11 قبیله ای زنان در Coimbatore به نوبه خود کارآفرینان

کویمباتور: Braving همه شانس 11 قبیله ای زنان Thamikandi روستای Coimbatore که شروع کسب و کار خود را با سرمایه گذاری فقط تومان 2,200 اند پس از 20 سال در حال حاضر گردش مالی بیش از 40 تومان لاخ.

سوامی Chidakasha عشا مرکز یوگا گفت: آنی “در ابتدا آن را دشوار است به توضیح به مردم قبیله ای در مورد ما رفاه اجتماعی ، اما پس از اقناع آنها به توافق رسیدند.”

“در حالی که این محل برای کسب و کار و برق ارائه شد رایگان از هزینه توسط بنیاد, 11 زنان مرتب 2,200 تومان برای سرمایه گذاری اولیه,” او اضافه شده است.

رهبر معنوی Sylvia Jaggi Vasudev گفت: “به جای استفاده از قبایل که زندگی در نزدیکی عشا در مرکز یوگا ما فکر ساخت آنها کارآفرینان. پس از آن 11 خانمها با 200 تومان و با تومان 2,200 آنها شروع به سرمایه گذاری در سراسر Adiyogi با چند مغازه. در 20 ماه آنها ساخته شده Rs 43 لاخ. آنها همچنین خرید یک سبد خرید گلف است که هزینه های Rs 5.7 لاخ. آنها همچنین کمک 10 ، 000 تومان برای Cauvery خواستار است.”

این زنان در حال حاضر صاحبان فروشگاه های مختلف در نزدیکی Dhyan Linga و Aadi Linga معبد فروش چای و قهوه و غذا و لباس و اسباب بازی آب نارگیل و غیره گفت: سوامی Chidakasha.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>