3 دلیل طبیعی مایع Dishwash برنده بیش از سمی صابون نوار

وجود دارد هرگز پایان دادن به بحث در مورد اینکه آیا انتخاب طبیعی مایعات و یا نوار صابون. در اینجا به همین دلیل طبیعی dishwash مایع باید اولین گزینه خود را.

Wمرغ آن را می آید به شستن بشقاب همیشه وجود دارد هرگز پایان دادن به بحث در مورد اینکه آیا برای انتخاب یک نوار صابون یا مایع صابون. اگر چه صابون نوار شده اند در اطراف برای طولانی ترین زمان مایع صابون به دست آورده اند محبوبیت در سال های اخیر برای سهولت استفاده و بهداشت.

برای پایان دادن به این بحث ما تصمیم خود را در “غیر سمی عامل’ به تصویر.

در اینجا چند دلیل که چرا ما فکر می کنم شما باید برای انتخاب کردن یک مایع طبیعی dishwash صابون بیش از یک سم مبتنی بر dishwash نوار:

حساسیت

اثر خشک شدن است که dishwash میله های ترک بر روی پوست شما است که عمدتا به دلیل مواد شیمیایی مانند سدیم کربنات و فسفات است. مانده از این مواد شیمیایی باقی مانده بر روی پوست باعث خارش و مشکلات پوستی است. این مطالعه ثابت کرد که سم بر اساس مواد موجود در این نوار صابون می تواند باعث دائم مشکلات پوستی مانند درماتیت و اگزما و بثورات خارش دار.

بسیاری از این ظرف پاک کننده نیز استفاده از رنگ های مصنوعی ساخته شده از محصولات پتروشیمی که غیر-زیست تخریب پذیر و ماندن در محیط برای یک زمان بسیار طولانی است. این مواد شیمیایی موجود در ظرف صابون نیز دلیل آن دارای pH پایین.

بهداشتی و آسان برای استفاده
better home

یکی از مهم ترین دلایل که چرا مردم را شروع کرده اند امید بستن برای, طبیعی, ظرف, پاک کننده است به دلیل آن است که کمتر مسیه نسبت به صابون میله و بسیار آسان برای استفاده. بطری مایع شستشو توقف انتقال باکتری ها از دست ما به غذاهای ما استفاده کنید. این تضمین می کند که حضور باکتری ها بسیار کمتر است و هیچ مصرف میکروب ها از طریق مواد غذایی ما به عنوان به خوبی.

سازگار با محیط زیست

better home

در مقایسه با زمانی که به طور منظم مایع dishwash صابون بهتر است برای انتخاب کردن برای دوستدار محیط زیست و آلی و مایع صابون است که امن برای سلامت خود و این سیاره است.

این dishwash مایع ساخته شده است از نسل 4 است که ترکیبات کاملا طبیعی و نمی مختل سطح pH آب بدن و حیوان خانگی هستند و کودک پسند. آنها بی خطر هستند برای پوست و بر خلاف ترکیبات دیگر نمی شود هر گونه مشکلات سلامتی.

استخراج شده از نيشکر نارگیل و نخل مایع ساخته شده از گیاه مبتنی بر سورفکتانت ها و آنزیم ها هستند که به طور طبیعی مشتق شده و CMC (سلولز) همه در یک, مرکبات, رایحه و عطر. این مواد کاملا طبیعی و ایمن و زیست تخریب پذیر است.

گیاهی سورفاکتانت شل لکه در پارچه های خود را در حالی که CMC (سلولز) تضمین می کند که خاک را جدا از لباس های باقی مانده در آب به جای اتصال به پارچه دوباره همه در حالی که به لباس دلپذیر مرکبات عطر.

تعویض به این باکتری مبتنی بر پاک کننده بدان معنی است که شما صرفه جویی آب بدن از مرگ یک مرگ تدریجی و صرفه جویی در خود را از مصرف مواد شیمیایی مضر.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. خود را لباسشویی, ظرفشویی کف و تمیز کردن توالت تمام مجموعه را تبدیل به امن است. به دنبال این لینک به دانستن بیشتر در.


همچنین بخوانید: چه کشتن ما دریاچه ها و دریاها? این IISc استاد نشان می دهد پاسخ


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>