15-YO راجستان دانشجو در 4 شکارچیان مسلح که به ضرب گلوله یک Chinkara!

با وجود این واقعیت است که شکارچیان مسلح با اسلحه بودند کامل رشد کرده و تعدادشان کمتر از دو پسر Mukesh و Pukhraj مواجه آنها.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


My بچه ها در این گروه سنی که در آن قهرمانان واقعی هستند و اغلب داستان های آنها علاقه مند هستند در شامل caped صلیبیون که انجام اعمال قهرمانانه و صرفه جویی در جهان است. امشب من به آنها بگویید داستان از 15 سال Mukesh Bishnoi – واقعی-زندگی ابرقهرمان نوجوان!

بهتر است هند به صحبت کرد Mukesh که روایت آنچه اتفاق افتاده در شب 10 مارس سال 2020 هنگامی که او مواجه محاکمه او با آتش است.

کلاس 10, دانشجو, Mukesh مقیم Bhalu Rajwa (Ketu) ایجاد کرد, در نزدیکی Balesar در جوداپور district (راجستان) که به تازگی نشان شجاعت بسیار زیاد در معرض خطر فانی. در شب 10 مارس سال 2020 Mukesh و دوستان خود Pukhraj شد بر روی یک موتور سیکلت خود را انجام روال شب گشت زنی در حومه از ایجاد کرد.

“از آنجا که مستند اعلام شد, هر شب یک گروه از ما گشت از 8 ساعت تا 2 هستم. این است که اطمینان حاصل شود که حیات وحش در این منطقه باقی مانده محافظت شده” Mukesh توضیح می دهد.

Mukesh Bishnoi

پس از آن بود که Mukesh شنیده گلوله. بدون هیچ گونه ترس و یا تردید این پسر بلافاصله سوار نسبت به محل و آمد چهره به چهره با چهار شکارچیان که به تازگی شکار یک Chinkara.

با وجود این واقعیت است که شکارچیان مسلح با اسلحه بودند کامل رشد کرده و تعدادشان کمتر از دو پسر Mukesh و Pukhraj مواجه آنها. در متعاقب آن کشمکش دو نفر از شکارچیان فرار با Chinkara (هندی, غزال) برای اولین بار و پس از آن دو نفر دیگر نیز موفق به فرار شد.

“آنها چهار نفر از آنها نیز تا به حال یک سلاح است که من گرفتار نگه دارند اما من تحت فشار قرار دادند به زمین است که زمانی که آنها ساخته شده خود فرار کنند.”

این سلاح که رو پشت سر گذاشت.

Mukesh و Pukhraj همچنان به جستجو برای آنها را برای تقریبا یک ساعت پس از حادثه, اما آنها تا به حال موفق به فرار.

وقتی پرسید که آیا او نمی ترس برای زندگی خود او می خندد صمیمانه و می گوید: “حتی برای یک لحظه. این وظیفه من است و هیچ چیز به ترس از.” در واقع او نیز به من می گوید که پس از این مستند این بود که خود را دوم عطریست با شکارچیان.

این Chinkara است راجستان رسمی دولت حیوانات و بهآنها با بالاترین حفاظت در هندوستان, حیات وحش حفاظت قانون سال 1972 است.

این جوان دلاور.

اما از آنجا که COVID-19 مستند اعلام شد در ماه مارس حوادث chinkara شکار غیر قانونی افزایش یافته است. و چنین داوطلب شجاع مانند Mukesh شده اند کمک به حفاظت ،

این حادثه تا به حال شده است برای اولین بار گزارش شده توسط یک سطح مردمی سازمان غیر دولتی به نام بوم شناسی روستایی, توسعه و پایداری پایه (ERDS بنیاد) که او نیز آن را تایید “او [Mukesh] یک پسر جوان با داشتن یک تیم از چند نفر از دوستان و کار برای حفاظت از حیات وحش در غربی راجستان. در یکی از آخرین ماه تیم خود را قادر به شکستن دو حوادث شکار غیر قانونی.”

یک مورد ثبت شده از ایستگاه پلیس محلی و تحقیقات در جریان است.

در این ویدئو Mukesh دیده است روایت این حادثه به عنوان آن رخ داده است. آینده از هند به نظر می رسد روشن تر در دست های امن از جوان بی باک صلیبیون مانند Mukesh!

ارتقاء

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>