13 پیشگامانه پیشرفت تأمین ناسا ماموریت مریخ از SpaceX و رقبای

An artist's concept portrays a NASA Mars Exploration Rover on the surface of Mars. Two rovers were launched in 2003 and arrived at sites on Mars in January 2004

یک هنرمند مفهوم به تصویر می کشد ناسا اکتشاف مریخ مریخ نورد بر سطح مریخ است. دو rovers راه اندازی شد در سال 2003 و وارد در سایت بر روی مریخ در ژانویه 2004. NASA/JPL-Caltech

زمانی که آپولو برنامه به پایان رسید و در سال 1972 بشریت بسته یک فصل از crewed ماموریت به دنیاهای دیگر. بیشتر زمانی که شاتل برنامه به پایان رسید در سال 2011 ایالات متحده دیگر قادر به راه اندازی فضانوردان آمریکایی-صنایع دستی ساخته شده از خاک آمریکا.

هنوز هم انسان های باقی مانده متعهد به عنوان یک گونه ها به ادامه حضور در فضا است. ایستگاه فضایی بین المللی شده است به طور مداوم crewed برای نزدیک به 20 سال است. که 20 سال بدون وقفه است که انسان ها شده اند و زندگی در خارج از سیاره اما تصورات جمعی ما کشیده شده است ، ما می خواهیم در ماه و مریخ و ایستگاه فضایی در مدار دیگر مناطق. ما می خواهیم مستعمره پایگاه. ما می خواهیم به گسترش است.

در حال حاضر در نهایت بیشتر از همیشه قبل از ناسا متعهد به ساخت که رویای یک واقعیت است و باید همراه با بین المللی و تجاری شرکای شروع به ذخیره کردن آجر که در نهایت ساخت یک بیشتر دائمی جاده به ستاره.

اخیر ماموریت مشترک بین ناسا و اسپیس ایکس که راه اندازی دو فضانورد را به ایستگاه فضایی سرنشین خدمه اژدها و صنعت بازگشت برخی از این قبلی قابلیت به ایالات متحده اما این تنها آغاز است. های مختلف وجود دارد در حال حاضر و آینده ماموریت که برای هموار کردن راه به جلو از جمله…

پارکر خورشیدی کاوشگر

صورتحساب به عنوان اولین ماموریت به لمس خورشید پارکر خورشیدی کاوشگر (PSP) تنظیم شده است به سفر نزدیک به یک ستاره از هر فضاپیما است.

درک راه ستاره کار جدایی ناپذیر است و به درک ما از جهان و تنها ستاره ما در دست ما است خورشید.

مهم تر برای ما فوری نیاز دارد اما آشنایی با راه خورشید فعالیت کاربران در سراسر منظومه شمسی و چگونه است که فعالیت اثرات زمین و دیگر سیارات و فضای بین سیارهای.

PSP با استفاده از ونوس گرانش بیش از هفت مدار به تدریج راه خود را نزدیک تر به سطح خورشید. در نهایت آن را به عرض 3.8 میلیون مایل (برای چشم انداز زمین 93 میلیون مایل از خورشید) و نقض جو خورشید است.

کسانی از شما که با تجربه یک خورشید گرفتگی را دیده اند که فضای, همچنین شناخته شده به عنوان تاج. با هر پاس آن جمع آوری اطلاعات در مورد انرژی خورشیدی, باد, سفر به فضا که در آن کسانی که ذرات افزایش در سرعت مافوق صوت به مافوق صوت.

به منظور به انجام رساندن ماموریت خود PSP نصب شده است با a 4.5-inch سپر حرارتی قادر به حفاظت از آن از درجه حرارت به سمت بالا از 2500 درجه فارنهایت است. آن راه اندازی شد و با همکاری نورث روپ گرومن که در ارائه مرحله سوم از ULA Delta IV سنگین موشک.

این نخستین بار یک Delta IV پرواز با یک سوم مرحله که نیاز به دریافت پارکر به نیاز مدار. نورث روپ گرومن نبود تنها شریک; Collins هوافضا ایجاد یک کنترل حرارتی سیستم را به اطمینان حاصل شود این کاوشگر همچنان به کار به عنوان طراحی شده در حالی که تحمل درجه حرارت بالا از خورشید است.

علاوه بر برگزاری این رکورد نزدیک خورشیدی با رویکرد مصنوعی شی پارکر خورشیدی کاوشگر همچنین دارای عنوان سریع ترین سفینه فضایی است.

همچنین نگاه کنید به: بنابراین SpaceX را Crewed ناسا راه اندازی آن ساخته شده به فضا است. در حال حاضر چه اتفاقی می افتد ؟

کسانی که گرانش کمک از زهره باید شلاق PSP تا به 430,000 مایل در ساعت است. که در آن سرعت PSP می تواند دور جهان در حدود سه و نیم دقیقه.

پارکر خورشیدی کاوشگر فقط آن را تکمیل پنجم پرواز از خورشید در ژوئن 13 و در حال حاضر در راه خود را به ونوس که در آن از آن خواهد شد از دست دادن انرژی مداری و آن را اجازه می دهد برای به دست آوردن حتی نزدیک به خورشید در آن بعدی منتقل می کند.

اطلاعات آن را فراهم می کند و به ما کمک خواهد کرد درک بهتر ماهیت خورشیدی و باد و تاثیر آن بر روی زمین و نزدیک به زمین به ماهواره ها. باد خورشیدی نیز اثرات منظومه شمسی فراتر از مدار زمین تا درک آن تاثیر حیاتی خواهد بود که ما گسترش حضور ما را به اعماق فضا.

پشتکار و ابتکار و خلاقیت

برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه ژوئیه یا اوت سال جاری مریخ پشتکار رور اول هنر و صنعت به طور خاص طراحی شده به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی در مریخ.

در حالی که ماموریت های قبلی نگاه برای شرایط مناسب برای زندگی در میان دیگر ماموریت و اهداف و پشتکار است که لود شده با ابزار علمی قادر به دنبال شواهد مستقیم.

پشتکار شامل مته قادر به جمع آوری نمونه ها و ذخیره آنها را برای بعد بازیابی. آن را نیز به دنبال منابع مهم برای حمایت از crewed ماموریت از جمله تست یک فرایند برای تولید اکسیژن توسط راه مریخ اکسیژن ISRU آزمایش (استرنج) است که تعیین خواهد کرد اگر اکسیژن تولید می شود از دی اکسید کربن در مریخ جو است.

بسیاری از استراتژی های موفق مورد استفاده برای کنجکاوی هستند که شاغل در این ماموریت است. قابل توجه ترین است که آسمان جرثقیل سیستم فرود.

هنگامی که بر روی زمین پشتکار را وادار به کار می کنند. این Mastcam-Z اجازه خواهد داد که به صورت پانوراما و تصاویر بزرگ نمایی و همچنین تعیین کانی شناسی مریخ است.

مریخ زیست محیطی دینامیک Analyzer (مدا) به عنوان یک ایستگاه اندازه گیری دما و وزش باد و رطوبت و خواص مریخ گرد و غبار.

یک رادار تصویرساز (RIMFAX) را در نفوذ به زمین و ارائه سانتی متر-مقیاس تصاویر از مریخ زمین شناسی ساختار.

وجود دارد یک جنبه از پشتکار ماموریت که دارای یک شیفتگی خاص: نبوغ.

در علاوه بر این به علمی ماموریت پشتکار انجام خواهد داد آن را نیز پناه دادن به یک استوو-دور در قالب چهار پوند هلیکوپتر.

کوچک صنایع دستی نام دبیرستان دبیرستان Vaneeza Rupani که فرستاده شده به نام به ناسا نام رور مسابقه. پیشنهاد او بود و نه انتخاب شده برای مریخ نورد خود را, اما او را نگه دارید و افتخار نامگذاری اولین و صنعت است که تا کنون پرواز در یک جهان بیگانه.

نبوغ هیچ ابزار علمی خود را دارد. به جای آن به معنای آن است که به عنوان یک تکنولوژی تظاهرات به اعتبار توانایی پرواز در جو مریخ.

پس از پشتکار اراضی نبوغ خود را در کشتی سوار در پروازهای بیش از یک دوره یک ماهه. این نوع از چیزی است که منحصر به فرد بشر در دستیابی به دانش و دانش را به خاطر. یک آزمایش ما تعهد فقط برای دیدن اگر آن را می تواند انجام شود.

البته که دانش یک بار به دست آمده خواهد شد به احتمال بسیار زیاد قرار داده به خوبی استفاده در طراحی های آینده صنایع دستی است.

پشتکار و نبوغ در نهایت ارائه اطلاعات در هر دو علمی و عملی است. آن را کاملا ممکن است که پشتکار حل و فصل خواهد شد این سوال را یک بار و برای همه از اینکه آیا یا نه وجود دارد و یا تا به حال شده است زندگی فراتر از زمین است.

آن را به اکسیژن و آب آزمایش نیز ارائه خواهد شد کلید بینش چگونه ما ممکن است کار یک crewed حضور در مریخ نه تنها به دیدار اما به ماندن بگیرید.

کسانی که ماموریت آن سهام با دیگر rover, مقصد بیشتر آشنا locale.

ادم خائن و بدنهاد

ایستاده برای رايحههاي بررسی قطبی اکتشاف, مریخ نورد, این سبد خرید گلف به اندازه هنر و صنعت است که برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه دسامبر 2022.

ناسا به تازگی اعطا $199.5 میلیون قرارداد به Astrobotic به منظور رسیدگی به end-to-end تحویل ادم خائن و بدنهاد به قمری قطب جنوب. Astrobotic قبلا برنده یک کار سفارش از طریق ناسا تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه (CLPS) به تحویل محموله به ماه با استفاده از آن Peregrine لندر.

که محل خاص است آن را به عنوان برنامه ریزی شده مقصد آرتمیس ماموریت که بازگشت انسان به ماه.

ادم خائن و بدنهاد خواهد شد و سپس با صرف حدود 100 روز بررسی سطحی و زیرسطحی از ماه, در جستجوی آب یخ.

یافته های آن اطلاع رسانی خواهد شد آرتمیس ماموریت با شناسایی مکان های مناسب برای بازدید است.

یکی از اهداف آرتمیس است و نه فقط به بازدید این ماه دوباره اما به منظور توسعه حضور دائم. به منظور زنده در ماه, ما نیاز به آب و نه فقط به دلایل آشکار است.

آب می تواند برای نوشیدن استفاده می شود اما آن را نیز می توان جدا ارائه یک منبع اکسیژن و همچنین هیدروژن مورد استفاده قرار گیرد برای سوخت.

چرا که از ماه را شیب وجود دارد به طور دائم در مناطق سایه که دانشمندان معتقدند ممکن است نگه دارید فروشگاه از آب منجمد ساخت آن را به یک محل مناسب برای اکتشاف.

ادم خائن و بدنهاد کمک خواهد کرد که اعتبار اگر آب یخ موجود است و اگر چنین است چه برای استفاده در دسترس است.

Astrobitics خواهد با استفاده از آن گریفین کاوشگر به لمس سطح ماه و این شرکت خواهد بود مسئول برای ادغام ادم خائن و بدنهاد به گریفین, کاوشگر, پرتاب از زمین و فرود در ماه با توجه به بیانیه ای از ناسا. برخی از قطعات از ادم خائن و بدنهاد نیز ارائه شده توسط جداگانه تجاری شریک زندگی زنبور عسل رباتیک.

این ماموریت نشان دهنده ادامه همکاری میان ناسا و شرکت های تجاری که به احتمال زیاد باقی می ماند یک عنصر کلیدی از ما ادامه اکتشاف.

این ماموریت هر یک از آنها گام گذاشتن بیش از چند سال آینده هموار راه را برای بشریت در نهایت به ترک زمین برای سفر به ماه و سپس به مریخ و فراتر از آن. و آن اتفاق می افتد نیست در برخی از آینده مبهم این اتفاق می افتد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>