30 COVID-19 موارد گزارش شده در Telangana; مجموع تلفات 9

حیدرآباد: عنوان بسیاری از 30 تازه COVID-19 موارد مثبت در Telangana گزارش شده در مارس 1,در حالی که 3 مرگ و میر تایید شدند در بیمارستان های مختلف در حیدرآباد.

با این حال یک کرونا ویروس بیمار که تحت درمان در بیمارستان گاندی درگذشت در شب چهارشنبه. تنش غالب در بیمارستان گاندی محل پس از مرحوم برادر است که بیمار مثبت به اتهام حمله به یک مقیم ،

طبق اطلاعات رسمی منتشر شده توسط Telangana رئیس دفتر وزیر در اواخر نیمه شب سی موارد مثبت گزارش شد پس از سلامت پزشکی تیم انجام آزمایش بر روی اطلاعات تماس Tablighi Jamat عضو است که در حال حاضر تحت درمان پس از بازگشت آنها از دهلی نو مرکز و رو آلوده با ویروس.

در ضمن مدیر بهداشت و رفاه خانواده در اواخر روز چهارشنبه منتشر شد, رسانه های اعلانات و اطلاع داد که تیم پزشکی سراسر کشور گرفته تا ویژه فعال جستجو/ بررسی برای شناسایی افراد و مخاطبین خود را که باید در بازدید از مرکز در دهلی نو در 13 مارس سال 2020 به 17مارس. تا به حال به عنوان بسیاری از 603 Tablighi اعضای ترسیم شده و قرنطینه.

در اواخر شب کمیسر پلیس حیدرآباد Anjani کومار در بازدید از بیمارستان و تعامل با بیمارستان گاندی سرپرست و بررسی امنیت در بیمارستان است.

کمیسر پیشنهاد سرپرست به 2 نقطه ورود به ساختمان اصلی که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از نقاط ورود به ساختمان و کنترل دسترسی دشوار است. هر دو نقاط ورود را تحت پوشش منطقه شمال پلیس به غیر از بیمارستان کارکنان امنیتی برای جلوگیری از حرکت غیر مجاز.

Anjani کومار درخواست R&B گروه به راست بیشتر موانع برای اطمینان از دسترسی کامل کنترل طبق برنامه داده شده توسط DCP شمال منطقه.

17.413399378.4600458


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>