Val Kilmer and Chris O'Donnell as Batman and Robin in Batman Forever

وال کیلمر و Chris o’donnell به عنوان بتمن و رابین در بتمن برای همیشهبه کارگردانی جوئل شوماخر. برادران وارنر تصاویر/بلوار غروب آفتاب/Corbis via Getty Images

بسیاری از مردم مشاهده بتمن فیلم حق رای دادن به عنوان ما آن را می دانم امروز با آغاز بتمن (1989). هنوز بتمن نیست یک شخصیت یا یک حق رای دادن است که می تواند تعریف شده توسط هر یک فیلم و یا کتاب های کمیک; شما نیاز به نگاه در همه آن هزاران چرخش و گردان قطعات به منظور به دست آوردن یک تصویر کامل از آنچه که بتمن به معنی. چیزی است که وجود دارد بزرگ کشیده می شود از هر دوران از جمله خارج از این جهان سرگرم کننده از سال 1966 بتمن , مجموعه تلویزیونی, تمام راه را تا به شما حدس زده آن را بیش از حد بالا اردوگاه بتمن برای همیشه لطفا برای ، 1995 فیلم به کارگردانی جوئل شوماخر و نوشته شده توسط Lee Batchler Janet Scott Batchler و Akiva Goldsman.

به افتخار بتمن برای همیشه لطفا برای‘s سالگرد 25th این هفته ما فکر می کنیم می خواهم نگاهی به پشت در چرا از آن و مستقیم آن پیگیری Batman & Robin—تمسخر برای چندین دهه به عنوان تحتانی Batmen—نه در همه خاموش-تم برای شخصیت. در واقع آنها جشن عجیب و غریب و فوق العاده origins بتمن فقط به عنوان به عنوان هر نوع دیگر را قبل یا پس از.

Val Kilmer as Batman in Batman Forever, directed by Joel Schumacher

وال کیلمر به عنوان بتمن در بتمن برای همیشه لطفا برای. برادران وارنر تصاویر/بلوار غروب آفتاب/Corbis via Getty Images

تاریکی اردوگاه افزایش می یابد

بتمن از اوایل روز نیست دقیقا فاقد جدیت. شخصیت و ماجراهای او الهام گرفتند پالپ داستان های hard-boiled کارآگاهان حل قتل وحشتناک و مسلط newstands در قبل از جنگ جهانی دوم ایالات متحده است. در عین حال این امر می تواند به همان اندازه اشتباه است که می گویند که وجود دارد نبود یک بیت از اردوگاه در بتمن کمیک رفتن تمام راه برگشت به اولین حضور خود را در Detective Comics #27. این شد مضاعف درست است که این کمیک شروع به معرفی بتمن بزرگتر حمایت از بازیگران. برای مثال اگر کت ومن شروع به عنوان یک ساده مرگبار افسونگر او به سرعت در حال افزایش یافت به, عجیب و غریب, اغلب گربه خنده دار با مضمون جنایات تحویل با puns به یدکی. حتی grisliest خائنانی از سری مانند دو چهره با اتکا بر یک گهگاه خنده دار حیله مانند وسواس با یک خراش سکه استفاده شده است که برای هر تصمیم گیری از چه چیزی برای خوردن در آن روز به اینکه آیا یا نه برای کشتن بتمن است.

به طور طبیعی این اردوگاه جنبه های بتمن خود رسیده مطلق ارتفاع با بتمن ’66 سریال. ریخته گری و طنز نمایی از آدام وست و برت وارد اعطا نشان می دهد فوری هوایی از spoofy سرگرم کننده است. بیشتر, ریخته گری, انتخاب, مانند, Cesar Romero و رنگ خود را-بیش از سبیل و یا تلولا Bankhead به عنوان یک قاتل بیوه خواندن فیلمنامه با تمام شور و شوق و مهارت او را به افسانه ای تئاتر نقش.

riddler and two face in batman forever

جیم کری ستاره دار به عنوان لغز (سمت چپ) و تامی لی جونز ستاره دار به دو صورت همراه با henchwomen شکر و ادویه با بازی درو بریمور و Debi Mazar بود. برادران وارنر تصاویر/بلوار غروب آفتاب/Corbis via Getty Images

پس از بتمن ’66 سری به پایان رسید, کمیک ساخته شده اختصاص داده شده تلاش برای د-campify این Batverse رشد جدی تر در تن به عنوان سازندگان مانند دنی اونیل Neal Adams و جانشینان آنها در زمان در شخصیت. این همان چیزی است که بیشتر یا کمتر از آنچه که اتفاق افتاده بین Batman & Robin و کریستوفر نولان فیلم. در کمیک و در تلویزیون بتمن, داستان رشد عمدا تیره تر. بتمن برای همیشهو حتی آن را پیگیری Batman & Robinبه طور منظم برای برکنار بودن مسخره, اما آنها به هیچ وجه نزدیک مبدا نقطه campy سرگرم کننده در Batverse و نه آنها تنها زمانی به کمپ رفت و به اندازه کافی دور به قرمز است که مدیران آن احساس نیاز به reined در رفتن به جلو.

محترم خائنانی و فوق العاده دوستان

بتمن برای همیشه لطفا برای معرفی دو نفر از حق رای دادن نمادین ترین خائنانی دو چهره و لغز به طرفداران فیلم از اواسط-90s. این تبهکاران هستند و هر دو به تصویر کشیده که شعله ور نئون رنگی در خود چهره متعصب و صادقانه است ؟ آن را با این نسخهها کار. نه شخصیت متفکر اکتشاف دیده ایم پس در کمیک ها یا مجموعه های تلویزیونی مانند Gotham. این اولین معرفی این شخصیت برای بسیاری از مردم آن را هموار راه را برای بیشتر مراقبه اما به همان اندازه عجیب و غریب طول می کشد پایین خط. هر دو تامی لی جونز و جیم کری, به نقش خود را تمام و کارتونی جناس ها و اجراهای نمی تضعیف واقعی خود را creepiness.

دکتر تعقیب نصف النهار (نیکول کیدمن) معرفی شد در این فیلم است و به سختی دیده شده است پس از. (او یک شخصیت در کمیک در حال حاضر اما تنها به نظر می رسد در یک نقش جزئی.) تاپیک های زیادی برای گفتن در مورد چگونه مسخره کمی از این اسکریپت می دهد درخشان جنایی روانشناس با مهم علاقه ابرقهرمانان برای کار با و بیشتر وقت خود را روی صفحه به خود اختصاص داده است به دنبال علاقه و اشاره به آشکار است. کیدمن در ادامه به بسیاری از نقش هایی که این نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل یک فرصت از دست رفته به دنبال بازگشت اما او هنوز فریبنده حضور و مفهوم جالب برای علاقه عاشقانه برای بتمن به عنوان یک نوع معکوس Harley Quinn. در اینجا به شما تعقیب نصف النهار ما واقعا به سختی می دانستم که ye.

دیک گریسون در ضمن بسیار عالی است. Chris o’donnell است نمادین به عنوان بتمن سرکش خویی بخش جوان. اودانل در رابین در ترکیب بسیاری از صفات دیک گریسون از کمیک بتمن را بد بخت شریک جیسون تاد. اعتماد به نفس و سر دیک گریسون مشهد یکپارچه با عصبانیت و خشم از جیسون به ایجاد یک جدید در شخصیت. حتی در حال حاضر بسیاری از مردم استناد o’donnell به عنوان قطعی خود را رابین و رابطه اش با بروس به تصویر کشیده است به خوبی در هر دو بتمن برای همیشه لطفا برای و Batman & Robin. بروس احتیاط در پاسخ به رابین عجول و بی پروا قهرمانی ایجاد می کند جای تعجب متنوع فعل و انفعالات. از تمام نسخه های مختلف از بتمن و رابین, مشارکت, این همچنان یکی از قانع کننده ترین.

“من هر دو بروس وین و بتمن نیست چون من باید بدون چون من انتخاب شود.”

پس از آن وجود دارد بتمن خود را. وال کیلمر جالب بود انتخاب برای بتمن و قطعا می خواند کمی bafflingly به عنوان نقطه وسط بین مایکل کیتون را تنها نپرداخته و جورج کلونی آدم غرب ادای احترام. در برابر همه شانس کیلمر هنوز هم آثار بسیار خوبی در این نقش است. او دارای یک سطح از غم و اندوه جدا نیست که همیشه مناسب تن از فیلم, اما قطعا متناسب با آنچه ما می دانیم از بتمن است. او از خاطرات خود در گذشته و غیر قطعی هوا در هر دو اضافه کردن یک کمی احساس شاعرانه به برخی واقعا مسخره لحظات و ناهماهنگی می افزاید: به این فیلم خیلی بیشتر از آن کاهد. کیلمر به احتمال زیاد نمی خواهد به پایین در تاریخ به عنوان بزرگترین بتمن, اما این امر می تواند به اشتباه می گویند که او نمی دهد آن خود استعداد.

بتمن حق رای دادن تغییرات با زمان و وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی چه زمان برگزار خواهد شد. Campy بتمن کار می کرد برای سال 1995 تور بتمن برای همیشه لطفا برای بیش از سه برابر بودجه آن در دفتر جعبه اما حتی در همان کارگردان چشم انداز آن کار نمی کند برای مخاطبان Batman & Robin 1997. هر دو هنوز هم یک سود و قطعا هیچ کدام از آنها را در راه ایستاده بود بیشتر از چند فیلم بتمن بسیار زنگ های مختلف گرفتن ساخته شده پس از. در پایان این دلیل بتمن یک شخصیت با نفوذ است که دقیقا خود انعطاف پذیری و سهولت که با آن بسیاری از سازندگان مختلف شده اند قادر به تبدیل او را در راه هر دو بزرگ و کوچک به جای مربوطه سند چشم انداز. در حالی که وجود دارد هیچ انکار بیش از حد جدی تکنولوژی زرنگ و دانا بتمن نسخه قطعی از شخصیت, بسیاری, همیشه وجود دارد اتاق را برای احمقانه, بیش, بالا, campy بتمن در بسیاری از دل ما نیز هست.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im