2020 خواهد شد به احتمال زیاد بدترین گیشه سال در بیش از 25 سال

2020 Box Office

می 2020 جعبه دفتر بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس? (تصویر: کریستوفر نولان در فیلم آینده شعار) ملیندا سو گوردون/WB

در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس صنعت تحلیلگران انتظار ضرر و زیان چند صد میلیون دلار است. اما به عنوان COVID-19 شیوع همچنان به گسترش و رسانه های سرگرمی رنگ دیدن سهام خود را شاقول برآورد تلفات همچنان افزایش یابد. هیچ جا این شایع تر از در تئاتر بخش. با سینما بسته در سراسر منطقه مهم از جهان—از جمله تمام 5,400 تئاتر در ایالات متحده و تمام 70,000 تئاتر در چین—برای تلفن های موبایل است که به دنبال در تاریخی جعبه دفتر ضرر و زیان است.

سال گذشته شاهد یک رکورد $42.2 میلیارد دلار در جهان فروش بلیط. با تغییر بازارهای بین المللی هوازدگی همه گیر در راه های مختلف از آن شده است بسیار دشوار را برای متخصصان صنعت به ارائه تخمین می زند برای سال 2020 در سراسر جهان کل است. پیش بینی ساخته شده از همه بیشتر به چالش کشیدن و ناقص با مهم تقسیمات جدید که تحت تاثیر انتشار برنامه. عمده ترین فیلمهای منتشر شده در حال فرار به دومی نیمی از سال 2020 و شروع 2021. اما ایالات متحده و چین دو کشور box office مناطق هنوز هم در مستند یک قطره از حدود 40 درصد یا بیشتر واقع بینانه است. آمریکایی تئاتر بسته شده اند و از اواخر مارس در حالی که تئاتر چینی تا حد زیادی توقیف شده است از اواخر ماه ژانویه است.

همچنین نگاه کنید به: HBO است ‘اجرای’ باعث می شود برای یک گیج کننده گریز داستان

در داخل کشور وضعیت به همان اندازه به عنوان وخیم. سال گذشته شاهد یک $11.4 میلیارد مسافت بود که 4 درصد شیب از سال 2018 اما هنوز هم در میان بزرگترین در مجموع در تاریخ است. فرض کنید—شاید ساده لوحانه—که تئاتر باز شده دوباره توسط اواسط ماه ژوئن و ترافیک پا بلافاصله به حالت عادی برمی گرداند آمریکای شمالی دفتر جعبه می تواند ضربه 7 میلیارد دلار به گفته خبرنگار هالیوود. بیشتر واقع این سه ماه غرفه بسته و انتظار تعدیل دوره های عمومی دوباره اعتماد به نفس در تئاتر تجربه منجر به از بین 6.3 میلیارد دلار و $6.8 میلیارد دلار در هر خروجی.

با توجه به اعداد آخرین بار داخلی فروش بلیط بالغ کمتر از 7 میلیارد دلار بود و در سال 1998 ($6.7 میلیارد دلار). قبل از سال 1997 (6.3 میلیارد دلار) و در سال 1996 (5.7 میلیارد دلار) نبودند خیلی بهتر است. اما زمانی که تنظیم برای تورم سال 1998 ($10.6 میلیارد دلار) 1997 ($10.15 میلیارد دلار) و در سال 1996 ($9.4 میلیارد دلار) همه آمده بیش از این سال پیش بینی شده در کل. ما در ابتدا برای بدترین گیشه سال در بیش از 25 سال است.

عمده moneymakers مانند یک محل آرام بخش دوم, مولان, هیچ وقت به مرگ, بیوه سیاه, Top Gun: Maverick, و در تعجبم که زن 1984 در حال حاضر شده است تحت فشار قرار دادند تا بعد از سال 2020 تاریخ انتشار. قابل توجه فیلم های پرفروش مانند F9, جنگل کروز, The Eternals, عوامل: ظهور Gru و Ghostbusters: پس باید تمام توان دوباره روت 2021 آن را نیز احساس خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع. اکثر این فیلم ها بودند و انتظار می رود به تهدید $1 میلیارد دلار را در سراسر جهان ،

تا کنون دیزنی نگه داشته است پیکسار روح در آن اصلی ژوئن 19 حافظه در حالی که برادران وارنر هنوز منتقل کریستوفر نولان را شعار از آن برنامه ریزی شده جولای 17 انتشار. امیدوارم وضعیت بدتر نمی شود به نقطه ای که این ویژگی ها باید به تاخیر افتاد. اما در حال حاضر هالیوود است عامل بر روی یک سیستم از خوش بینی. به ندرت دارای طبیعت تراز وسط قرار دارد با ما بهترین امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>