4000+ روستایی بچه ها یاد بگیرند از این تلفن همراه خورشیدی کامپیوتر کلاس های درس!

برای سال کمبود برق و اتصال به اینترنت را مختل کرده است رویاهای هند ایجاد کرد بچه ها. دیگر نه به لطف پروژه Surya Kiran! #نوآوری #آموزش

منmagine زندگی یک روز بدون استفاده از اینترنت گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر. این دوره که در آن یک افزایش بخشی از زندگی روزمره ما—از خرید مواد غذایی و دارو به واریز پول به حساب بانکی شما—وابسته به سطح خود را از سواد دیجیتالی.

ارتقاء

می شود آن را یک تماس تلفنی ساده ارسال یک پیام WhatsApp رزرو تاکسی پرداخت صورتحساب و یا رزرو بلیط راه آهن یک فرد بدون آگاهی از مبانی سواد دیجیتالی را پیدا خواهد کرد خود درمانده است.

با وجود ضرورت فوری از جمله سواد چه پیدا کنیم و امروز یک شکاف دیجیتالی در دور افتاده و روستایی هند تداوم عدم دسترسی فیزیکی به اطلاعات و ارتباطات پایین به طور کلی سطح سواد فقیر وضعیت اقتصادی و عدم آگاهی است.

پرداختن به این نگرانی در کنار دولت است Edimpact یک آموزش و پرورش توانمند سازی’ سازمان های تاسیس شده توسط کارآفرین Sanwill Srivastava که فرمول منحصر به فرد برنامه های آموزشی با استفاده از آخرین فن آوری است. با حضور در دهلی نو, Maharashtra, Tamil Nadu, Jharkhand و بیهار این Edutech سازمان هدف این است که به آموزش و پرورش قابل دسترس برای همه با ارائه دانش در یک روش ساده و مقرون به صرفه به شیوه ای.

مناطق روستایی هند است محروم از سواد دیجیتالی به علت عدم آموزش دیده حرفه ای در دسترس نبودن زیرساخت جنس بنجل منبع تغذیه همراه با زمین سخت داخلی روستاها. شکاف دیجیتال در حال افزایش است به علت عدم مناسب دیجیتال سواد آموزی آموزش که به نوبه خود نتایج نادرست و بی فایده استفاده از اینترنت. مفهوم پروژه Surya Kiran (اشعه نور خورشید) می آید از مسائل واقعی دیجیتال بی سوادی afflicting هند.

یکی از راه های که توسط آنها انجام هدف آنها این است که با ترویج فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مهارت به کودکان محروم در مناطق روستایی هند از طریق آن پروژه Surya Kiran راه اندازی در سپتامبر سال 2018 در رانچی, Jharkhand, که در حال حاضر گسترش به کشورهای دیگر از جمله Bihar, مگالایا و کارناتاکا.

For the story.
خورشیدی موبایل آزمایشگاه کامپیوتر. (منبع: Edimpact)

چگونه آنها ترویج فناوری اطلاعات و ارتباطات مهارت ؟

“ما ابداع تلفن همراه آزمایشگاه کامپیوتر است که توسط انرژی خورشیدی. Maruti EECO وانت دوباره طراحی شده اند به همراه آزمایشگاه کامپیوتر است که می تواند به جای شش تا هفت نفر مجهز به پنج لپ تاپ ها و نسخه ی نمایشی کامپیوتر با Wi-Fi طراحی شده توسط 1KVA اینورتر خورشیدی. سیستم قدرت پشتیبان گیری از شش تا هفت ساعت انرژی خورشیدی در دسترس نیست” می گوید: Subrata مندل ارشد مدیریت عملیات در Edimpact در گفتگو با بهتر هنداوایل این هفته.

در حال اجرا این تلفن همراه در آزمایشگاه های ‘تسهيل کننده’, مهندسی, فارغ التحصیلان, استخدام Edimpact که قبل از ارزیابی دانش آموزان و بر اساس آن در حال تدریس در سراسر سطوح مختلف است. مطالب تهیه شده در خانه توسط متخصص مربیان تحت رهبری Manwill پژو معاون مدیر محتوا و آموزش. درس عبارتند از: آموزش مبانی استفاده از کامپیوتر و کار با ویندوز 10 مایکروسافت آفیس (ورد و اکسل و پاورپوینت) مرور اینترنت, ایمیل, cashless معاملات و امنیت سایبری در میان دیگر جنبه های اساسی از سواد دیجیتالی.

تا کنون این پروژه آموزش 4000+ دانش آموزان در حالی که بسیاری از مدارس و روستاها از آن بهره برده اند.

“پروژه Surya Kiran دارای نقش حیاتی در مدرسه ما با تقویت مبانی دانش آموزان ما در کامپیوتر و اینترنت خود را از طریق تلفن همراه خورشیدی آزمایشگاه کامپیوتر. اولین مربیان ارزیابی دانش کامپیوتری از هر دانش آموز و آماده درسی. پس از تقسیم دانش آموزان به دو سطح با توجه به سطح سواد دیجیتالی آنها به ما سه نفر-ساعت جلسه آموزش. دانش آموزان پایه همه چیز مانند نحوه کار با کامپیوتر, تایپ, فایل, ایجاد, مرور اینترنت با استفاده از ایمیل و بدون پرداخت پول نقد در معاملات ، ما بسیار خوشحال است که آنها را به اتمام آموزش 261 دانش آموزان از کلاس های 8 تا 10 می گوید:” آقای Ayappa, Headmaster از دولت در Wadgera ایجاد کرد, Karnataka.

ارتقاء

For the story.
آموزش کسانی که دسترسی ندارند. (منبع: Edimpact)

البته هیچ کدام از این اتفاق می افتد بدون همکاری با دولت و جوامع محلی.

“ما مشورت اجتماعی کارگران و رهبران جامعه و مدارس و توجیه آنها در مورد پروژه ما و فواید آن و اتصال آنها ما را به روستاها و مدارس. ما همچنین مشورت با منطقه آموزشی افسر (DEO) درخواست مجوز خود را به انتقال ما آموزش ورزش. پس از آن تایید شده است آنها به ما یک لیست از مدارس و کمک به ما در تماس با آنها زیر که همراه ما آزمایشگاه حرکت به محل با ما تسهیل متخصص. از آنجا که این پروژه با بودجه طرح های مسئولیت اجتماعی ما را شارژ تک paisa از مدرسه/جامعه و یا دانش آموزان و در عوض ما با ارائه جلسات آموزشی. این تلفن همراه تسهیلات مفید برای مدارس که فاقد زیرساخت های آموزش تسهیل و برق” می گوید: Subrata مندل.

اکثر دانش آموزان آموزش تحت پروژه Surya Kiran هستند نسل اول زبان آموزان. آنها به سرعت خود را یاد بگیرند مانند همتایان خود در شهرستانها تحصیل بهتر در محیط های.

“ما آمده اند در سراسر مدارس که در مدرسه زیرساخت اما به علت عدم آگاهی و یا بی تفاوتی خود نمی شد استفاده کرد. مربیان خوشحال هستند که آنها قادرند با فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال حاضر آنها می دانند که چگونه به استفاده از آن روزانه خود را در درس” او می افزاید.

For the story.
پل زدن شکاف دیجیتال با نیروی خورشیدی کامپیوتر. (منبع: Edimpact)

“کلاس انجام شد در یک صفحه خورشیدی موبایل آزمایشگاه کامپیوتر. آزمایشگاه خود یک جاذبه و راه های نوآورانه که در آن راه اندازی شد کمک به مدرسه به تابع هموار. هیچ تداخل با عملکرد طبیعی مدرسه می گوید:” آقای جاش خوزه اصلی از Khliehriat بالاتر متوسطه در شرق Jaintia تپه منطقه از مگالایا. Edimpact انجام پروژه Surya Kiran جلسات در مدرسه از 29 جولای تا اکتبر 11, 2019, برای 800+ دانش آموزان از کلاس 9 تا 12.


همچنین بخوانید: بمبی گراد & IAS افسر دست در دست برای تبدیل آموزش و پرورش در مائوئیست-آمار Bihar منطقه!


صحبت های جدید هندی, بیان, Abhilash ابراهیم یک مدیر آموزش در Edimpact است که نظارت بر آموزش از ایجاد کرد دانش آموزان در Yadgir منطقه کارناتاکا می گوید: “تقریبا 90 درصد از کودکان در این مناطق حتی نمی دانم در مورد استفاده از یک کامپیوتر اجازه دهید به تنهایی چگونه به کار یک. هنگامی که ما به آنها گفتم در مورد برنامه های ما آنها خیلی خوشحال بودند. و نه فقط دانش آموزان در بسیاری از مکان های ما جوانان تحصیل کرده و همچنین به طوری که آنها می توانید فکر می کنم در مورد شروع کسب و کار خود را با استفاده از سیستم عامل های مختلف.”

For the story.
(منبع: Edimpact)

با دسترسی بیشتر به یادگیری می آید بهتر فرصت های اقتصادی بعد از آن در زندگی است. چه پروژه Surya Kiran انجام شده است ارائه شده است کودکان در مناطق روستایی هند در یک فرصت بهتر در آینده.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>