11 طبیعی و پایدار صفر-زباله ابزار به سبز تا خود را تمیز کردن روال

این براق, برس دسته چوبی است که بسیار سبک وزن است. موی طبیعی ساخته شده از الیاف سخت و زبر که بدون رنگ های مصنوعی اضافه شده اند. علاوه بر اینکه محکم قلم مو به راحتی می رسد همه سخت-برای-رسیدن-به گوشه ها و شکاف از کاسه توالت. خشک نگه داشته شود, آن طول می کشد سال است. بهترین بخش: این رسیدگی و موی زیست تخریب پذیر است.

الیاف سخت و زبر ظرف شستشو پد

کامل و پایدار جایگزین برای جراحی پشم و مصنوعی اسکرابر این شستشو پد ساخته شده از الیاف سخت و زبر نارگیل و لاستیک. آن است که عاری از مواد شیمیایی و پلاستیکی که بدان معنی است که شما می توانید با خیال راحت اضافه کردن آن را به خود زباله کمپوست پس از استفاده. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مالچ در باغ خود را. آن را ارائه می دهد خوب پاک از بین بردن چربی و ذرات غذا موثر است.

فولاد ضد زنگ خاک انداز

محکم و بسیار سبک وزن و بسیار با دوام فولاد ضد زنگ dustpans هستند پایدار جایگزین برای آنهایی های پلاستیکی. آنها سال گذشته مقاومت در برابر خشن استفاده هستند و در خطر آسیب از خود دسته شکستن. آن است که بسیار قابل بازیافت بیش از حد.

چوبی برس گرد

این که آیا آن است که برای خلاص شدن از گرد و غبار الیاف گل یا خز این bristled قلم مو پایدار است گزینه. این دسته از چوب ساخته شده است. آن است که بسیار سبک وزن و ارائه می دهد یک چنگال خوب. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن فرش و مبل ها و ماشین داخلی و ویندوز. اطمینان از قلم مو خشک نگه داشته شود و پس از استفاده طولانی زندگی خود را. پس از استفاده از این دسته می توان به کمپوست و موی خرد کردن و اضافه شده به خود را خشک سطل زباله.

آلومینیوم و یا فولاد ضد زنگ سطل

خداحافظی به شل و ول سطل های پلاستیکی و تبدیل به یک ضد زنگ یا آلومینیوم یکی به جای. با طراحی براق دستگیره محکم و بی نهایت recyclability این سطل شما یک عمر گذشته.

Repurposed تمیز کردن ژنده پوش و پارچه ،

هیچ چیز کاملا به عنوان دوستدار محیط زیست به عنوان upcycling, پیر و با استفاده از لباس و ملافه و منسوجات خانگی دیگر. با برخی از پایه دوخت می توان آنها را تبدیل به ژنده پوش برای پاک کردن گرد و سطوح و یا تمیز کردن مرطوب ظروف. به جای سرمایه گذاری در اسفنج پاک کننده ها و پارچه ، چرا حمله کمد لباس خود را برای t-پیراهن به جای. نه تنها این نور را در جیب, اما آن را نیز کمک می کند تا به گسترش عمر مفید از لباس ها را با نگه داشتن آنها را از سطل زباله.

بامبو مسواک

پیر مسواک برای تمیز کردن سخت برای رسیدن nooks و crannies, شستشو در بین کاشی و برای شستشو و جواهرات و کفش و دیگر کوچکتر مقالات خانواده. بامبو مسواک بر خلاف آنهایی های پلاستیکی با compostable دستگیره و گاهی با زیست تخریب پذیر موی بیش از حد.

الیاف سخت و زبر Bristled بطری تمیز کردن برس

با مواد طبیعی و الیاف سخت و زبر موی و سیم رسیدگی به این دوستدار محیط زیست با قلم مو می تواند به راحتی داخل بطری بطری شیشه ها و قوطی. موی compostable و سیم فولاد ضد زنگ دسته می توان بازیافت.

الیاف سخت و زبر و چوب جارو

ارتقاء

ساخته شده توسط پلمرا این داخل جارو می آید با یک محکم دسته چوبی و چگالی الیاف سخت و زبر موی است که می تواند در دور رفت و برگشت گرد و غبار و ذرات ریز. طراحی ارگونومیک باعث کاهش خطر ابتلا به فشار پشت, آن را به عنوان اجازه می دهد تا کاربر را به رفت و برگشت در حالی که راست ایستاده. آن است که مناسب برای طیف گسترده ای از کف از جمله کاشی و سنگ مرمر و گرانیت.

ظروف و سینک تمیز کردن برس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>