5 ویژگی از بهترین گوشی پزشکی

[ad_1]

آیا شما به دنبال خرید یک گوشی خوب? پس از آن بسیار مهم است که شما خودتان را با ویژگی های بهترین گوشی های پزشکی. به این ترتیب شما می خواهد در یک موقعیت به واقع را عاقلانه و آگاهانه تصمیم گیری در چه نوع از واحد دریافت کنید. در اینجا پنج ویژگی یک مدل خوب. این لیست از ویژگی های مبتنی بر آنهایی که محبوب مانند Littmann استاد کلاسیک II گوشی پزشکی و Littmann سبک II s. e. گوشی پزشکی.

1. لوله های ساخته شده از فولاد ضد زنگ – این یک ویژگی بسیار مهم برای. فولاد ضد زنگ ساخته شده است به معنی آن ساخته شده است به آخرین. شما باید درک کنند که اگر شما یک حرفه ای پزشکی شما خواهد شد به طور منظم با استفاده از این واحد روزانه است. این به این معنی شما نیاز به یک است که با دوام ساخت به منظور اطمینان حاصل شود که آن را می تواند به مقاومت در برابر rigors از به طور منظم استفاده کنید. اگر شما یک گوشی با لوله از آلومینیوم ساخته شده ممکن است شکستن حتی پس از فقط چند ماه استفاده کنید. سرمایه گذاری در لوله های فولاد ضد زنگ مدل است که قطعا یک ایده خوب است.

2. دیافراگم باید انعطاف پذیر – دیافراگم اسب کار از گوشی پزشکی. این به این معنی آن را می بیند بسیاری از ساییدگی و پارگی. شما باید درک کنند که دیافراگم را بر عهده دارد و در واقع بخشی از واحد است که تشخیص می دهد برای تلفن های موبایل از بدن است. این پایان است که متخصصان پزشکی در محل در بدن بیمار به منظور به شنیدن برای تلفن های موبایل. اگر شما انتخاب کنید یک واحد با یک دیافراگم ساخته شده از غیر انعطاف پذیر و با کیفیت پایین مواد واحد را به راحتی تخریب و پس از یک دوره کوتاه به طور منظم استفاده کنید.

3. Earpieces که به راحتی جا واضحی است بخشی است که شما در واقع می پوشند. این به این معنی شما باید انتخاب کنید مدل هایی که باید earpieces که به راحتی و بدون مؤثر بر وضوح برای تلفن های موبایل که شما با شنیدن. نمی توانید آنهایی که صدمه دیده و گوش خود را. شما باید یک زمان سخت در محل کار اگر شما انجام دهد.

4. موزون قطعات قفسه سینه – بدن برای تلفن های موبایل است که شما نیاز به شنیدن به منظور تشخیص آمده در طیف وسیعی از فرکانس های. این به این معنی شما نیاز به قفسه سینه قطعه ای است که تنظیم شده است برای یک بدن خاص صدا است که شما دنبال آن هستید. ایده آل قفسه سینه قطعه باید یکی که شما به راحتی می تونه به سمت راست بدن و صدا که شما می خواهید.

5. کافی tube ظهر – شما باید یک واحد است که به اندازه کافی tube ظهر که مناسب است برای اندازه سلاح های خود را. خوب بلندگو آمده در طول های مختلف به جای نیازهای مشتریان است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>