246 فیل مرده در Odisha در 3 سال گذشته: وزیر

Bhubaneswar: به عنوان بسیاری از 246 فیل کشته شدند در Odisha در سه سال گذشته گفت: Bikram Keshari Arukh, جنگل و محیط زیست, وزیر, در حالی که صحبت کردن در دولت مجلس در روز سه شنبه.

در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال BJP MLA Mukesh Mahaling در دولت و مجلس Arukh گفت: “بین 2016-17 و 2018-19 مجموع 246 فیل مرده بود با توجه به حوادث برق و علل دیگر.”

به عنوان در هر سال 2017 فیل سرشماری Odisha است 1976 ماموت از جمله 330 در Simlipal جنگل بخش دهنکنل (169), Satakosia (147) و Athagarh (115).

او اطلاع داد که دولت گرفته است چند مرحله را برای حفاظت از فیل ها.

“دولت گرفته است چند مرحله را برای فیل حفاظت از جمله راه اندازی از ادم تنومند و بدقواره ذخایر در Mayurbhanj, سمبلپور و Mahanadi برای حفظ خود نخست زیستگاه و دولت نیز راه اندازی های مختلف مدیریت مداخلات” Arukh گفت.

“علاوه بر این دولت در حال برداشتن گام برای بازگرداندن 14 فیل دالان نهال برای مصرف فیل ساخت و ساز از آب بدن و مراحل را نیز گرفته شده برای جلوگیری از فیل ها از قطار حوادث و برق,” او گفت:.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>