13 بیشتر Tablighi Jamaat شرکت کنندگان آزمون مثبت در هاریانا

Chandigarh: حداقل 13 بیشتر اعضای Tablighi Jamaat بودند که در جماعت در دهلی Nizamuddin مرکز در ماه مارس آزمایش مثبت برای coronavirus در هاریانا در انتخابات گفت: در روز شنبه.

آنها گزارش شده از پلول منطقه و عمدتا متعلق به بنگلادش.

“نمونه 88 افرادی که از جماعت مورد آزمایش قرار گرفتند و 13 از آنها یافت شده برای مثبت” افسر ارشد پزشکی از پلول, Brahmdeep سینگ به رسانه ها گفت.

این منطقه دارای 17 مورد متشکل از 16 نفر از Nizamuddin مرکز.

یک روز پیش اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Vijai Vardhan گفت: 107 خارجی که با حضور جماعت نگهداری می شدند تحت قرنطینه پس از بازگشت به دولت است.

او گفت: آنها را به هند با ویزای توریستی و برای اولین بار اطلاعات گزارش (FIR) ثبت شده است در برابر آنها در پلول Faridabad پنیپت, Ambala و نوح.

Vardhan به رسانه ها گفت که از طریق ویدئو کنفرانس که Tablighi Jamaat شرکت کنندگان وارد مناطق مختلف و حداکثر تعداد در نوح.

هاریانا در روز جمعه گزارش نه موارد coronavirus بیماران در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 44 در دولت است.

مقامات گفت: نه شامل پنج نفر از جمله چهار خارجی بودند کسانی که به دولت پس از حضور در جماعت مذهبی در دهلی نو.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>