نه بیشتر! لاتکس موجود در بستر می تواند کمک به شما احساس آرامش از آلرژی نسبت به ترکیبات مصنوعی است که شما روبرو می شوند با یک نمونه جعبه بهار تشک. برخی فوم تخت, ارگانیک, پارچه, کمک به کسانی که حساس هستند به برخی از مواد و افزودنی های دیگر.

پشتیبانی از ستون فقرات تراز

حافظه فوم می تواند کمک به بدن خود را گسترش به طور مساوی توزیع وزن بدن خود را در سراسر تخمگذار سطح. پس از آن خطوط خود را به شکل آن کمک می کند تا تراز فوقانی بدن و کمر خود قرار دادن ستون فقرات در یک موقعیت خنثی است. آن نیز بستگی دارد خود را به طور کلی اندازه بدن است. اگر شما یک فرد سنگین تر, شما می خواهید یک شرکت تشک, بنابراین شما نمی نزول به تخت. همچنین شما می خواهد دریافت مقدار مورد نیاز پشتیبانی های اضافی برای شانه ها و گردن و ناحیه کمری را تسکین استرس از نقاط فشار.

حافظه فوم در مقابل سایر تشک های نوع

ترکیبی

ترکیبی تشک ترکیب چندین پشتیبانی سیستم که تشکیل شده از یک innerspring پایه با لایه های فوم حافظه یا لاتکس. از آنجا که بسیاری از تراورس علاقه مند هستند در حافظه فوم ترکیبی گزینه می تواند آزمایش می شود, به خصوص اگر شما شک و تردید در حال حرکت به یک فوم مبتنی بر تخت. اما ارقام تمایل به نفع یک طرف خواب در حالی که حافظه فوم تخت می تواند انطباق با هر موقعیت خواب.

ارقام تمایل به کمی گران تر به عنوان به خوبی از آن آخرین مد زودگذر آن ترکیبی از هر دو حافظه فوم و سنتی تشک های innerspring. یک کلمه از احتیاط هر چند: بسیاری از تخت نمی ارقام. ترکیبی واقعی با استفاده از بلوک های عظیم از فوم و کمتر فیبر را به توجه بیش از حد به غلط انداز تاکتیک های فروش. این مزیت است که درست فوم حافظه دارای بیش از یک ترکیبی است که هزینه های آن-بهره وری و یک لایه ضخیم تر از فوم. شما قادر خواهد بود برای بهبود یافتن از درد بدن بسیار سریعتر با افزایش فشار تسکین و کاهش درد.

لاتکس

تشک های لاتکس هستند یک روند محبوب به دلیل راحتی و دوام خود را. بزرگترین مشکل این است که چگونه طبیعی لاتکس است. شما می خواهید به انتخاب کردن برای, لاتکس, برداشت از درختان لاستیک به طوری که وجود ندارد مواد شیمیایی سمی بودن استنشاق در حالی که شما خواب. برخی از تولید کنندگان استفاده از لاتکس مصنوعی است که از نظر شیمیایی تشکیل شده از مواد مختلف است. آن را نمی خواهد که همان دوام طولانی مدت به عنوان لاتکس طبیعی است و ممکن است باید خاموش-گاز.

با شما خواهیم بود با خرید و فروش بیش از حد پوست است که در واقع ممکن است بدتر پشت و یا درد شانه بسته به موقعیت خواب خود را. شما ممکن است نیاز به شکستن تشک در اعمال فشار بر سطح آن را به مورد نظر خود را استحکام. آن را نیز ممکن است فرم چاپی به نام ماساژ به خصوص اگر شما یک شریک دروغ گفتن در کنار شما. این است که معمولا مورد با لاتکس طبیعی. مزایای استفاده از فوم حافظه هستند ویسکوزیته و کشش که کانتور بدن خود را بدون ترک چاپی.

Innerspring

تشک های Innerspring معمولی در میان خود را به طور متوسط مصرف کننده گزینه های. این برتری در قیمت و در دسترس بودن بخش های ساخت آن را یک انتخاب عالی برای بسیاری از خواب ، اما آن را نشانی از آن فرود. این زیر متوسط دوام و استحکام و راحتی. متوسط innerspring تخت می تواند تا شش سال در حالی که با کیفیت بالا و حافظه فوم تخت می تواند تا 10 سال یا بیشتر.

این شهر همچنین دارای یک مشکل ثابت با تضعیف شده است که از یک سطح حمایتی پایه در سطح خواب. این می تواند شامل بدن چاپی (یا sinkholes) و آن را ناراحت کننده خواب است و می تواند باعث انحراف مسائل برای بدن شما است. و از آن چشمه که گزاف گویی و ظریف با هم, این افتضاح ،

آن را محدود می کند خود را به سهولت حرکت و می تواند باعث ضعیف تراز همراه با استرس بیش از حد بر مفاصل شما به خصوص برای آرنج و زانو. این چشمه می تواند گاهی اوقات پوشیدن, روم شما با یک طرفه تخت. این امر به ویژه قابل اجرا اگر شما در میان صفوف به طرف خواب و ترجیح می دهند یک منطقه خاص از تشک خود را. استفاده از حافظه فوم تشک است که خود را متوسط به بالا, تراکم لایه بندی است که باعث می شود آن را تقریبا رنگی. همراه با دندانه نیروی انحراف (IFD) شما قادر خواهید بود به راحت (و squak کمتر) رابطه جنسی با شریک زندگی خود را.

حافظه فوم تشک: خط پایین

ما امیدواریم که شما لذت می برد ما راهنمای خریداران وقتی که می آید به بهترین حافظه فوم تشک در بازار در روز امروز و سن. برای ساده سازی تجربه خرید خود را ما ذکر شده از چند نقطه اصلی است که شما باید نگاه کردن برای زمانی که برای خرید بهترین تشک فوم. و ما همچنین ارائه شما با ما بالای 5 گزینه برای سال 2020 است.

ما امیدواریم که که شما در حال حاضر یک ایده خوبی از آنچه شما نیاز به نگاه و نحوه خرید بهترین حافظه فوم تشک است.

با که گفت: از آن زمان برای ما بالا توصیه ما به شدت توصیه پف لوکس تشک. آن را راحت را ارائه می دهد متوسط-شرکت تراکم راه حل برای همه, در حال خواب, انواع گارانتی مادام العمر محدود و بانک شکستن نیست با قیمت باور نکردنی. این بهترین حافظه فوم تشک در بازار و دارای 101-شب آزمایشی برای شما برای تست کردن این تشک است که یکی از طولانی ترین دوره های آزمایشی در دسترس است.

و در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به شنیدن از شما. آیا تشک های دیگر که شما در حال فکر کردن در مورد چک کردن? به ما بگویید در مورد آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>