5 طبیعی محصولات مراقبت از پوست برای نگه داشتن شما از آکنه و جوش & لکه

از هسته انگور صورت روغن آلوئه ورا و نیم صورت ژل این محصولات مبارزه با زحمت به شما شاد و سلامت پوست است.

Fیا کسانی که به طور مداوم باید برای مقابله با آکنه و جوش های جستجو برای محصولات مراقبت از پوست محدوده بی پایان است.

ما درک می کنیم اهمیت سالم و خوشحال پوست. به همین دلیل است که ما شما را از بهترین محصولات مراقبت از پوست است که نه تنها ارائه نتایج تضمین شده اما همچنین دوستدار محیط زیست طبیعی و ساخته شده و به کارگیری شیوه های پایدار.

در اینجا ما پنج:

1. درخت چای – Haritaki ضد آکنه صورت را بشویید

skincare for acne

در این صورت است که مراقب باشید و ترکیبی از مواد طبیعی و عاری از مواد شیمیایی فرمول و شیرین کمک می کند تا کاهش آکنه و لکه های. آن را حفظ تعادل روغن از پوست و بسیار توصیه می شود برای پوست مستعد آکنه است. درخت چای اسانس های مورد استفاده در این تصفیه پوست بدون سلب آن را از آن روغن طبیعی در حالی که گیاه haritaki مبارزه با عفونت.

2. ضد آکنه و جوش, مراقبت از

skincare for acne

این بسته صورت است که گنجینه ای از خوبی آیورودا گیاهان مانند danyak, lodhra, jaiphal, raktachandan و manjishta. استفاده منظم نه تنها کمک می کند تا کاهش آکنه و همچنین پاک می کند.

چگونه به استفاده از: به مقدار مورد نیاز مخلوط با گلاب و اعمال آن در منطقه مستعد آکنه صورت قبل از شستشو آن را پس از 30 دقیقه.

3. Soulflower روغن هسته انگور برای مراقبت از پوست و آکنه

skincare for acne

روغن هسته انگور یک نور طبیعی نرم کننده که moisturises پوست شما بوجود می آورد و آن را غنی و صاف جلای بهبود می یابد هر خارش پوست, لکه های سطحی و کنترل آکنه و جوش است. آن صورت نفت با مزایای بسیار زیاد است و به خصوص اگر شما, منافذ باز و به طور مداوم در مقابله با دانه های سرسیاه و سرسفید.

4. طبیعی بادام اسکراب صورت

skincare for acne

ضد مارکس و انصاف اسکراب و لایه بردار پوست, این محصول بسته بندی شده با خوبی بادام chirali و جو و فوق العاده غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است. این کمک می کند تا در از بین بردن علائم جوش های تیره و لکه های پوست را با ملایمت پاکسازی و تمیز کردن پوست است.

چگونه به استفاده از: خیس خوردن نصف یک قاشق از اسکراب با 2 قاشق شیر به مدت 5 دقیقه. درخواست به صورت اسکراب را به آرامی به مدت 2 دقیقه و ترک آن را به خشک. شستشو با آب و خشک پت.

5. ژل آلوئهورا نیم & Tulsi

skincare for acne

ساخته شده با خوبی آلوئه ورا چریش و tulsi این صورت ژل را فراهم می کند پوست را با یک اثر خنک کننده در حالی که به طور موثر از بین بردن جای زخم آکنه و جوش است. آن است که مناسب برای همه نوع پوست و استفاده منظم از این ژل کمک خواهد کرد که نگه داشتن پوست خود را هیدراته درخشان و لکه دار کردن رایگان. آن را باید در کیسه های خود را به خصوص اکنون که تابستان در اطراف هستند.

این کار خواهد کرد به نگه داشتن پوست خود را به دنبال بهترین خود را. ما باور نمی کنید ؟ فقط سعی کنید آنها را در یک بار.


همچنین بخوانید: 9 راه قرمز و چوب صندل مناسب برای مقابله با مشکلات پوستی خود را!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>