49-بعد مستند لازم برای جلوگیری از COVID تجدید حیات در هند: مطالعه

دهلی نو: دو هندی-منبع محققان از دانشگاه کمبریج در انگلستان آمده اند تا با یک مدل ریاضی است که پیش بینی یک تخت 49 روز در سراسر کشور مستند — یا پایدار مستند با دوره آرامش گسترش بیش از دو ماه — ممکن است لازم باشد برای جلوگیری از COVID-19 تجدید حیات در هند.

این مقاله توسط Ronojoy Adhikari در همکاری با راجش سینگ از دپارتمان ریاضیات کاربردی و فیزیک نظری در دانشگاه نشان می دهد که 21 روز مستند که دولت هند تحمیل کرده است بعید است که به طور موثر و “وجود خواهد داشت یک تجدید حیات COVID-19 در پایان آن”.

اجتماعی فاصله

این مدل احتمالا برای اولین بار به “سن و تماس های اجتماعی ساختار جمعیت هند” در هنگام ارزیابی تاثیر اجتماعی فاصله در COVID-19 همه گیر در کشور است.

مقاله با عنوان eAge-ساختار تاثیر اجتماعی فاصله در COVID-19 اپیدمی در هند ” منتشر شده است در باز کردن دسترسی preprint مخزن ArXiv است و هنوز به کارشناسی.

تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات — محل کار و عدم حضور در مدرسه بسته مستند — و خود کارآمدی با مدت بررسی شده در این مطالعه.

محققان با استفاده از یک ساختار آقا با تماس های اجتماعی ماتریس به دست آمده از نظرسنجی ها و بیزی نسبت دادن به مطالعه پیشرفت COVID-19 همه گیر در هند.

“ساختار اجتماعی تماس انتقادی تعیین گسترش عفونت و در صورت عدم وجود واکسن کنترل این ساختارها از طریق مقیاس بزرگ اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد موثر ترین وسیله برای کاهش” نویسندگان نوشت.

Coronavirus موارد در هند

این کشور در مجموع تاج-تاثیر تعداد بیمار از جمله کسانی که درمان شده است عبور کرده 900 در هند. این کشور که در رفت به 21-day مستند از مارس 24 نیمه شب تا به حال 909 فعال موارد از کروناویروس که از شنبه شب. از آنها 862 هندی هستند و 47 اتباع خارجی.

مدل ریاضی شامل هر دو بدون علامت و علامتدار infectives.

“با توجه به کمبود داده ها در تعدادی از موارد بدون علامت ما را انتخاب کرده اند به این مجموعه به صفر است. این فراهم می کند پایین تر محدود در تعدادی از morbidities و كمربند و شدت و مدت اجتماعی فاصله اقدامات مورد نیاز برای کاهش,’ نویسندگان ذکر شده است.

به گفته نویسندگان, آزمایش های گسترده ای از جمعیت می تواند ارائه داده ها در تعدادی از موارد بدون علامت و این که گنجانیده شده به مدل را ارائه برآورد دقیق از پیشرفت این بیماری همه گیر و تاثیر mitigatory اجتماعی فاصله.

“به طور کلی وجود دارد عدم قطعیت در تمام پارامترهای مدل ما و این که ترجمه به عدم قطعیت در پیش بینی و تخمین می زند. این عدم قطعیت را می توان کاهش می یابد با بهتر در دسترس بودن داده های مورد و عدم قطعیت را می توان از طریق اندازه گیری بیزی خطا در انتشار تحلیل” توضیح داد: این دو.

سه هفته مستند کافی

سه هفته مستند این است که در بر داشت کافی برای جلوگیری از تجدید حیات و در عوض پروتکل پایدار مستند با دوره آرامش هستند پیشنهاد شده است.

“اصلی ما نتیجه این است که در سه هفته مستند کافی خواهد بود. مدل ما نشان می دهد دوره های پایدار از مستند با دوره آرامش را کاهش می دهد تعدادی از موارد به سطح که در آن فردی اجتماعی تماس با ردیابی و قرنطینه ممکن است امکان پذیر است: این مقاله به تفصیل شرح داده.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>