10 امیدوار هنرمندان دریافت کرده اند 10,000 پوند کمک مالی در ازای جایزه ترنر

نمایی از تیت بریتانیا در لندن که در آن نمایشگاه جایزه ترنر معمولا برگزار شد. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ)

هر دسامبر بریتانیا معتبر ترین هنر, جایزه, جایزه ترنر شده به یک هنرمند تجسمی پس از اوج یک نمایشگاه در جایی که چهار شارت هنرمندان قرار داده و کار خود را بر روی صفحه نمایش در تیت بریتانیا در لندن است. با توجه به این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس درهم هر جنبه ای از چگونه جهان کار می کرد در این سال جایزه ترنر نمایشگاه لغو شد و به جای یک توزیع 10000 پوند هنرمند کمک های مالی داده شده به ده های مختلف هنرمندان تجسمی. هنرمندان انتخاب شده برای دریافت کمک های مالی از سراسر جهان و هر یک از آنها نشان دهنده دیدگاه های مختلف در مورد مسائل خاص هستند که بشدت مربوط به امروز است.

همچنین نگاه کنید به: هنرمند امداد اضطراری صندوق دریافت بیش از 55000 متقاضیان به سختی در 2 هفته

برای مثال اعطای گیرنده Oreet Ashery اسرائیل است که هنرمند است که باعث می شود فیلم در مورد جنسیت و تمایلات جنسی و امکان زندگی پس از مرگ است. یکی دیگر از هنرمندان اعطا اعطای این سال است Shawanda کوربت یک هنرمند آمریکایی که گسترده شیوه های هنری شامل عملکرد مجسمه سازی و تفسیر میكنند. “زیر پر جنب و جوش و دقیق مجازی بحث داوران حل و فصل است یک لیست از ده فوق العاده هنرمندانی که منعکس کننده استعدادهای استثنایی در بر داشت معاصر در هنر بریتانیا” الکس vanessa arsenault مدیر تیت بریتانیا در بیانیه ای گفت: در مورد انتخاب اعطای آفرین. “از سرامیک به فیلم, عملکرد, عکاسی, آنها نشان دهنده بسیاری از هیجان انگیز و میان رشته ای در راه است که کار هنرمندان امروز است. این خزانه داری نشان دادن رأی اعتماد به نفس در کار و ارائه برخی از مقدار سزاوار حمایت در زمان به چالش کشیدن.”

برخی از دیگر هنرمندانی بودند که در این سال انتخاب شامل لیز آرتور جانسون یک غنا-روسیه عکاس مستقر در لندن و گلاسکو-بر اساس خواننده و هنرمند جیمی کرو و نصب و راه اندازی صدا هنرمند Ima-Abasi Okon. با توجه به این واقعیت است که جهانی همه گیر شده و حمایت مالی ضروری تر از همیشه برای هنرمندان مستقل این جایزه ترنر ساختار سازمانی باید به طور جدی در نظر دادن کمک های مالی به هنرمندان متعدد در هر سال و حتی چند بار در سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>