10 سال پس از او ضربه رمان عرضه لولا Shoneyin می داند Netflix سری طنین انداز خواهد شد

Lola Shoneyin

لولا Shoneyin. لولا Shoneyin

زمانی که Nexflix اعلام کرد یک سری اقتباس از لولا Shoneyin برنده جایزه رمان راز زندگی بابا Segi همسرانآن را نمیگیرد طولانی برای طرفداران توییتر به صدای سنج ایجاد کردن در مصاحبه با پیشنهادات مناسب برای به تصویر کشیدن برخی از شخصیت های مورد علاقه خود از این کتاب است. از آن شده است 10 سال پس از ایالات متحده اولین Shoneyin طنز آمیز و چشم باز رمان در مورد یک خانواده چندهمسری در نیجریه. رمان نیست های جدید برای سازگاری; پس از آن انتشار آن لذت می برد زندگی به عنوان یک زن نشان می دهد و یک بازی مرحله یک رادیو بازی و یک رمان گرافیکی.

“این یک احساس فوق العاده است که این کتاب هنوز هم طنین انداز می شود و هنوز هم پیدا کردن مخاطبان جدید.” Shoneyin می گوید ناظر. “این مانند در اختیار داشتن یک قطعه باارزش از خمیر بازی و هر زمان کسی آن را از شما آنها قالب آن را به یک شاهکار است.”

همچنین نگاه کنید به: Ottessa Moshfegh نمی خواهید به نوشتن داستان های اخلاقی

Shoneyin نوشتن تاریخچه قدمت آن به اوایل دوران کودکی به عنوان یک خواننده حریص به نمایندگی از مدرسه اش در شعر مسابقات. هجوم پدرش اولویت است که او تحصیل پزشکی یا قانون Shoneyin در نهایت حل و فصل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در Ogun دانشگاه ایالتی در نیجریه. “این برای من مهم را به انجام چیزی است که من لذت بردن از آنجا که من می دانستم که من تا به حال که ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به حوصله بسیار به سرعت و به راحتی.” او می گوید.

در سال گذشته او در دانشگاه به او افتاد سخت برای شعر و قلاب کردم در رژیم غذایی آمریکایی آفریقایی فمینیستی نوشته از اسامی مانند Ntozake Shange آلیس واکر و Toni Morrison. “من احساس کاملا امن در شعر چون من نیاز به می گویند بیش از حد و من فقط می تواند می گویند به اندازه کافی. این یک راه پرتاب مثلها به جهان است.”

Shoneyin در نهایت انتشار سه مجموعه شعر اما او دو رمان موفق به امن یک ناشر است. “این روز زمانی که شما از شنیدن این داستان های ترسناک از ناشران گفت: ما در حال حاضر یک نویسندهو اساسا گفت: آن را مانند آنها را ساخته اند خود را سیاه و سهمیه….چیزهای که واقعا برای من اتفاق افتاده. من واقعا در وسط است که نوع بحث و احساس بسیار ناتوان است.”

زندگی در انگلستان در آن زمان به طور همزمان افزایش چهار فرزند تحصیل برای کارشناسی ارشد گواهی در آموزش و پرورشمشغول به کار به عنوان یک معلم و نا امید Shoneyin تصمیم را نهایی چاقو در منتشر شده است. در این لحظه بود او به خاطر یک داستان گفت: او زمانی که او 14 توسط برادر بزرگتر دوست دختر, یک دانشجوی پزشکی. داستان در مورد قطعات یدکی فروشنده که سوار به بیمارستان با کارشناسی ارشد خود را, همسر, اطلاع رسانی دکتر که همسر خود رحم خراب شد. که داستان شکل می اساس این رمان به بررسی چند همسری, ناتوانی جنسی, حسادت و تجاوز جنسی که در آنجا ماند percolating در ذهن او برای چندین سال.

راز زندگی بابا Segi همسران. ویلیام مارو

در نهایت پس از ساخت یک بازی گاه به گاه تماس با عامل خود در مورد داستان هجده ماه بعد زندگی مخفی از بابا Segi همسران متولد شد. Shoneyin در هیچ شکی نیست که او اولین بازی موفق خواهد بود بدون در نظر گرفتن او در اوایل تیره تجارب با چاپ و نشر.

“من می دانستم که آن را طنین انداز با فقط در مورد هر کسی. برخی از تم ها که من کشف در رمان جهانی تم. همه احساس حسادت و نا امنی است.”

او نمی خواست یک کتاب بود که خیلی ادبی و غیر قابل دسترس برای خوانندگان به طور منظم. “من می خواستم آن را به عنوان یکی از عوامل شرح داده شده تجاری پایان ادبی داستان. که در دسترس بود و برای من مهم است.” آن است که دسترسی به شوخ طبعی و آژانس ساخته شده است که این رمان یابم به خوانندگان خود در سراسر جهان و به دست آورد یک زیر بزرگ است.

Netflix بکشد انطباق است رهبری نیجریه تلویزیون و تهیه کننده فیلم Mo Abudu optioned است که حقوق در سال 2017. “من ملاقات افراد بسیار کمی در زندگی من است که باید سطح پیش بینی است که او فقط به عنوان یک انسان” Shoneyin می گوید از Abudu. “او بلند پروازانه است و من می خواستم او را به موفقیت است.”

Shoneyin معتقد است این انطباق به یک پیروزی برای قصه گویی به عنوان ادبیات آفریقایی می شود دوباره به راه افتادند تا به یک نسل جدید از طریق فیلم و ارزش اقتصادی از دست داده است ، “ما در حال رفتن به یک محصول از فیلمنامه نویسان است که می تواند ارزش را در تطبیق داستان ما برای صفحه نمایش. که فقط معنی دیگر برای یک نویسنده به پول وجود دارد و بسیاری از ارزش است که” او می گوید.

آن را غیر ممکن است به چشم پوشی از صنعت چاپ و نشر را در لحظه از حساب با نژادپرستی نظاممند میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات. Shoneyin امیدوار است که بخشی از این تغییر شامل خواهد شد پشت سر هم از انرژی خلاق, طلوع جدید پیشتاز سیاه قصه گوهای. “جهان در یک مکان جالب در حال حاضر که در آن مردم می خواهید به شنیدن سیاه, صدای, و صدای مورد به سکوت می شود توسط کسی,” او می گوید.

همانطور که برای مدتها انتظار رمان دوم او نه احساس فلج و نه تحت فشار با موفقیت اولین بازی خود را بلکه همچنان به افراط او بی قراری در زمان ایفای نقش به عنوان جشنواره سازمانده برای لاگوس’ سالانه Aké هنر و کتاب جشنواره است. “من عاشق ترویج نویسندگان دیگر به خصوص به آنها جهانی و قاره فضای گسترده ای با Aké جشنواره و Kaduna کتاب و جشنواره هنر. حقیقت این است که بابا Segi به نظر می رسد هدیه ای است که فقط نگه می دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>