“ما برای اولین بار ملاقات در یک سایت میراث و سفر سنگ بنای روابط ما. ما تا به حال یک بودجه دوستانه عروسی مقصد بیش از حد و همه مهمانان ما رو به دیدن یک مکان جدید. ما نمی خواهد که در آن هر راه دیگر”

Girl دیدار پسر. آنها سقوط در عشق, ازدواج و زندگی خوش و خرم پس از.

ارتقاء

برای تلفن های موبایل مانند یک دستهایش مستقیم از بالیوود تلنگر درست است ؟ آن است که در زندگی واقعی داستان بنگلور-بر اساس زن و شوهر, Sunil Patil و Chandana رائو.

آنها برای اولین بار ملاقات نمود در مربوطه, انفرادی, سفر به میراث جهانی یونسکو شهر همپی کارناتاکا و در نهایت در بر داشت خود را خوش و خرم.

یکی از دلایل که چرا این دو عشق-پرندگان جذب نسبت به یکدیگر بود خود را به اشتراک گذاشته اشتیاق برای بودجه دوستانه سفر.

و در حال حاضر که آنها پیدا کرده اند یکدیگر سفر خود sojourns باید تبدیل شدن به غنی تر و به یاد ماندنی با توجه به ترکیب تجربیات سفر, نور, هم از نظر پول و توشه!

زدودن این تصور که پول و زمان الزامی به گرفتن یک سفر سونیل (30) حرفه ای در بازاریابی دیجیتال می گوید بهتر است هند:

“ما موفق به درک مردم زمانی که آنها در شکایت از زمان و پول محدود کردن آنها از سفر. وجود تعداد کافی از تعطیلات عمومی و تعطیلات است که هر حرفه ای است. به عنوان پول آن را به طور کامل بستگی به تمایل به گام از منطقه راحتی خود را. البته این کار را یک مقدار جدی از برنامه ریزی در حالی که داشتن شجاعت به خود به خودی برای جیب پسند سفر.”

پس خود را منحصر به فرد سفر, فرمول, شوهر, همسرم, اواز یا موسیقی دو نفری سفر به دو کشور 12 متحده و بی حد و حصر در شهرستانها با هم.

رمز گشایی بودجه-سفرهای دوستانه

در موارد متعدد از آن سخت بود برای من به این باور پیاده, زن و شوهر وقتی گفتند صرف تنها 7,200 تومان در 15 روز از سفر خود به راجستان. و یا که آنها خود را تکمیل 12 روز از سفر خود به گجرات در بودجه فقط 5,000 تومان!

همه آنها به نظر می رسید بلند ادعا می کند تا آنها با صبر و حوصله جواب همه سوالات من.

زن و شوهر فهرستی از سه چیز که به طور قابل توجهی پایین آوردن هزینه های سفر: حالت از حمل و نقل لوکس اقامت و کیفیت مواد غذایی است.

در اینجا یک نمونه از برنامه سفر سفر خود را در گجرات:

  • Rs 550 بلیط قطار در هر سر
  • Rs 15-50 صرف هر وعده غذایی
  • سفر با اتوبوس/قطار شب درون شهری در نتیجه صرفه جویی در هتل ها
  • مسافرت مفتی در هر کجا که ممکن است
  • اقامت در چادر (پس از بررسی ایمنی)
  • ماندن در خانه دوست, در معابد و یا امکانات دولتی
  • جلوگیری از خرید و هتل ها و وسایل نقلیه خصوصی استخدام

کشف بشریت

“گاهی اوقات ما باید منتظر ساعت برای حمل و نقل عمومی در حمام توالت در ایستگاه های اتوبوس و یا به دنبال یک برنامه بسیار تنگ, هنوز, هر مشکل یا ناراحتی است که ارزش آن در مقایسه با زمانی که به این منظره زیبا و شگفت انگیز غریبه دیدار ما در سفر ما” سهام Sunil.

زن و شوهر طول می کشد موضوع ملاقات با افراد جدید بیشتر و به من می گوید که بسیاری از مردم آنها را ملاقات در سفر خود یا ترک و همیشه ماندگار یا در نهایت تبدیل شدن به خانواده است.

آنها بازشماری دلگرم کننده حرکت توسط یکی Sunderben یک 75-سال-بانوی پیر در گجرات که 15 دقیقه تعامل با این زن و شوهر روی یک توک توک (محلی ریکشا) در خیره کننده Rann کوچ شد یک عمر حافظه است.

یادآوری حادثه Chandana یک کارآفرین می گوید: “من به شدت به دنبال یک نامزدی choli (بالا) تعبیه شده با دانه های رنگارنگ و آینه و نمی تواند آن را پیدا کنید در هر نقطه. ما از او خواست از او یک محلی و او اتفاق افتاده است به تازگی بخیه choli در کیسه خود را. او آن را به من داد به آن را امتحان کنید و به محض شادی او قرار داده و آن را در کیسه و در محل خود. در عرض چند دقیقه ما یک خانواده مانند ارتباط با او.”

دیگر چنین لحظه به یاد ماندنی از گجرات بود که آنها مسافرت مفتی و یک راننده کامیون اصرار داشت که زن و شوهر, بازدید از خانه خود را برای یک وعده غذایی سریع “برای من او ثروتمندترین مرد که رفت از راه خود را به مراقبت از غریبه ها صرف بدون انتظار هر چیزی را در عوض می گوید:” سونیل.

ارتقاء

بسیاری از این دوستان حتی دعوت به Sunil و Chandana عروسی برای آنها تا به حال یک بخش برای بازی در داستان عشق خود.

بافی, عشق یک سفر در یک زمان

در 6 مارس سال 2016 Chandana دعا بود برای به دست آوردن یک صندلی در یک اتوبوس از هوسپت به همپی. حدود 5.30 بعد از ظهر زمانی که اتوبوس در نهایت در ایستگاه وارد شده او به سرعت شروع به پریدن کرد پردازنده تنها به پیدا کردن یکی خالی جای خواب صندلی.

او خریداری بلیط در این وضعیت برای به اشتراک گذاشتن صندلی با یک نجیب زاده.

این بود که او اولین سفر به میراث شهر و آقا دهم. به زودی او را کشف او خواسته برای نقاط را ببینید.

بنابراین شروع مکالمه بین Chandana و سونیل. اتصال فوری بود جعلی در هدف مشترک آنها به سفر در جهان است. این نیز زمانی که Sunil ترک شغل خود را برای تبدیل شدن به یک مسافر زمان یک مفهوم است که تا به حال نرفته پایین به خوبی با پدر و مادر خود را.

“من در سفر به همپی به پاک کردن سر من و دور از تمام واکنش های منفی از خانواده و دوستان است. وقتی به من گفت Chandana در مورد آن او قدردانی و پشتیبانی از تصمیم من. این لحظه ای که سقوط او می گوید:” سونیل خود شادی قابل لمس در صدای او.

آنها رد و بدل کردن شماره و به زودی شروع به رفت و آمد با هم در سفر بدون اعتراف عشق خود را برای یکدیگر.

از تپه های خیره کننده از مگالایا, میراث, قلعه, ماهاراشترا, بناهای تاریخی دهلی نو به معابد با شکوه از جنوب هند خود را احترام و عشق به یکدیگر تنها بزرگ شده.

چهار سال بعد Sunil پیشنهاد به Chandana در انجماد آب و هوا Manali در زیر یک آبشار زیبا در سپیده دم. صحنه کامل بود و آن مرد به طرز ناامید کننده ای در عشق است. چگونه می توانید یک دختر به همان اندازه دیوانه در مورد او رد ؟

زن و شوهر اردوی پاکستان خود را در 17 مارس 2019.

به عنوان یک راه برای علامت گذاری اتحادیه خود را, آنها از ازدواج در 9 قرن میراث معبد Bhoga Nandeshwara نزدیکی Nandi تپه در کارناتاکا.

“ما برای اولین بار ملاقات در یک سایت میراث و سفر سنگ بنای روابط ما. وجود دارد نمی توانست یک محل بهتر و دور از بنگالور از این معبد. ما تا به حال یک بودجه دوستانه عروسی و همه مهمانان ما رو به دیدن یک مکان جدید. ما نمی خواهد آن را به هر راه دیگری” زن و شوهر نشانه های خاموش.

به دنبال سفر شگفت انگیز خود را در Instagram اینجا


همچنین بخوانید: 9, زیست, سفر, ملزومات شما نیاز به زیر 1000 تومان!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im