10 بار Irrfan Khan ثابت کرد او استاد همه کاره

بمبئی: Irrfan Khan, واقعی بر روی صفحه نمایش آفتابپرست که هموار تبدیل از یک ورزشکار به یک راهزن به یک انسان معمولی به دنبال یک عروس به doting پدر در فیلم. این بازیگر بیشتر است اما خود را به یاد ماندنی نقش در بالیوود خواهد ماند برای همیشه در قلب خود میلیون ها نفر از طرفداران.

در اینجا سرپرستان راهنمای خود را بالا 10 بالیوود:

“Paan Singh Tomar”

او به ارمغان آورد به زندگی داستان از اواخر Paan Singh Tomar یک ورزشکار قهرمان که بعدها یک راهزن به صفحه نمایش بزرگ. این آسان نیست برای رسیدن به پوست تومار که بعدها به عنوان شناخته شده ‘Bandit King’ از Chambal دره.

“دو ماه قبل از شلیک من در زمان تربیت بدنی از دهلی نو-بر اساس سطح ملی مربی در اسبدوانی. آن سخت بود اما لذت بخش است. من هم از عهده درس صدای مدولاسیون و pronouncation به عنوان من تا به حال به صحبت در گویش محلی,” عرفان گفته بود در سال 2012 در مصاحبه با اکسپرس.

فیلم گروگان Tigmanshu Dhulia ذهن او ملی جایزه بهترین بازیگر مرد.

“The Lunchbox”

2013 فیلم یک فیلم عاشقانه است اما معمول نیست یکی با بازیگران لب همگام سازی به love ballads. او با بازی یک مرد تنها در آستانه بازنشستگی است. اما قبل از دفتر روز بیش از یک اشتباه lunchbox تحویل تغییرات زندگی خود را.

“من به کاوش عاشقانه در راه های مختلف. من اغلب نمی کنید که شانس. این مفهوم از عشق ما سوء استفاده و اصطلاح. عشق خالص است ارتباط قوی اشتیاق” این بازیگر گفته بود در مصاحبه با ستاره در سال 2014.

“طراح جنایی”

آن اساسا یک پدر و دختر فیلم بود که توسط بسیاری از قدردانی برای آمیتا باچان و Deepika Padukone طبیعی اقدام است. اما عرفان می دانست که چگونه به حضور او احساس در Shoojit Sircar کارگردان است که تا به حال منتشر شده در سال 2015. او نقش یک مرد که فرار تاکسی سرویس در دهلی نو. حرفه ای خود باعث می شود او را به پیوستن به سرگرم کننده و در عین حال عاطفی با پدر و دختر در “طراح جنایی”.

“اسکریپت خیلی جدید. طعم این فیلم احساسات شد و همه خیلی جدید و تازه است. که منو جذب کرد. همچنین تیم… Shoojit و Juhi (Chaturvedi, نویسنده ‘طراح جنایی’). من در حال مرگ بود به کار با آنها” عرفان گفته بود هند امروز در 2015.

“Maqbool”

در سال 2004 جرم و جنایت, درام, درباره عشق و شور و قدرت بود و اقتباس از بازی “مکبث” ویلیام شکسپیر است. در Vishal Bhardwaj کارگردان بود که ایمز مانند Pankaj Kapur و Tabu متصل به آن او با بازی نقش عنوان — دست راست یک پیری همین.

“زندگی در یک… مترو”

چند starrer تا به حال چند داستان در یک فیلم برخورد با موضوعاتی مانند امور خارج از ازدواج و عشق و heartbreaks. او essayed نقش یک ساده مرد به شدت به دنبال عروس.

“من نمی انجام هر گونه آماده سازی برای نقش. من آماده بود که من آماده شدن برای این نقش است. من تا به حال کامل ایمان (مدیر) Anurag باسو. نوع شخصیت آن بود این بود که باید انجام شود خود به خود. تنها تهیه شده بود به فکر می کنم مثل یک مرد که تا به ملاقات یک دختر حتی اگر او 37 سال سن در حال حاضر و هنوز لمس یک دختر است. بنابراین می توانید تصور کنید که ناامیدی یکی احساس می کند که او را لمس نکرده یک دختر,” او گفت: jn مصاحبه movietalkies.com.

“Madaari”

2016 دانلود فیلم نشان داد او را به عنوان یک عزادار پدر که بعد از ربوده شدن یک سیاستمدار ،

“من یک مرد احساس می کند که این سیستم به طور کامل سقوط کرده است و نیاز است که برای اصلاحات. شخصیت من است و نه بر اساس هر فردی است. نه فیلم حمله به من ایدئولوژی سیاسی” عرفان گفته بود IANS در سال 2016.

“Hindi متوسط”

در سال 2017, کمدی, درام, او با بازی یک تاجر ثروتمند است که همه چیز را — حتی وانمود به محروم — فقط برای به دست آوردن دختر خود را ثبت نام به مدرسه زبان انگلیسی.

“Karwaan”

2018 فیلم در زمان مخاطبان در یک سرگرم کننده سفر جاده ای با عرفان, Dulquer Salmaan و Mithila Palkar شخصیت های. عرفان به تصویر کشیده که هر کس می خواهم در زندگی واقعی بیش از حد. آن را نشان داد کمیک خود را سمت و رمانتیک طرف بیش از حد.

“Haasil”

با تمرکز در سیاست 2003 فیلم نشان داد او به عنوان یک رهبر دانشجویی از دانشگاه اللهآباد (هند) که ذهن او را از فیلم فیر جایزه بهترین تبه.

“Angrezi متوسط”

2020 فیلم بود که یک spin-off به “Hindi متوسط. “Angrezi متوسط” در درجه اول یک پدر و دختر داستان بود که یکی از آخرین فیلم هایی که منتشر شده قبل از COVID-19 مستند. او با بازی شیرین صاحب مغازه و واحد پدر مجموعه خود را به انجام برسانند دختر رویای تحصیل در لندن است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>