2 ماه & 0 فعال مورد: چگونه آمریکایی پلیس نگه داشته و منطقه امن از COVID-19

با 40,000 کارگران بازگشت به امریکا را از محل خطر COVID-19 عفونت بالا بود. اما در اینجا این است که چگونه پلیس چرخش به عمل است.

ارتقاء

Even به عنوان ماهاراشترا در ادامه به گزارش بیشترین تعداد COVID-19 موارد Beed کشاورزی منطقه در دولت باقی مانده است نسبتا دست نخورده توسط این ویروس مرگبار است.

این امر به ویژه شخص به عنوان منطقه همسایه سولاپور و اورنگبد و روابط اقتصادی با پونا—all red zone منطقه—و سهام آن هم مرز با منطقه نارنجی ولسوالی لاتور, Ahmednagar و جالنا.

بخشی از اعتبار می رود به دولت, وزارت بهداشت و درمان و عواید آن گرد هم آمدند و مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که در این منطقه باقی مانده COVID-رایگان.

اما قهرمانان واقعی در اینجا اعضای آمریکایی را نیروی پلیس که نظارت و پایش و نظارت نقش مهمی در نگه داشتن منطقه امن است.

بهتر هند (TBI) صحبت با Harssh یک Poddar یک IPS افسر و زمان سرپرست پلیس (SP) Beed به درک که چگونه آنها در مورد کار خود را.

“تخصص ما است و حفظ قانون و نظم است. ما استفاده می شود به کار در چنین رویدادهایی را به جشن شورش و یا حتی حکومت. اما این بی سابقه بود. ما به سرعت متوجه شدم که آن را بسیار مهم بود نه فقط به حفظ صلح و اجتماعی فاصله اما همچنین به آموزش های عمومی. آنها نیاز به درک که پله قرار خواهد زندگی خود را در خطر” او آغاز می شود قبل از تشریح اقدامات انجام شده.

آب بندی و مرز برای اطمینان از ایمنی از کسانی که در داخل

Beed police covid-19
تنها کسانی که با اجازه معتبر می تواند از طریق عبور.

بیش از 40 ، 000 نفر از منطقه هستند و درگیر در مشاغل در دیگر شهرها و شهرستانها و در زمان Janata مقررات منع رفت و آمد برنامه ریزی شده بود (22 مارس) از مقامات آمریکایی متوجه شدم که بسیاری از آنها را به بازگشت به خانه.

سپس Maharashtra مهر و موم شده تمام مرزهای منطقه در 23 مارس و با این کار خطر ابتلا COVID-19 مثبت مردم در داخل امریکا بود تا حدودی کاهش می یابد. این است که کاملا ادم. کارگران مهاجر کارگران و غیره. هنوز هم تلاش برای فرار و بازگشت به خانه.

پس Poddar, همراه با تیم خود برنامه ریزی شده قوانین و مقررات برای بررسی هر فرد در تلاش برای ورود و یا ترک Beed.

15 نقطه ورود به امریکا به شدت در کارکنان توسط پرسنل پلیس به بررسی کنید که در آینده و یا بیرون رفتن. علاوه بر این kaccha جاده که حفر کردن به طوری که هیچ فرد ممکن است به دزدکی حرکت کردن را به این منطقه از طریق این راه. همه افسران داده شد محافظ دنده کمک کرد که هنگامی که یک گروه از مردم در تلاش برای دزدکی حرکت کردن به این منطقه شدند و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

“اين سفر از هاریانا به حیدرآباد از طریق Beed. اما آنها نمی باید حق عبور برای ورود به منطقه ما. پرسنل مستقر در مرز اجازه نمی دهد ورود به طوری که آنها تبدیل به لاتور به جای. وجود گروه آزمایش مثبت بود. آورده است که آمریکا به دلیل وحشت از 18 پرسنل پلیس و همچنین اعضای خانواده خود بودند و در حال حاضر در تماس با آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم. بنابراین ما آنها را آزمایش و از آنها خواست تا خود قرنطینه به مدت دو هفته. خوشبختانه گزارش منفی بودند” SP می گوید TBI.

Hanuman Ugale که می ایستد در تلفات امتیاز برای 12 ساعت در روز و یکی از پرسنل پلیس بود که برای آزمایش می گوید TBI “کار ما این است که برای بررسی در صورتی که وسایل نقلیه گرفتن در خارج ما باید مجوز مناسب. حدود 30-40 ماشین مناسب با عبور از طریق رفتن. ما باید برای ثبت نام موارد در برابر دیگران با توجه به قوانین منع رفت و آمد.”

شناخت دشمن

Beed police covid-19
صحبت با روستاییان در حالی که رعایت فاصله اجتماعی.

هماهنگی در مقامات بخش بود به عنوان حیاتی برای این عملیات به عنوان شهروندان همکاری و Poddar و تیم خود را در زمان مسئولیت به آگاهی از خطر آنها رو به رو شد.

“بر خلاف یک شهر شهری که در آن اطلاعات به راحتی در دسترس ما در برخورد با دسترسی محدود به اطلاعات و همچنین شایعات. شهروندان حق دارند بدانند که چه می گذرد, چرا روستاهای خود می رسید و به همین دلیل حضور پلیس افزایش یافته است.”

پس Poddar و تیم خود را در زمان به رسانه های اجتماعی آغاز شده و گسترش آگاهی در مورد آنچه مجاز است آنچه ممنوع است در میان چیزهای دیگر. پلیس پرسنل نیز در گفتگو با sarpanch و دیگر رهبران محلی درخواست از آنها برای انتقال اطلاعات به جوامع خود. رهبران محلی ساخته شد به گزارش هر کسی که بازگشت به روستا شده است.

Shantaram Rokde یک hawaldar, سهام, “ما از روستا به روستا و صحبت می کنند به مردم وجود دارد. تلفن همراه وانت با بلندگو واتساپ گروه ها همه یک بخش ضروری از مبارزات ما. اما من همچنین بازدید از صفحه اصلی امکانات قرنطینه که در آن کارگران ماندن و صحبت کردن با آنها در مورد مسائلی که با آن روبرو هستند و اگر آنها در حال نشان دادن علائم ، این مهم است که به نگه داشتن دیگران امن است.”

یک مورد گزارش شده در امریکا در هفته اول آوریل است. این فرد با حضور در یک گردهمایی در همسایه Ahmednagar منطقه و قرارداد این بیماری وجود دارد.

خوشبختانه او بهبود است و در حال حاضر به اتمام اجباری 14-بعد صفحه اصلی دوره قرنطینه بیش از حد. پس از او دوره قرنطینه نیست و در عین حال بیش از 31 فروردین امریکا تا به حال برای قرار دادن در منطقه نارنجی. اما امروز آن را به عقب رفته است صفر فعال موارد و ما امیدواریم که آن باقی می ماند تا در آینده است.

IPS’ تلاش برای روستاییان در امریکا

Beed police covid-19
اقدامات احتیاطی برای نیروهای وظیفه.

بیش از 80 درصد از افراد جمعیت روستایی است و اولیه شغل کشاورزی. آن زمان برای ایجاد این محصول تابستان زمانی که مستند و پس از آن حکومت نظامی اعلام شد و کشاورزان فکر چه اتفاقی خواهد افتاد به درآمد سالانه خود را. خواهد آنها هیچ پول ؟

“ما در ارزیابی مشاغل مختلف برای تمایل خود را برای دعوت از یک جمعیت است. برای مثال اگر یک کشاورز در حال رفتن به خود را در این زمینه به تنهایی به تا زمین او فقط به عنوان امن به عنوان او در خانه است. به اطمینان حاصل شود که کشاورزان می تواند به حفظ حداقل بخشی از امرار معاش خود ما داد و یک پاس رایگان به مشاغل است که می تواند انجام شود در تنهایی” IPS Poddar می گوید TBI.

او در ادامه اضافه می کند که به برخی از راه گریز برای مشاغل مرتبط با کشاورزی مانند فروش برداشت و یا خرید کود—خیابان مشخص شد. بیش از سه نفر اختصاص یافته به هر یک خیابان و آنها می تواند کالاهای خود را به فروش تنها وجود دارد. در موارد دائمی و مغازه ها و میادین مشخص شد برای مشتریان به پایبندی به دنبال اجتماعی فاصله.

“البته درآمد خود را کاهش یافته است اما آنچه آنها به دست آورده است که هنوز هم بهتر از هیچ چیز است. چنین راه حل و تطبیقی اقدامات هنوز هم فعال در امریکا و بسیاری از آنها در نتیجه ایده های داده شده توسط پرسنل پلیس که کار بر روی زمین!” Poddar می گوید.

در نهایت این شد که نه تنها اقدامات انجام شده.

در اینجا یک لیست از تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط پلیس در پی COVID-19 مستند:

Beed police covid-19
کارگران که به خانه بازگشت نباید گرسنه.
  • جنبش محدود با آنلاین عبور: در مورد شرایط اضطراری و یا اگر یک فرد نیاز به خرید کالاهای ضروری عبور بودند به آنها ارائه شده. این تضمین بدون دردسر رفت و آمد است. SP خود نظارت همه درخواست و پذیرش تنها کسانی بودند که واقعی یا مهم است.
  • به کمک سلول ها: اتاق کنترل و کمک به سلول باز شد برای نيشکر برش قربانیان خشونت های خانگی و همچنین شخصی شرایط اضطراری. پلیس پرسنل وجود دارد که آدرس هر درخواست, سوال, پرس و جو و ترتیب اقدامات مناسب.
  • پیام های ویدئویی به رهبران: با گردشی تصویری پیام Beed پلیس تضمین می رود که اطلاعات از طریق رهبران محلی برای تمام جوامع است. به این ترتیب, آنها همچنین می تواند کم ارزش کردن شایعات و افسانه ها.
  • نظارت بر رسانه های اجتماعی: یک سلول خاص تشکیل شد برای نگاه کردن به اطلاعات غلط شایعات یا گفتار نفرت. این منطقه گزارش شده 27 مورد از سوء استفاده از رسانه های اجتماعی در طول COVID-19 مستند – حداکثر تعداد در ماهاراشترا.
  • گشت: پرسنل پلیس و همچنین هواپیماهای بدون سرنشین دوربین های نظارت 10,600+ کیلومتر مربع منطقه و نگاه کردن به صورت غیر قانونی فعالیت miscreants, و غیره.
  • توزیع مواد غذایی سبوس دار: بنابراین کارگران و کسانی که از دست داده اند و امرار معاش خود را نمی گرسنه در طول مستند.
  • شمشیربازی از خانه قرنطینه: برای پیگیری از کسانی که قرار است به زیر صفحه اصلی قرنطینه های آمریکایی پلیس ژئو-حصار خانه های خود و برنامه های نصب شده بر روی تلفن های خود را که اجازه می دهد جغرافیایی-ردیابی است. فیزیکی چک نیز انجام می شود به اطمینان حاصل شود آنها نمی دزدکی حرکت کردن.
  • پلیس, توسط پلیس: دنده ایمنی بهداشت وانت, سلامت, بررسی یو پی اس و تحویل ملزومات برای پرسنل پلیس تضمین نگه داشتن آنها را سالم و امن در حالی که در وظیفه.

به عنوان Poddar قبل از ذکر این است که بی سابقه وقوع است و هیچ طرح برای کار با. وجود خواهد داشت محاکمه اشتباهات و موفقیت.

در مورد آمریکایی در روی زمین راه حل های پایین-به-بالا رویکرد نسبت به مقررات فعال گسترش آگاهی و نظارت بر کمک به نگه داشتن موارد مثبت را به حداقل برساند.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه تصاویر از منابع آمریکایی پلیس/ Facebook.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>