10 باور نکردنی عکس از ناسا و اسپیس ایکس تاریخی برای اولین بار راه اندازی بشر

SpaceX بنیانگذار Elon Musk جشن پس از پرتاب موفقیت آمیز نسخه ی نمایشی-2.

بعد از ظهر روز شنبه, SpaceX با موفقیت راه اندازی دو فضانورد ناسا به مدار زمین با استفاده از جدیدترین خدمه فضاپیمای اژدها در بالای یک موشک فالکون 9. راه اندازی مشخص شده اولین پروازهای فضایی انسان در یک صورت تجاری ساخته شده فضاپیما و اولین راه اندازی یک خدمه آمریکایی از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011 است.

پس از یک برنامه ریزی پنج شنبه راه اندازی شد به تاخیر افتاده و بد آب و هوا به موشک منتقل از مرکز فضایی کندی در اورلاندو فلوریدا. در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز شنبه. پس از دو مرحله موفق به جداسازی در فضای خدمه کپسول اژدها وارد مدار زمین و لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی 19 ساعت بعد در صبح روز یکشنبه.

فضانوردان در هیئت مدیره داگ هرلی و باب Behnken شد و مورد استقبال سه همکار فضانوردان حاضر در ایستگاه فضایی ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner. آنها را به ماندن به مدت سه ماه به انجام تحقیقات علمی است.

ماموریت نمی رسما موفق شود تا هرلی و Behnken بازگشت با خیال راحت به زمین. اما همه چیز با توجه به طرح تا کنون. در زیر به یاد ماندنی ترین لحظات از شنبه تاریخی راه اندازی و روز یکشنبه نفس عمل در فضا است.

ناسا فضانورد داگ هرلی و باب Behnken خداحافظی به اعضای خانواده را در راه خود را به سکوی پرتاب در مرکز فضایی کندی.

ناسا فضانوردان باب Behnken (R) و داگ Hurley. جو Raedle/گتی ایماژ

داگ هرلی و باب Behnken آماده برای پرتاب در داخل SpaceX خدمه کپسول اژدها.

داگ هرلی و باب Behnken آماده برای شروع. ناسا/توییتر

این موشک فالکون 9 حامل خدمه کپسول اژدها لعنتی خاموش از سکوی پرتاب 39A همان راه اندازی سایت برای 1969 را آپولو 11 ماموریت که فرستاده مردان به ماه.

فالکون 9 موشک از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت لعنتی خاموش در 3:22 بعد از ظهر روز 30 مه سال 2020 است. SpaceX via Getty Images

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس سازمان دیده بان راه اندازی از بالکن عملیات پشتیبانی ساختمان II در مرکز فضایی کندی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) معاون رئیس جمهور مایک پنس (C) و دوم خانم کارن پنس (L) سازمان دیده بان راه اندازی نسخه ی نمایشی-2. Bill Ingalls/ناسا از طریق گتی ایماژ

SpaceX بنیانگذار Elon Musk آغوش برادرش Kimbal مشک در جشن پرتاب موفقیت آمیز.

Elon Musk (R) و برادرش Kimbal مشک. جو Raedle/گتی ایماژ

مرحله یکی از موشک فالکون 9 را برمی گرداند و زمین در SpaceX را هواپیماهای بدون سرنشین کشتی “البته من هنوز هم شما را دوست دارم.”

نمایش زنده از SpaceX هواپیماهای بدون سرنشین کشتی “البته من هنوز هم شما را دوست دارم.” ناسا

خدمه فضاپیمای اژدها جدا از مرحله دوم Falcon 9 rocket.

خدمه اژدها جدایی. ناسا

خدمه اژدها با موفقیت اسکله با ISS در 10:16 a. m. EDT در یکشنبه, 19 ساعت پس از پرتاب.

SpaceX خدمه کپسول اژدها اسکله با ISS در صبح روز یکشنبه. ناسا/YouTube

داگ هرلی و باب Behnken می رسند ISS و دیدار با همکار فضانوردان در هیئت مدیره: ناسا کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

فضانوردان خواهد ماند در ISS برای یک ماه-تحقیقات طولانی انتساب.

از چپ به راست: ایوان Vagner آناتولی Ivanishin کریس کسیدی, باب Behnken و داگ Hurley. ناسا از طریق گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>