220 شرکت های دولتی برداشت COVID-19 وام کسب و کار کوچک—تنها 13 باز خواهد گشت پول

بیش از 200 عمومی شرکت برای اعمال PPP وام در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق COVID-19 بحران است. مایک کمپ/در تصاویر از طریق گتی ایماژ

میزان شرکت های بزرگ مصرف دولت فدرال COVID-19 امداد وام به کسب و کارهای کوچک بسیار بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردم یک مطالعه جدید نشان داده است.

حداقل 220 عمومی شرکت برای اعمال ترکیب $870 میلیون از چک Protection Program (PPP), a $350 میلیارد نجات بسته تحت 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل بر اساس گزارش واشنگتن دی سی-بر اساس تجزیه و تحلیل داده های شرکت FactSquared.

همچنین نگاه کنید به: تغذیه خواستار برخی از COVID-19 وام گیرندگان به بازگشت بدون استحقاق پول

سه شرکت وابسته به Dallas-بر اساس گروه هتل مونتی بنت—Ashford مهمان نوازی اعتماد Braemar هتل ها و استراحتگاه و Ashford—کاربردی برای $126.4 میلیون و دریافت $68 میلیون. بالاترین گیرنده از سه شرکت Ashford, مهمان نوازی اعتماد و کاربردی برای $76 میلیون نفر در 117 جداگانه وام و دریافت $38 میلیون FactSquared تحلیل یافت.

در تئوری PPP دارای 10 میلیون دلار محدود به هر متقاضی وام. اما برخی از وام گیرندگان قادر به خوبی بیش از این کلاه با پر کردن برنامه های متعدد در سراسر شرکت های تابعه به عنوان طولانی به عنوان هر عمل به عنوان یک نهاد قانونی جداگانه و استخدام کمتر از 500 نفر است.

هفته گذشته یک بررسی توسط آسوشیتد پرس در بر داشت که حداقل 75 عموم معامله شرکت دریافت کرده بود بیش از 300 میلیون دلار در PPP وام. جداگانه تجزیه و تحلیل توسط مورگان استنلی تخمین زده است که حدود 243 میلیون نفر از PPP وجوه اهدا شد به شرکت های دولتی. FactSquared داده است اعتقاد به جامع ترین تا کنون به عنوان شرکت با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی تمام اشاره PPP نظارتی براده.

“ما با اعتماد به نفس است که اگر یک شرکت فاش و آن را در یک پرونده ما آن را کردم” FactSquared مدیر عامل لایحه Frischling گفت CNBC.

FactSquared گفت: لیست خود را از PPP گیرندگان بر اساس بیش از 4500 گزارش در حال حاضر با ثبت SEC از آوریل 3 روز اول PPP شروع به پذیرش برنامه های کاربردی.

پنج شنبه گذشته درست قبل از کنگره امضا شده در لایحه به تزریق اضافی $310 میلیارد به PPP مدیریت کسب و کار کوچک با صدور دستورالعمل اصرار شرکت های دولتی است که تا به حال دریافت وام به پول را.

تحت فشار و 13 شرکت از جمله برگر, زنجیره ای, Shake Shack و اموزش نوازی گروهی بازگشته اند در مجموع $98 میلیون دلار به دولت است.

هنوز سه مونتی بنت متعلق به شرکت ها افشا می شود در FactSquared گزارش گفت: این امر نگه داشتن پول به دلیل آن را به حال هیچ دیگر منابع برای بودجه اضطراری ضربه بزنید.

“در حالی که شرکت های ما در حال عمومی آنها نه ‘بزرگ عمومی شرکت’,” این شرکت گفت: در یک ثانیه پر کردن در روز شنبه و اضافه کرد که حزب مردم “بود که به طور خاص طراحی شده برای کمک به شرکت های مانند ما به عنوان بخشی ملی با هدف جلوگيري از کسب و کار و مردم به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>