2788+ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس: ماسک و احتیاطی است که شما را امن نگه دارید

این بیماری کشنده است گسترش یافته و به 40 کشور+. اما برخی از اقدامات احتیاطی و حق ماسک می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت به طور قابل توجهی.

تیاو coronavirus بیماری همه گیر است که جهان را شوکه کرد در مرگ و میر و اضطراب در ترس از ویروس ساکن در عزیزان خود را غیر قابل تشخیص است. همانطور که از 28 فوریه رمان coronavirus ادعا کرده 2788 در چین زندگی می کند, در علاوه بر این به 70 مرگ در نه کشورهای دیگر.

هند کوچک کردن آن اقدامات پیشگیرانه و غربالگری هزاران نفر از مردم در فرودگاه بین المللی و تخلیه شهروندان از کشورهای آسیب پذیر به این بیماری است.

سناریو ترسناک در سراسر جهان و به خصوص در آسیا که در آن ویروس عنوان شده است galloping به شدت. این coronavirus نشات گرفته از حیوانات, نامیده می شده است Covid-19. اگر چه نه یک بیماری همه گیر در عین حال آن چیزی است که ما نیاز به مراقب باشید در مورد. برای شروع ما باید سرمایه گذاری در یک ماسک خوب ما است که باعث کاهش خطر ابتلا به این ویروس و فوق العاده مراقب باشید در اطراف مردم نشان علائم Covid-19.

برای اطلاعات دقیق در مورد علائم این ویروس روی این لینک کلیک کنید.

ماسک – آیا آنها کمک به جلوگیری از Coronavirus?

coronavirus mask precautions

Coronavirus شیوع مجبور است مردم را به پوشیدن ماسک های جراحی به عنوان اولین خط دفاعی. در دهلی نو به عنوان مثال فروش ماسک گل رز به چنین سطح بالایی است که بسیاری از مغازه ها زد و آنها را در عرض چند روز!

درک نوع ماسک که خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به این ویروس است فقط به عنوان مهم به عنوان دانستن اینکه چگونه به آن را می پوشند. به یاد داشته باشید کروناویروس یک بیماری هوابرد اما لمس فیزیکی از فرد آلوده نیز می تواند انتقال آن است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده می گوید: “Facemasks باید مورد استفاده توسط افرادی که علائم نشان می COVID-19 برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران. استفاده از facemasks نیز بسیار مهم برای سلامت کارگران و افرادی که در حال مراقبت از کسی که در تنظیمات (در خانه و یا در یک مرکز بهداشت و درمان).”

N95 ماسک مناسب با فیلتر هوا سیستم می تواند به جلوگیری از 95-99 درصد PM2.5 تا از ورود ذرات سیستم ما. اغلب استفاده می شود به عنوان حفاظت در برابر آلودگی این ماسک همچنین می توانید محافظت از شما را تا حد یک رشته خاص از coronavirus. برای خرید یک چنین قابل استفاده مجدد ماسک اینجا کلیک کنید.

آیا شما با پوشیدن خمیر درستی است ؟

coronavirus mask precautions

یک فرد لمس صورت خود را به طور متوسط 3.6 بار در هر ساعت. در شانس کردن که شما لمس کرده اند یک فرد نشان دادن علائم کروناویروس, شما نمی خواهید دست خود را به لمس ، بنابراین در اینجا راه مناسب برای پوشیدن یک ماسک:

  • اگر این ماسک یک ورق فولاد برای حمایت از مطبوعات که از روی پل بینی خود را و محل آن را بصورتی پایدار و محکم در موقعیت.
  • نخها و یا الاستیک بیش از گوش خود را کشش ماسک به عنوان شما آن را انجام دهد. محل رشته/الاستیک بیش از گوش خود را.
  • ماسک باید خود را پوشش بینی و دهان و چانه. پایان آن باید استراحت خود را در گلو نمی چانه.
  • هنگامی که شما در حال بازگشت به خانه بکشید رشته ها/الاستیک با هر دو دست خود را حذف و آن را دور بیندازید و یا ضد عفونی کردن آن است. مطمئن شوید که شما تنها با لمس این رشته نیست ،

دیگر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از Coronavirus:

coronavirus mask precautions

با پوشیدن یک ماسک مناسب بسیار مهم است اما شما همچنین نیاز به اقدامات احتیاطی زیر:

  • اجتناب از تماس با افرادی که در حال نشان دادن علائم مانند سرفه و گلو درد و آبریزش بینی و تب یا مشکلات تنفسی. اگر شما در حال نشان دادن این علائم پوشیدن یک ماسک و جلوگیری از پله.
  • همیشه عطسه یا سرفه در یک بافت و دور آن را حق دور.
  • شستن دست های خود را پس از شما عطسه و سرفه و پس از رفتن به حمام و یا اجتماعی است. مطمئن شوید که شما آنها را بشویید حداقل به مدت 20 ثانیه با صابون.
  • نگه داشتن یک دست sanitiser در فرد خود را همیشه.
  • ضد عفونی اغلب لمس اشیاء است که شانس لمس بودن مردم دیگر بیش از حد – از جمله دستگاه های خود را.

همچنین بخوانید: TBI سبز اثرگذارندهها: چگونه این مربی رژیم غذایی وگان او کمک می کند تا Deadlift 75 کیلوگرم!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>