200 هندی خوانندگان ایجاد یک سرود به افتخار خط مقدم مبارزه با قهرمانان COVID-19

“یک ملت یک صدا است و نه فقط یک سرود اما یک جنبش است که نشان دهنده زمان احساسات مردم است.”


این مقاله شده است اسپانسر شده از طرف رنگ های آسیا


Tamaso mā jyotirgamaya
Andhkār ko jeete مرد
Yahi prarthanā karta بهارات, vijayi bhava mānav jeevan…
Vishwapremki odhe chadariya
Jayatu jayatu bharatam, vasudev kutumbakkam

These خطوط از یک آهنگ با عنوان “Jayatu Jayatu Bharatam, Vasudev Kutumbakkam’ نشان دهنده همبستگی و تلاش یکپارچه و بخشی از سرود—یک ملت یک صدا—اختصاص داده شده به هند شجاع تاج رزمندگان.

این سرود که یک acapella تفسیر در 14 زبان هندی است که زاییده افکار از هنرمندان برجسته مانند Sonu Nigam, Srinivas و سانجی Tandon, مدیر عامل شرکت هندی خوانندگان حقوق انجمن (ص) و یکی از حامیان کلیدی است که رنگ های آسیا. آهنگ راهی به افتخار شجاع و شگفت انگیز frontline قهرمانان که در حال مبارزه در روز و روز را در این جنگ در برابر COVID-19. علاوه بر این به معنای آن است که برای برجسته کردن روح امید با هم و مهمتر از همه بشریت است.

به عنوان یک نشان از حمایت در این زمان بحران, اسیایی, رنگ مرتکب تومان 35 کرور به مبارزه COVID-19 PM مراقبت صندوق و سایر سانتی متر بودجه در سراسر کشورهای مختلف است.

برجسته خوانندگان مانند Asha Bhosle, Alka Yagnik Hariharan, Kailash Kher Kavita Krishnamurthy, Kumar Sanu, Mahalakshmi Iyer, Mano, Pankaj Udhas, Shaan, Sonu Nigam طلعت العزيز Udit Narayan, Shankar Mahadevan لنت صدای خود را به این آهنگ و با توجه به مستند ثبت قطعات خود را در خانه های خود.

این سرود نیز با هدف جمع آوری کمک مالی به طوری که تثبیت و تلاش می توان به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در میان چالش آینده ما به عنوان یک ملت رو امروز وجود دارد هیچ زمانی بهتر به گام و اقدام است. با توجه عاطفی ما ارتباط با خانه ما با افتخار به قدرت این عميق و با صدای تقریبا از 200 آرزو خانه از تحسین شده ترین هنرمندان در کشور ما است. یک ملت یک صدا است و نه فقط یک سرود اما یک جنبش است که نشان دهنده زمان احساسات مردم است. ما برخی از آن را الهام بخش و به کشور ما هم در بیرون آمدن از این بحران قوی تر از قبل می گوید:” Amit Syngle, MD, و مدیر عامل, اسیایی, رنگ محدود است.

این آهنگ منتشر شد و در سراسر 100 سیستم عامل در 17 مارس سال 2020 است. تماشای فیلم کامل در اینجا:

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>