207 متر در 30 دقیقه: کرالا IPS توضیح می دهد که آنچه می رود به Airlifting قلب انسان

“قبل از ما شروع ماموریت ما نمی دانستیم که قلب در آن بود و یا که در آن بود. آنچه اهمیت ساخت دو زندگی ارزش آن را ندارد.”

ارتقاء

منn شاید یکی از نادرترین موارد دالان سبز یک قلب از یک مغز مرده بیمار در تریواندروم شد airlifted به کوچی در عرض کمتر از یک ساعت کمک به صرفه جویی حیاتی بیمار از طریق اورژانس عمل پیوند قلب.

کل عملیات هماهنگ توسط IPS افسر Aishwarya Dongre دستیار کمیسر Shangumugham در شهر تریواندروم.

Kickstarting فرآیند حمل و نقل یک قلب

در صبح روز جمعه لالی Gopinath 50 سال از شهرستان اعلام شد مرگ مغزی در کرالا موسسه علوم پزشکی (قدیم) پس از یک خون ریزی مغزی.

مدت کوتاهی پس از آن خانواده اش اطلاع پزشکان که او مىخواست به او اهدا اعضای بدن.

تیم پزشکی در قدیم به اطلاع جراح خوزه Chacko Periyapuram در Lissie بیمارستان کوچی در مورد در دسترس بودن زندگی میکنند. در آن لحظه یک زن 48 ساله در Lissie بیمارستان بود و نیاز فوری به پیوند قلب. پس از او گروه خونی و دیگر پیش نیازهای همسان با کمک کننده (Gopinath) فرایند حمل و نقل قلب بود kickstarted در جای پای جنگ.

تیم پزشکی و مقامات پلیس که هماهنگ ترابری

207 متر کمتر از 30 دقیقه

پس از تصویب از دولت مقامات Dongre و تیم او مرتب شش کیلومتر طولانی راهرو سبز از قدیم بیمارستان به تریواندروم فرودگاه فاصله آن پوشیده شده بود در کمتر از پنج دقیقه.

“برای راهرو سبز ما مستقر پرسنل پلیس در طول کل مسیر و متوقف تمام ترافیک های دیگر حرکات. مسیر پاک شد توسط مقامات ما حدود نیم ساعت قبل از حمل و نقل” به اطلاع Dongre.

در فرودگاه Dongre تضمین امنیت حکم و COVID-19 معاینات بموقع دنبال کرد. با وجود اینکه غیر کاربردی در حال حاضر با توجه به مستند فرودگاه اقتدار مرتب اضطراری کارکنان بر Dongre سفارشات. آنها کمک به تسهیل ترابری و همچنین شتاب این روند با مدیریت کارآمد.

اختصاصی تیم پزشکی و یک گروه از مقامات پلیس به رهبری Dongre خودش گرفت و قلب روی دولت مجاز هلیکوپتر. هلی کوپتر در زمان خاموش در حدود 3:10 ساعت و فرود در helipad از Grand Hyatt هتل در کوچی در 30 دقیقه. فاصله 207 کیلومتری از تریواندروم به کوچی شد و در نتیجه تحت پوشش در چنین زمان ثبت.

IPS Aishwarya Dongre داخل هلی کوپتر


Dongre در حال حاضر هماهنگ با کوچی پلیس از قبل که مرتب برای آمبولانس در هتل قبل از هلیکوپتر فرود آمد. تیم پزشکی رسیده Lissie بيمارستان قلب در آمبولانس در پنج دقیقه دیگر. از عمل جراحی پیوند شروع بلافاصله بیمار را نجات داد.

“آنچه اهمیت ساخت دو زندگی ارزش آن را ندارد.”

“قبل از اینکه ما شروع به ما ماموریت ما نمی دانیم که قلب در آن بود و یا که در آن بود. آنچه اهمیت ساخت دو زندگی ارزش آن را ندارد. برای کسی که مرده بود و برای کسانی که به دریافت اجاره نامه جدیدی از زندگی می گوید:” Dongre.

او می افزاید: “گاهی اوقات طبیعت انسان چنین است که اگر ما پیوست یک هویت به کسی که چند ویژگی متصل کنید به این ماموریت است. ما نمی خواهید یا نیاز دارید که. در پیوستن به خدمات عمومی من می دانستم که این سرویس از هر نوع به رندر برای شهروندان عادی بدون اتصال هر گونه هویت برای او/او. در واقع من به دانستن جزئیات از افراد تنها 2 ساعت پس از اتمام عملیات.”

Dongre را قابل ستایش تلاش به دست آورد قدردانی از تمامی. او تیم را فداکارانه تلاش منجر به موفقیت تلاش و صرفه جویی در زندگی در نیک از زمان.


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>