10 چیز مهم شما نیاز به دانستن در مورد Itolizumab Biocon جدید COVID-19 دارو

Biocon محدود به دریافت دارو کنترل کلی از هند (DCGI) تصویب به بازار Itolizumab,’ مواد مخدر که قبلا مورد استفاده در درمان مزمن پلاک پسوریازیس به صورت محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار.

ارتقاء

بiocon محدود یک شرکت دارویی در بنگلور دریافت دارو کنترل کلی از هند (DCGI) تصویب به بازار Itolizumab,’ مواد مخدر که قبلا مورد استفاده در درمان مزمن پلاک پسوریازیس به صورت محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار با متوسط تا شدید بیماری حاد تنفسی.

هنگامی که یک فرد مبتلا به کروناویروس آن به سرعت در حال تکثیر و پیشرفت در بدن تحریک یک واکنش شدید از سیستم ایمنی بدن است. این است که در آن Itolizumab کمک می کند — داخل وریدی تزریق این نسخهها کار در پررنگ کردن تهاجمی پاسخ است که می تواند خود مخرب.

در اینجا 10 چیزهایی که در مورد Itolizumab.

Itolizumab راه اندازی شد در سال 2013 تحت نام تجاری Alzumab به درمان متوسط تا شدید و مزمن پلاک پسوریازیس. از آن شده است در حال حاضر repurposed برای درمان COVID-19 عوارض.

تزریق می تواند به عنوان یک ضعف ایمنی مدیر در موارد اضطراری برای جلوگیری و درمان سايتوکين طوفان. سيتوکين ها در حال کوچک پروتئین های ترشح شده توسط سلول های ایمنی برای برقراری ارتباط و تغییر اقدامات دیگر سلول های ایمنی. به SARS-COV-2 ویروس مشاهده شده را وادار به واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن و تولید تعداد زیادی از سايتوکاين است که می تواند باعث آسیب شدید به ریه ها و اندام های دیگر.

این اداره به عنوان یک شات تنها به نسیم/نسبتا شدید بیماران لحظه ای که آن را مشکوک است که آنها ممکن است نیاز به یک پشتیبانی می کند.

پس از آن کمک می کند تا برای آرام کردن سیستم ایمنی بدن پایین آن نیاز به داده می شود تنها در حد متوسط به موارد شدید که بیمار نیاز به اکسیژن پشتیبانی و هرگز در مراحل اولیه حمله ویروسی است.

Itolizumab خواهد بود ساخته شده و فرموله شده به عنوان یک 25 میلی گرم در 5 میلی لیتر تزریق داخل وریدی در Biocon زیستی-تسهیلات ساخت در Biocon پارک بنگلور.

یک ویال در حال حاضر قیمت در 7,950 تومان و هر بیمار نیاز خواهد بستگی به شدت بیماری.

آزمایش های بالینی انجام شده در چهار مراکز. دو در بمبئی — شاه ادوارد یادبود بیمارستان BYL Nair بیمارستان و دو در دهلی نو — Lok نایاک بیمارستان و AIIMS تحت هدایت یک کمیته تخصصی متشکل از pulmonologists, pharmacologists و کارشناسان پزشکی.

تصویب داده بود پس از محاکمه در 30 COVID-19 بيمار شد رضایت بخش توسط کمیته های تخصصی.

با توجه به آزادی مطبوعات از Biocon باز-برچسب تصادفی آزمایشی نیز انجام شده که به معنی برخی از بیماران نگهداری می شدند در استاندارد مراقبت و برخی داده شد ‘Itolizumab’ مواد مخدر در بالای استاندارد مراقبت. تمام بیماران به این دارو پاسخ مثبت و بهبود. کنترل بازو که دریافت نمی Itolizumab گذشت.

به عنوان در هر DCGI رمان مواد مخدر می تواند استفاده شود تنها در بیمارستان راه اندازی و نیاز به رضایت بیماران و یک برنامه مدیریت ریسک.

“در زمانی که وجود دارد هیچ درمان خاصی برای بیماران در برابر این بیماری آن است که یک علامت مثبت است که بیماران از جمله کسانی بودند که در هواکش کم شانس بقا بهبود به طور کامل زمانی که تحت درمان با Itolizumab می گوید:” دکتر سورش کومار مدیر پزشکی در Lok نایاک بیمارستان دهلی نو است. او امیدوار است که Itolizumab خواهد شد نه تنها کمک به کاهش عوارض و مرگ و میر خواهد شد اما همچنین کمک به مدیریت بهداشت و درمان منابع مانند ICU و هواکش.

سلب مسئولیت: کسانی که رنج می برند از علائم Covid-19 باید خود اداره مواد مخدر است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>