1000 داستان و شمارش: این قصه را آنلاین جلسه خواهد Mesmerise شما!

مناسب برای خانواده و کودکان و نوجوانان آنلاین این کارگاه در فولکلور و محلی قصه های زیادی می خواهد شکستن این مستند.

تیاو زمان مستند را ترک کرده است بسیاری از مردم گله مند در مورد قادر بودن به مرحله خارج از منزل و لغو همه برنامه های.

در حالی که ما درک می کنیم که آن را اجتناب ناپذیر برای خستگی به نفوذ در پس از گذراندن روز پس از روز cooped, در خانه, شما همچنین می توانید ثبت نام برای سرگرمی های آنلاین برای گرفتن همه چیز.

یکی از این جلسه ما به شدت توصیه است Vikram Sridhar را ‘Cloudful از داستان“که در حال رفتن به اجرا در این هفته است.

Sridhar داستان سرایی شامل folktales, اساطیر تاریخ شفاهی روایات البته با معاصر و تاب است. در حالی که آنها دارای جذابیت و گیرایی از مادربزرگ های ما ” روش داستان گویی او به ارمغان می آورد در خود منحصر به فرد و قوی لمسی به شکل هنر.

online workshop

5 روز کارگاه باید یک موضوع جدید در هر روز با تمرکز بر روی ریشه های سنتی ما غذا, مردم, حیوانات و پرندگان و درختان. بنابراین در حالی که شما در یادگیری زیادی در مورد فرهنگ هند, شما همچنین می تواند در یادگیری یک یا دو چیز در مورد صرفه جویی درمصرف همه چیز را از طبیعت به روابط انسانی است.

اگر شما فکر می کنم این کارگاه فقط برای کودکان فکر می کنم دوباره. Sridhar که ب مدرسه فارغ التحصیل و سابق MNC کارمند با هشت سال تجربه در زمینه داستان سرایی لذت به تماشای صرف نظر از چه گروه سنی شما متعلق به.

“این یک راه بسیار خوبی برای بسیاری از سرگرم کننده با هم خنده و افراط در برخی از واقفین و استراحت می گوید:” Sridhar. “تاپیک تم های جداگانه در هر روز از هفته; اعم از حیوانات مانند میمون و خر; پرندگان مانند کبوتر و گنجشک; خنده دار-مردان مانند jokers و دلقک; رنگ مانند صورتی و بنفش و آبی و مواد غذایی مانند idlis و bondas” می افزاید: در بنگلور-بر اساس هنرمند.

online workshop

“هنر شناخته شده است به درمان; شما می توانید ترکیب خود را در زمان به خصوص پس از آن تصویب شده است را برای نسل حاضر است. و من فقط یک فروتن کاتالیزور که قادر به احیای artform و شما را folktales و فرهنگ از زمانهای گذشته” نشانه های خاموش 36 ساله.

شما می توانید برای ثبت نام در این کارگاه اینجا. آن را باز کنید برای ثبت نام برابر کوچک هزینه اسمی.


همچنین بخوانید: کارشناسان پاسخ: چگونه می توان آلی کمپوست & کود در خانه


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>