2 تریلیون دلار Coronavirus محرک: چقدر پول به افراد خانواده ؟

کاخ سفید و سنا توافق رهبران در نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات در مارس 24, 2020 در واشنگتن, DC. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

پس از روز مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران سنا از هر دو طرف روز چهارشنبه رخ داد یک معامله به تصویب اقتصادی بی سابقه ای بسته نجات برای کمک به شرکت های آمریکایی و خانواده های مقابله با ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک بزرگترین اقتصادی طرح نجات در تاریخ است. کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری اریک Ueland اعلام کرد این توافق در مدت کوتاهی نیمه شب گذشته چهارشنبه. “خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: بیل گیتس در Coronavirus در مقابل اقتصاد: ‘واقعا وجود دارد هیچ میانه’

جزئیات این لایحه هنوز هم نیاز به نهایی در قوه مقننه زبان. سنا طرح به رای بعد از ظهر چهارشنبه.

در اینجا این است که یک نگاه سریع از چقدر پول افراد خانواده ها و کسب و کار را از دریافت بسته است.

افراد و خانواده: نجات بسته ارائه خواهد شد یک زمان واریز مستقیم از 1200 $برای افراد, $2,400 برای زوج و 3000 $برای خانواده چهار. پرداخت خواهد شد و فاز بر اساس سطح درآمد و در پایان برای کسانی که درآمد بیش از $99,000 سالانه است. خانواده ها با فرزندان را دریافت اضافی $500 برای هر کودک است.

این طرح نیز افراد را قادر می سازد به تاخیر پرداخت 2020 مالیات حقوق و دستمزد برای سال 2021 و 2022.

بیکار: این لایحه گسترش بیمه بیکاری برنامه به اضافه 600 $در هر هفته به حالت عادی مزایا برای حداکثر چهار ماه و افزایش حداکثر مزایای دوره از استاندارد 26 هفته به هفته 39. معامله گسترش پوشش به “فرفره اقتصاد” کارگران و پیمانکاران مستقل هم هر Axios.

کسب و کارهای کوچک: حدود 367 میلیارد خواهد بود ارائه شده برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. شرکت با 500 یا کمتر کارکنان واجد شرایط تا 10 میلیون دلار در ماه رجب وام.

کسانی که ملاقات مورد نیاز را که باید هزینه های از قبیل آب و برق, بهره وام مسکن و اجاره بها را ببخشند.

کسب و کارهای بزرگتر: Final شماره ها هنوز مشخص نشده است. جمهوری خواهان بود و در ابتدا به نام برای $208 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای بزرگتر مانند شرکت های هواپیمایی. نسخه جدید منتشر شد بیش از آخر هفته به نام برای $500 میلیارد دلار است.

دولت و دولت های محلی: دموکرات ها و فرمانداران درخواست کرده اند تا به 150 میلیارد دلار در کمک به کاهش تاثیر کاهش درآمد مالیاتی و افزایش هزینه های ناشی از کوروناویروس. جمهوری خواهان و دولت باید در برابر خواسته است. مذاکرات بیش از شماره های خاص هنوز هم در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>