Oscars review Academy Awards fixes

بیایید تمیز کردن اسکار با چند مرحله ساده. مت Petit – جزوه/A. M. P. A. S. via Getty Images

جوایز اسکار شکسته می شوند. من می دانم که در آن شما آن را می دانم—جهنم حتی آکادمی احتمالا آن را می داند. است که می گویند که مراسم اسکار می تواند سرگرم کننده و لذت بخش و گاهی اوقات الهام بخش به عنوان انگل‘s متعدد برنده اسکار یکشنبه شب به ما یادآوری کرد. اما حتی در بهترین حالت خود اسکار هستند بیش از حد طولانی به طور مداوم ناهموار و اغلب با جریان اصلی احساسات. رتبه خود را نیز فقط در یک زمان کم است.

هیچ راه آسان برای رفع آن از برش این زمان فرمت و تبعید تعدادی از دسته بندی های معنی دار به خارج از هوا ارائه شده است که فقط صاف کردن اشتباه است. میزبان می تواند یک جهت و یک هویت برای رسیدگی خدمت به عنوان interloper آماده و قادر به flog هالیوود کاستی. اما در حال حاضر که جوایز اسکار را تبدیل به یک گروه تلاش به جای یک میزبان-led تریاژ ما می تواند در صاف کردن لبه های خشن.

همچنین ببینید: فهرست کامل 2020 برندگان جایزه اسکار

در اینجا چند روش ساده و فروتن پیشنهادات خود را به گوشت گاو تا اسکار.

اسکار نمی نیاز به یک میزبان…یا تک گویی

رفتن میزبان کمتر می تواند کمک به کاهش یک نشان می دهد زمان در حال اجرا هر چند زاید کرک از روز یکشنبه در برنامه تلویزیونی eschewed این هدف به طور کامل. نشان می دهد باز با Janelle Monáe تاب Mister Rogers ژاکت کش باف پشمی و سپس segueing به rollicking, گاهی اوقات بی دست و پا (این نباید یک مشارکت مخاطبان ورزش) افتتاح موسیقی شماره. این پس از آن به دنبال یک شبه باز کردن تک صدایی از استیو مارتین و کریس راک (“این چنین تنزل!” مارتین deadpanned.) اشاره: ما نیاز به دو گلو-پاکسازی افتتاحیه برای راه اندازی ما به اسکار. یکی را انتخاب کنید و نگه داشتن آن تنگ است. ما می توانیم قطع 10 دقیقه حق در اینجا.

ساختمان این زمان آگاه تم اسکار نیاز به قطع در همه مونتاژهای و موسیقی ، پنج نامزد برای بهترین آهنگ اصلی را تا حدود 25 دقیقه در هر نشان می دهد. ما درک ارزش سرگرمی انحراف, اما آن را به عنوان اگر دیگر نامزد هنرمندان مجاز به نمایش گذاشتن استعداد خود را (برش به headphoned خواب محروم کارآموز ضربه قهوه در حالی که با عصبانیت ویرایش در iMovie). Eminem عملکرد یک سر خراشنده بیش از حد. محدودیت زمانی در سخنرانی ها نیز باید به شدت اجرا به عنوان قوانین واقعی و نه فقط دستورالعمل های خنده دار. آنها جری Gergich اسکار شب—هیچ یک از آنها را به طور جدی.

روز یکشنبه در برنامه تلویزیونی نیز به درستی lampooned برای داشتن وبلاگ معرفی دیگر وبلاگ که تنظیم شد در حال حاضر اجتناب ناپذیر برنده جایزه وبلاگ. چرا ما بازی پخش تلفن در اینجا ؟ فقط قطع و گرفتن حق به پاکت-افتتاحیه. هرگز دوباره باید قبل از مجری مجریان حاضر در مراسم اسکار.

Oscars Review Academy Awards

“دیگر از آن مارتی چگونه بود؟” ABC

آکادمی نیاز به احترام زندگی-خطر شیرین کاری تیم

اگر آکادمی آیا تا به حال تصمیم به حرکت دسته بندی خاصی برای معافیت های تجاری—یک ایده وحشتناک است که با این وجود شناور در سال گذشته—و/و یا به اسکار ناهار به طور معمول برگزار می شود یک هفته قبل از وجود دارد اتاق را به شما معرفی جدید جوایز به آب علاقه. ما در حال صحبت کردن در مورد فاجعه بهترین فیلم محبوب.

براد پیت ضربه اسکار در سر چهار شنبه شب هنگامی که او التماس آکادمی به افتخار شیرین کاری هماهنگ کنندگان و نوازندگان است که به معنای واقعی کلمه به قرار دادن زندگی خود را در خط برای سرگرم کردن ما. فیزیکی شاهکارهای فیلمسازی هستند یک عنصر جدایی ناپذیر از محصول نهایی است و باید به رسمیت شناخته شده به عنوان چنین.

انجام این کار نیز باید جایزه اضافه شده از ترکیب اصلی بیشتر فیلم های پرفروش به این مراسم که به احتمال زیاد به افزایش اعتبار. یک گرم نبرد بین John Wick: فصل 3—Parabellum و Avengers: Endgame برای بهترین کاری است که دقیقا همان نوع از استدلال است که فیلم توییتر رشد در.

Oscars Review

“شما چه معنی وجود ندارد هر توله سگ در اسکار?!” Lionsgate

آنها می تواند با استفاده از یک برنامه تغییر

جوایز اسکار استفاده می شود, برگزار می شود دوشنبه شب برای برخی از کابوسی دلیل قبل از حرکت به یکشنبه شب در سال 1999. این یک گام در مسیر درست است. اما با توجه به لس آنجلس ساعت شلوغی ترافیک و ساعات پر بیننده تلویزیون ملی, ویندوز, مراسم آغاز می کند و تا 8:00 pm ET/5:00 pm PT. ما درک می کنیم که L. A. مبتنی بر صنعت علاقه مند نیست و در لگد زدن به اسکار در بعد از ظهر, اما حرکت این برنامه تلویزیونی تا حتی 30 دقیقه کمک خواهد کرد برای جلوگیری از نیمه شب قبل از خواب برای سواحل شرق. لطفا آکادمی ما رحم کنید. من در حال حاضر سه فنجان قهوه و یک نیم دوجین سودا بود ،

در سال 2018 این آکادمی اعلام کرد که این مراسم خواهد بود نقل مکان کرد و از اواخر ژانویه تا اواسط فوریه با آغاز این سال اسکار است. این برنامه فشرده ممکن است در نهایت صدمه زدن به این برنامه تلویزیونی در دراز مدت است.

نامزدی انتخابات همیشه می گیرد هفته اول در ماه ژانویه به دلیل پنجره انتشار واجد شرایط اجرا می شود از طریق دسامبر 31. تقریبا دو هفته بعد نامزد ها را اعلام کرد. به طور معمول این صنعت به عنوان به خوبی به عنوان بازی گاه به گاه علاقمندان به سینما بیش از یک ماه به پوشش تمام نامزد جایزه اسکار شد تصاویر و اجرای آنها ممکن است از دست رفته. آن را فراهم می کند یک پنجره فرصت برای فرهنگی گفتگو تورم به اوج خود به عنوان رسانه ای اجرا می شود تعداد بی شماری از thinkpieces و پیش بینی. آن را جامع بله اما مفید برای گاه به گاه طرفداران فیلم که نیست ریختن بیش از هر داغ را بر روی اینترنت.

برنامه های جدید محدودیت هایی که پنجره و در نهایت ممکن است تاثیر در رتبه بندی اگر مخاطبان لحن چرا که آنها نه به حال زمان به عقب. بینندگان لذت بردن از داشتن یک سرمایه گذاری عاطفی در فیلم رقابت برای جوایز برتر. برش دو هفته از این برنامه را تهدید می کند که مزیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im