23 بنگلور پزشکان ترک تمرین خصوصی کمک BBMP صفحه نمایش 14K کارگران برای Covid-19

“بیمار مصرف بسیار بالا بود و این برای من فرصتی بود برای بازگشت به جامعه است. من کارم برای پیوستن به BBMP.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


COVID-19 به نظر می رسد که در هم پیچیده ناشدنی با ما زندگی می کند و به عنوان کارشناسان قریب الوقوع هشدار می دهند قله در کشور می شود خدمتى به تمام اقدامات احتیاطی را برای بررسی جامعه گسترش یافته است. در چنین سناریو کار اردوگاه کارگران سفر در گروه ها و پناهگاه خود را بالقوه نقاط مهم برای ویروس. خواستار کمک از پزشکی برادری به Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) به استخدام 23 MBBS grads برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در اردوگاه های کار اولیه مراکز درمانی (بلور فوتونی) و درمانگاه در این شهرستان است. بسیاری از پزشکان از این تیم در حال آماده سازی برای ملی واجد شرایط بودن-تقدیر-آزمون ورودی برای پزشکی دوره های کارشناسی ارشد در ژانویه 2021.

BBMP ابتکار آغاز شده و در اواسط ماه مارس و تا کنون منجر به حدود 14000 کارگران در حال نمایش برای COVID-19 و همچنین دیگر بیماری های مسری. و این همه نیست. این طرح کمک کرده است کاهش حجم کار از دیگر بهداشت و درمان کارگران بیش از حد.

BBMP تماس MBBS Grads برای وظیفه:

bengaluru bbmp covid-19 doctors
بهداشت را بررسی کنید تا در یکی از بلور فوتونی. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dr Bharath

مدنی از هیئت مدیره تا به حال عظیم مسئولیت های جدید برای انجام در نور COVID-19 مستندات. شهروندان به مطلع شود و مناطق مسکونی به تامین و تدارکات بود و پس از نگاه. اما مسلما یکی از مهم ترین مسئولیت و اطمینان کافی تعدادی از متخصصان مراقبت های بهداشتی در این زمینه است.

به خصوص پس از 16 بازنشسته پزشکان شاغل به کار در PHCs مجبور به ترک با توجه به حساسيت مردم بیش از سن 60 به ویروس.

Dr Ravikumar Surpur ویژه کمیساریای (سلامت) در BBMP می گوید بهتر است هند (TBI) “یک بخشنامه صادر شده توسط دولت برای پر کردن تمام موقعیت های خالی در PHCs فوری. هفت مکان شد و خالی شد در حال حاضر و پس از بازنشستگی از 16 پزشکان شماره افزایش یافت و به 23. بنابراین ما به نام برای MBBS, فارغ التحصیلان برای پیوستن به نیروهای ما.” Dr Surpur مسئول هماهنگی و نظارت و تدارکات برای تمام پزشکان شاغل برای BBMP.

به زودی حدود 100 برنامه در آمد و بر اساس شایستگی مدارک تحصیلی و تجربه از 23 انتخاب کردم. این تیم شده است استخدام برای یک دوره شش ماه و دریافت حقوق و دستمزد ماهانه 60,000 تومان.

TBI رو در تماس با دکتر Bharath DT استفاده می شود که به کار در یک بیمارستان خصوصی زمانی که او موفق به دریافت هشدار از طریق. به عنوان یک فارغ التحصیل از کالج دولت او شد آشنا با فضای عمومی مانند بیمارستان ها. “بیمار مصرف بسیار بالا بود و این برای من فرصتی بود برای بازگشت به جامعه است. من کارم برای پیوستن به BBMP. من اولین روز کاری بود در ماه گذشته در 9 مارس” او سهام. برخی از سفر به خارج از بنگلور به درمان بیماران در برابر ترس ها و نگرانی خانواده های آنها.

مسئولیت BBMP بهداشت و درمان کارگران:

bengaluru bbmp covid-19 doctors
(L) بهداشت و درمان کارگران بررسی درجه حرارت و (R) ارائه ملزومات به کارگران ترک بنگلور. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dr Rajkumar Bhaskar

پزشکان حضور در پیاده روی در بیماران مبتلا به صفحه نمایش آنها را برای COVID-19 و کامل مرتبط دیگر کار می کنند. دکتر Bhaskar Rajkumar که او نیز پیوست ابتکار سهام “ما پس از توسعه برنامه ها و اسکن کارگران مهاجر در محلات اختصاص داده به ما. این BBMP به ما داده است این مسئولیت به صفحه نمایش ساکنان از خانه به خانه در این مناطق است. اگر هر یک از ما تا به حال احساس می کند مانند یک ساکن ممکن است COVID-19 مثبت ما این قدرت را به دخالت. علاوه بر این ما نیز صفحه نمایش برای دیگر بیماری های شایع مانند دانگ و ذات الریه است که نمی تواند نادیده گرفته و حتی به عنوان Coronavirus الشعاع آنها.”

دکتر Bhaskar مستقر است در کاکس شهر بلور فوتونی و یک درمانگاه در Jeevanahalli بنگلور. در چند هفته گذشته به او می گوید که او تا به اسکن تقریبا 4000 کارگران و بیش از 200 کارگر اردوگاه و یک زن و شوهر از مهار مناطق. “خوشبختانه هیچ یک از کارگران نشان داد که هر گونه علائم کروناویروس و نه آنها درجه حرارت بالا. وضعیت خود را در این راستا به نظر می رسد تحت کنترل” او می گوید TBI.

هر چند زمان بسیار چالش برانگیز Bharath سهام است که آنها انجام آنچه آنها باید. “ما کار از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از طریق این هفته است. این زمانی است که وجود دارد در زمینه کار می کنند. در غیر این صورت وظیفه آغاز می شود حدود 6.30 هستم,” او می گوید.

هر چند اکثر مردم در خود اختصاص داده بلور فوتونی آمده شکایت از بیماری های شایع مانند سرفه, سرماخوردگی, تب, اگر او می شود یک COVID-19 مثبت بیمار وظایف خود را چند برابر افزایش. “در چنین مواردی من باید آنها را به تعیین Coronavirus درمان بیمارستان. همراه با کارکنان من را ردیابی همه مردم بیمار در تماس با برای 14 روز گذشته” دکتر Bharath می گوید TBI.

او اضافه می کند که برای دو هفته گذشته او شده است غربالگری کارگران مهاجر به دنبال ترک بنگلور. “پلیس خود را بررسی کنید ID من سلامت خود را بررسی کنید و تنها پس از آن به آنها داده شده عبور می کند به ترک بنگلور. من را بررسی کنید در هر نقطه بین 100-400 کارگران روزانه است.”

بنگلور با هم می آید در زمان های دشوار است:

bengaluru bbmp covid-19 doctors
سلامت بررسی یو پی اس در بنگلور ایستگاه های مترو. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dr Bharath DT

بنگلور (شهری) می آید و تحت عنوان منطقه قرمز و آن را تا 185 موارد تایید شده تا کنون. برای یک شهر که خانه های هزاران نفر از مهاجرت کارگران و همچنین کارگران یقه سفید وضعیت به ویژه آسیب پذیر است. اما کسانی که در موقعیت مانند BBMP و پزشکان در حال حصول اطمینان از حداقل آسیب.

این تیم از پزشکان ایستاده است بی واهمه با بدن مدنی و مردم با وجود ساعت کار و خطر درگیر است. Dr Ravikumar قرار می دهد تعداد نمایش کارگران به حدود 14000. “این شروع در اطراف مارس 1st و شامل کسانی که زندگی در اردوگاه های کار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که سفر خارج از بنگالور.”

ارتقاء

هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که این تعداد جدید COVID-19 موارد را تسکین دهد. تا آن زمان ما حداقل می توانید مطمئن باشید که اختصاص داده شده به کارگران در حال نگه داشتن این بیماری موجود حتی در پرجمعیت مکان هایی مانند بنگلور.

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از Dr Bharath DT & Dr Bhaskar Rajkumar.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>