19,000 اشیاء هنری به سرقت رفته توسط یک جهانی قاچاق حلقه شده اند بهبود

بهبود ساخته شده بود با توجه به یک تلاش هماهنگ شده بین اینترپل Europol و ظریف. ROSLAN رحمان/خبرگزاری گتی ایماژ

مرسوم هنر دزدی تمایل به گسترش و خرده—یک نقاشی به سرقت رفته در اینجا; یک شکست گالری پنجره وجود دارد. که نه مورد با نتیجه یک به تازگی اجرا ضد قاچاق عملیات انجام شده توسط اینترپل Europol و سازمان جهانی گمرک: با توجه به گزارش های مختلف از اجرای قانون عملیات به تازگی بهبود 19,000 آثار از سراسر جهان که تا به حال غارت شده و یا به سرقت رفته از موزه باستان شناسی سایت های مختلف و نهادهای دیگر است. هماهنگ دزدی شد بنا به گزارش های ساخته شده توسط هنری بین المللی قاچاق حلقه و نتیجه این تحقیقات منجر به 101 تعداد بازداشت. این آثار که به سرقت رفته بودند به طور گسترده ای متفاوت از نظر فرم: قاچاقچیان جمع آوری هزاران سکه های باستانی قبل از کلمبیا تومکو طلا, ماسک, فسیل, سرامیک و سلاح های تاریخی در میان بسیاری از چیزهای دیگر.

همچنین نگاه کنید به: ون گوگ نقاشی به سرقت رفته بود از یک هلندی موزه بسته با توجه به همه گیر

بسیاری از آثار هنری به سرقت رفته در سوال غارت شده بود از کلمبیا, اما هزاران نفر از دیگر اشیاء مربوطه کشف و ضبط شد توسط آرژانتینی لتونی و مقامات افغان نشان دادن فقط در چگونه جهانی این عملیات بود واقعا. “جرم و جنایت سازمان یافته است بسیاری از چهره” کاترین د Bolle مدیر اجرایی Europol گفت: در فصیح بیانیه مطبوعاتی. “قاچاق کالاهای فرهنگی است که یکی از آنها: آن است که یک کسب و کار پر زرق و برق اجرا شده توسط زرق و برق دار آقایان جعل اما کیفری بین المللی شبکه. شما نمی توانید به آن نگاه کنید به طور جداگانه از مبارزه با قاچاق مواد مخدر و سلاح: ما می دانیم که همان گروه مشغول هستند چرا که تولید آن پول بزرگ است.”

در واقع, آن است که اغلب مورد است که به سرقت رفته هنر می تواند تغییر چند بار دست و تولید مقدار زیادی از سود خود را نامشروع صاحبان قبل از اینکه بهبود اجرای قانون است. برای مثال در اوج قدرت خود نازی ها به شدت به سرقت برده بی شماری اشیاء هنری از قربانیان آزار و اذیت خود را به حراج گذاشته آنها را پس از آن; آن را گرفته دهه برای این آثار هنری به بازگشت به فرزندان خود صاحبان حق.

به طور مشابه گنت Altarpiece, شاید اغلب به سرقت رفته و آرزو آثار هنری در تاریخ جهان بوده است هدف از هیچ کمتر از 13 جنایات در طی آن 600 سال سابقه: هنگامی که آثار هنری است که آرزو وجود دارد, گاهی اوقات کمی است که می تواند انجام شود برای جلوگیری از سرقت از اتفاق می افتد. با این حال به موفقیت های اخیر عملیات های مشترک بین اینترپل Europol و ظریف و گاهی اوقات همه که لازم است برای رسیدن به عدالت است که یک تلاش هماهنگ شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>