’30 Rock’ قسمت های Blackface کشیده از پخش چهار قسمت در مجموع حذف

روز دوشنبه کرکس را شکست این خبر که چهار قسمت از محبوب NBC طنزهای 30 Rock خواهد چند قسمت حاوی blackface حذف از جریان خدمات و همزمان reruns.

تینا فی خالق و بازیگر سرب از برنده جایزه امی سری گذراند نامه ای به جریان خدمات است که در حال حاضر اجرا قسمت 30 Rock.

“همانطور که ما در تلاش برای انجام این کار و انجام بهتر در رابطه با مسابقه در امریکا اعتقاد ما بر این است که این قسمت های بازیگران در مسابقه-تغییر آرایش بهترین های گرفته شده از گردش خون. من درک می کنم در حال حاضر که ‘قصد’ است نه یک پاس رایگان برای مردم را به استفاده از این تصاویر است.”

او به این نتیجه رسیدند او بیانیه عذرخواهی برای هر “درد” در این قسمت ممکن است باعث و افزود که او تصمیم گرفت با انگیزه نگه داشتن است که “زشتی” به دور از هر گونه کودکان و نوجوانان است که می تواند به تلو تلو خوردن بر قسمت. او تشکر NBCUniversal برای موافقت با درخواست او.

حداقل دو تا از قسمت های در حال حاضر گرفته شده از Hulu و Amazon Prime. آنها دیگر برای خرید در دسترس از سیستم عامل های دیجیتال مانند گوگل پلی و آیتونز. با توجه به مقاله آنها را نیز نشان داده نمی شود در تلویزیون دیگر یا.

به عنوان ذکر شده در بالا آمد درخواست از Fey و 30 Rock co-creator Robert Carlock و شبکه مورد تایید تصمیم خود را.

در میان قسمت های حذف شامل دو قسمت است که شامل جین رسمی شخصیت جینا Maroney پوشیدن blackface. یک فصل سه قسمت با عنوان “ايمان در ستاره ها” ویژه یک subplot با جینا و تریسی مورگان شخصیت تریسی اردن اقدام به تجارت هویت برای دیدن اگر مردان سیاه یا سفید رو بیشتر تبعیض است.

در فصل پنج Jenna دوباره ملبس به blackface در قسمت “حمله کریسمس منطقه.” او تا لباس پوشیدن و به عنوان لین سوان سابق عضو Pittsburgh Steelers.

مهمان ستاره جان هام هم عینک blackface در نشان می دهد در طول یک قسمت زندگی می کنند در فصل شش به عنوان بخشی از یک تقلید مسخره امیز از “نژادپرستانه رادیو و تلویزیون نشان می دهد آموس ‘n’ اندی.” این قسمت نیز حذف خواهد شد.

قسمت چهارم به پایین یکی از نمایش اولین-همیشه زنده قسمت. تنها East Coast نسخه حذف خواهد شد در حالی که سواحل غرب نسخه خواهد ماند قرار داده است.

با توجه به کرکسدلایل این قسمت را حذف کمتر روشن و خروجی است که به دنبال کشف استدلال پشت این تصمیم است. آن را اعتقاد بر این است که آن می تواند با توجه به اشاره به “بی اساس birther توطئه” تحت فشار قرار دادند توسط “راست سیاستمداران از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” در برابر رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

یک منبع نشان داد که می تواند تا پایان هفته برای هر چهار قسمت را به طور دائم پاک از تمام سیستم عامل های موجود.

هفته گذشته Inquisitr گزارش داد که 30 Rock خواهد ازای ویژه یک ساعته احیای آن نیز دو برابر به عنوان یک صف مقابل برای ارائه NBCUniversal و بسیاری از شبکه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>