11-YO Girl باعث می شود کشاورزان از ضایعات بطری های پلاستیکی را اهدا 1000 تا کنون!

در حالی که هدیه کشاورزان پنجم کلاس باعث می شود مطمئن شوید که به آموزش در مورد اهمیت بازیافت و نیاز به کاهش زباله های پلاستیکی. #عالی #NoPlastic

منn بسیاری از خانه ها در سراسر Srirangapatna کارناتاکا یکی ممکن است در سراسر آمده پر جنب و جوش کشاورزان با الگوهای upcycled از بطری های پلاستیکی دور انداخته. تمام شهر به نظر می رسد که دستخوش سبز قبل با بطری گیاهان adorning تقریبا هر درب و دیوار است.

ارتقاء

آنچه که بیشتر شگفت انگیز است که همه از این کار از 11 سال است ،

شبنم CS پنجم-گریدر از Jyothi Niwas مدرسه در Srirangapatna شده است جمع آوری بطری های پلاستیکی دور انداخته برای سه سال گذشته و تبدیل آنها به گیاه زیبا دارندگان—مهارت او آموخته ، در یک سال گذشته او است توزیع بیش از 1000 گونه گیاه دارندگان سراسر شهر.

شبنم را ‘پلاست به گیاه’ ابتکار

پر کردن در هر اینچ از خانه با بطری های پلاستیکی کشاورزان

“من عاشق نقاشی از آنجایی که من یک کودک بود. یک روز نقاشی کردم در چند بطری های پلاستیکی و مادر من پیشنهاد کرد که من با استفاده از آنها به نهال و به من آموخت که چگونه برای ایجاد کارخانه دارندگان از این بطری” شبنم می گوید بهتر از هند است.

توضیح در کلمات او برادرش سهیل ادامه “خواهر من این برداشت به عنوان یک سرگرمی در حدود سه سال پیش. یادگیری از مادر من او را رنگ بطری در رنگ های مختلف, قطع کردن قسمت وسط و اضافه کردن خاک داخل. سپس او را دانه بر نهال در آن است.”

شبنم تبدیل شده خانه اش را به یک باغ شهری

“اگر شما در دیدار ما روزی شما را پیدا خواهد کرد این بطری کشاورزان در هر اینچ از خانه ما. همه چیز کار” سهیل خنده.

شایان ذکر است در اینجا که سهیل خودش دریافت کننده معتبر Pradhan Mantri Rashtriya Bal Puraskar (ملی کودک جایزه دستاورد استثنایی) برای طراحی یک تومان 2 کاغذ نوار است که می تواند تشخیص قبل از علامت سوء تغذیه.

اما در حال حاضر او به صحبت کرد بهتر هند به سادگی به عنوان یک افتخار است.

هدیه کشاورزان به مهمانان

اهدای & تصویب

پس از شبنم شد یک کارشناس در بازیافت بطری های پلاستیکی در خانه او تصمیم به گسترش تلاش های خود را.

ارتقاء

“او میدارد تا بطری از هر نقطه و در همه جا. گاهی اوقات اگر او لکه های هر کسی که با استفاده از یک بطری پلاستیکی و پرتاب آن را دور او بلافاصله سراسیمه به آنها را متوقف و جمع آوری بطری از آنها به جای” به اطلاع سهیل.

پس از ساخت کارخانه دارندگان از این بطری های شبنم که سخت کوش پیرو شعار ‘اهدا & تصویب’ وقتی که می آید به بطری های پلاستیکی می رود از درب به درب و توزیع آنها را به همسایگان. او شده است به انجام این کار پس از ماه اوت سال 2019.

او ابتکار عمل چنان محبوب شد که او در حال حاضر اغلب دعوت به هدیه او کشاورزان به رئیس مهمانان و مقامات در هر رویداد مهم در این شهر است. به تازگی شبنم فرصت برای راه اندازی یک غرفه در 107 هندی کنگره علمی برگزار شد در بنگلور در ژانویه سال 2020 است.

در کنگره علمی

“هدف من این است که به 10 ، 000 بطری کشاورزان”

این دلیر پنجم کلاس حتی باعث می شود مطمئن شوید که برای آموزش هر کس در مورد اهمیت بازیافت و نیاز به کاهش زباله های پلاستیکی.

“من اهدا بیش از 1000 بطری پلاستیکی کشاورزان از ماه اوت سال 2019. من آماده سازی و کمک به کشاورزان در طول تعطیلات و گاهی اوقات در تعطیلات آخر هفته می گوید:” شبنم.

“در حال حاضر هدف من این است که به 10 ، 000 بطری کشاورزان و آن را به همه!” او با هیجان سهام.

گسترش آگاهی در میان بچه های کوچک

شبنم پدر و مادر سلیم و پروین نمی تواند بیشتر به او افتخار تلاش. آنها با بزرگواری خود ارائه همکاری کامل در مبارزه علیه پلاستیک و امیدوارم که افراد بیشتری به او گوش مشاوره صادقانه.

اینجا را کلیک کنید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد طرح: https://shabnamcs.com/plast2plant-d


همچنین بخوانید: با الهام از پدر 6-YO ناگپور دختر اهدا 4800 کیف مدرسه برای نیازمندان کودکان و نوجوانان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>