21,000 وعده های غذایی. بیش از 1000 خانواده: چگونه کمک های مالی خود را در حال تغذیه روزانه هزاران نفر!

“با هم بهتر” یک ابتکار بهتر هند برای حمایت از خدمات اجتماعی افسران مطرح است بیش از Rs 17 لاخ. پول است که ارائه مواد غذایی اساسی ملزومات به صدها نفر از کارگران سراسر هند از ماهاراشترا به مگالایا.

ارتقاء

تیاو COVID-19 ضروری مستند در هند آغاز شد که در 25 مارس, طرح میتوانست به زندگی میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در شهرها و آنها همچنان به تحمل فشار از این کشور رو به وخامت سلامت اقتصادی.

اما پوشش نقره ای در اینجا شیوه ای که در چند ذینفعان پله تا برای ارائه کمک به مردم آسیب دیده از نظر جیره غذایی و پول و سرپناه.

بهتر است هند نیز انجام آن بیت با قرار دادن یک جبهه متحد در برابر این ویروس مرگبار است. طریق ‘Better Together,’ ما کمپین جمع آوری کمک های ما در حال حمایت از مدنی افسران سراسر کشور که در حال کار خستگی ناپذیر برای کمک به کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران خط مقدم و بهداشت کارگران است.

کمپین دیده است یک پاسخ قاطع از خوانندگان ما که به مناسبت افزایش یافت و زمان آن را از قدرت به قدرت است.

امروز با تشکر از همه شما مطرح کرده ایم بیش از 17 لاخ برای #BetterTogether.

چیزی که ما در حال بسیار مراقب باشید در مورد این است که بودجه شما اهدا باید رسیدن به زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بنابراین ما disbursing بودجه در یک نقطه عطف از هر تومان. 10 لاخ. اولین مجموعه از این وجوه منتقل شده اند به پنج نفر از طرح های ما و از ماهاراشترا به مگالایا جیره کیت و وعده های غذایی توزیع شده برای صدها نفر از خانواده ها است.

در اینجا اعداد:

  • بنگلور: 21,000 وعده های غذایی پخته شده به 250 خانواده
  • تیروپور, Karnataka: جیره کیت برای 200 خانواده
  • بمبئی: جیره کیت 241 خانواده
  • ریپور, Chattisgarh: جیره کیت برای 340 خانواده
  • East Garo Hills, Meghalaya: جیره کیت برای 200 خانواده

با تشکر از قهرمانان مثل شما بسیاری از کودکان و زنان و سالمندان در سراسر هند می توانید تهیه مواد غذایی اساسی ملزومات مانند برنج و روغن و شیر و حبوبات و آرد و شکر و نمک و….

اما این کافی نیست به عنوان هزاران نفر از نیازمندان هنوز هم رنج می برند و نیاز فوری خود را پشتیبانی می کند. هدف ما این است که برای بالا بردن تومان 8,300,375. اینجا کلیک کنید برای سهم خود را.

در اینجا برخی از حد یک نگاه اجمالی از چگونگی کمک مالی خود را به ارمغان آورد یک لبخند به چهره کسی:


تاریخ بهتر از هند “با هم بهتر” ابتکار برای کمک به کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و همه کسانی که نیاز به پشتیبانی ما در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


ویرایش شده توسط Gayatri Mishra

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>