’30 راک” بازگشت برای یک ساعت احیای ویژه در NBC

30 Rock در حال بازگشت به NBC به صورت ویژه یک ساعته احیای آن نیز دو برابر به عنوان یک صف مقابل ارائه برای NBCUniversal خانواده از شبکه های TVLine تایید کرد در روز سه شنبه.

با توجه به مقاله طرفداران می توانید انتظار برای دیدن جین رسمی, Tracy Morgan, Tina Fey, Jack McBrayer, و, Alec Baldwin, تلافی اصلی خود نقش. آن است که هنوز روشن نیست که اگر هر یک از دیگر اعضای بازیگران باز خواهد گشت ویژه.

TVLine اظهار داشت که ویژه خواهد بود “تجاری آزاد” و “شوت از راه دور.”

آن را نیز “قابلیت حضور مهمان از ستاره از سراسر NBCUniversal خانواده و برجسته جدید و بازگشت به برنامه نویسی از NBC آمریکا, Syfy, E!, براوو و تر است.”

این مقاله به جزئیات بیشتر در مورد این که آیا این ویژه خواهد بود اسکریپت unscripted و یا آنچه در آن ممکن است از ویژگی های.

اما از آن است که به معنای به عنوان یک “صف مقابل رویداد” این احتمال وجود دارد که اعضای بازیگران را اذیت کردن و آشکار آینده برنامه های تلویزیونی از شبکه های مختلف اشاره شده در بالا.

همچنین ممکن است مواد تبلیغاتی از NBC جدید, جریان, خدمات, طاووس.

30 Rock آخرین در یک خط طولانی از تلویزیون نشان می دهد که ایجاد کرده اند احیای قسمت به کمک طرفداران مقابله با طولانی شدن دوره قرنطینه در میان coronavirus بیماری همه گیر. NBC نیز میزبانی یک پارک ها و تفریح مراسم نه بیش از حد طولانی پیش.

این Tina Fey-گروگان طنزهای زد برای هفت فصل در NBC از اکتبر 2006 تا جولای 2013. فی الهام گرفته شده بود او را در زندگی واقعی تجربه کار به عنوان سر نویسنده برای شنبه شب زنده برای سال های بسیاری استفاده می شود که به عنوان علوفه برای طنز طنزهای تلویزیونی.

این برنده جوایز متعدد و تمجید طول آن طولانی اجرا از جمله وبگاه جایزه امی برای برجسته سریال کمدی سه سال در یک ردیف.

ده ها تن از طرفداران را به رسانه های اجتماعی برای بیان شور و هیجان خود را بیش از بازگشت نشان می دهد. چند نفر استدلال که اگر این مراسم به خوبی انجام NBC به طور بالقوه می تواند چراغ سبز رسمی فصل جدید از 30 Rock در حال حرکت رو به جلو است.

چندین نفر بوده که احیای اعلام شد و بسیار مورد نیاز “خبر خوب” در پی بسیاری از اخبار بد داستان است.

دیگران فکر کرده اید که اگر این دفتر می تواند در خط بعدی برای احیای پس از هر دو 30 راک و پارک و تفریح و سرگرمی را به یکی در حال حاضر.

ساعته رویداد برنامه ریزی شده است به هوا در روز پنج شنبه, جولای 16 در 8:00 p. m. شرقی. برای کسانی که دست در زنده مشاهده آن را به هوا دوباره در دیگر NBCUniversal شبکه های مانند براوو, اکسیژن, Syfy, و بیشتر, در تاریخ بعد. احیای نیز مجموعه برای اولین طاووس در آغاز در تاریخ 17 ژوئیه در 9:00 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>