3800+ دوره های آنلاین رایگان برای دانشجویان: چگونه به درخواست کسب گواهی

ارتقاء

تیاو COVID-19 همه گیر را مجبور به بسته شدن از موسسات آموزشی در سراسر جهان تأثیر 157 کرور دانش آموزان در سراسر 191 کشور جهان است. در تلاش برای مبارزه با این بحران Coursera یکی از پیشگامان دوره های آنلاین باز گسترده (MOOCS) است و دادن دسترسی رایگان به کل آن کاتالوگ دوره ها تا ژوئیه 31.

این طرح کمک خواهد کرد که دانش آموزان به دنبال آموزش عالی به upskill و آماده سازی خود را برای زنده ماندن در پست COVID اقتصاد است.

چه کسی می تواند ثبت نام کنم ؟

زمان در مقطع کارشناسی ارشد و یا به تازگی فارغ التحصیل دانش آموزان با تایید کالج و یا دانشگاه آدرس ایمیل می توانید برای ثبت نام در این دوره های آنلاین رایگان.

آنچه که ارائه شده است در این دوره های آنلاین?

این پیشنهاد را پوشش می دهد بیش از 3800 دوره 400 تخصص 150 هدایت پروژه و 11 حرفه ای گواهی برنامه هایی مانند آی بی ام اطلاعات علم و یا گوگل از آن پشتیبانی حرفه ای گواهی نامه.

دانش آموزان قادر خواهد بود برای یادگیری از برخی از بهترین مربیان جهان و کسب اعتبار از جهان برترین دانشگاه ها مانند دانشگاه ییل دانشگاه دوک و دانشگاه میشیگان. آنها همچنین می تواند توسعه شغل مربوط به مهارت در آن علوم اطلاعات و هوش مصنوعی از طریق خود گام آزمونها و هدایت پروژه ها.

در میان بسیاری از دوره های آنلاین در ارائه ‘COVID-19 تماس با ردیابی های ارائه شده توسط جان هاپکینز. این کمک خواهد کرد که دانش آموزان برای یادگیری در مورد چگونگی تماس با ردیابی انجام شده است از جمله چگونه به ساخت رابطه با موارد شناسایی تماس خود را و پشتیبانی از هر دو موارد و اطلاعات تماس خود را برای جلوگیری از انتقال در جوامع خود.

وجود دارد هیچ محدودیتی در بسیاری از دوره های یک دانش آموز می تواند اما هنگامی که ثبت نام آنها از 30 سپتامبر سال 2020 برای تکمیل دوره و یا برنامه های. آنهایی که رضایت بخش پایان دوره و یا برنامه را دریافت گواهی اتمام است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>