10 گام برای تبدیل شدن به یک طراح سایت

واضح است که در حال حاضر نیاز به طراحی سایت شرکتی  حرفه ای یک اولویت برای هر شرکت و کسب و کار است. به همین دلیل امروزه بیش از 644 میلیون سایت فعال در اینترنت وجود دارد و طراحان وب قبلا به استراتژی های بازاریابی اصلی خود برای شرکت ها تبدیل شده اند. همه این افزایش تقاضا برای سایت های طراحی, از جمله طراحی سایت شرکت و حتی طراحی سایت فروشگاه.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت, اما نمی دانم از کجا شروع, این مقاله را از دست ندهید. این گام به گام راهنمای کمک خواهد کرد که شما استاد دانش و مهارت های شما نیاز به تبدیل شدن به یک طراح وب سایت موفق.

 

1-یادگیری نظریه های طراحی سایت

بدیهی است ، هنگام مطالعه هر رشته جدید ، ابتدا باید اصول اساسی آن را مطالعه کنید. سایت های با طراحی خوب پیام آوا پردازش  استفاده از قوانین شفاف برای طراحی ایالات متحده, آنها علاوه بر بهره.خوب و ظاهر بصری خوب. طراحی خوب بریتانیا را تشویق می کند بازدید کنندگان به صرف زمان بیشتری را در سایت خود, در حالی که طراحی نامناسب آنها را مجبور به ترک سایت خود و رفتن به یک صفحه دیگر.

تصور کنید که شما یک سایت تجاری, و آن را بسیار مهم است به پول در آن. از این رو, اول از همه, شما سعی خواهد کرد برای جذب مخاطبان در یک نگاه به سایت شما. بنابراین ویترین سایت خرید خود را در بهترین راه ممکن.

 

قبل از اینکه شما سعی می کنید برای ایجاد یک وب سایت, شما باید قوانین برای سازماندهی وب سایت یاد بگیرند. هر کسی که می خواهد برای تبدیل شدن به یک طراح وب باید یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک معماری اطلاعات شفاف و دقیق. برای ایجاد یک طراحی وب قابل توجه ، شما نیاز به یادگیری تئوری رنگ و اصول اساسی بسیار بصری.

طراحی وب سایت به طور مداوم در حال تغییر و در حال رشد است بنابراین شما همیشه باید آماده برای یادگیری چیزهای جدید.

 

2-یادگیری برنامه نویسی

[تصویر: شش سایت سرعت.jpg]

بدون آگاهی از زبان های برنامه نویسی, آن دشوار خواهد بود به کار در صنعت طراحی وب. البته طراحی سایت پیام آوا پردازش از طریق سایت هایی مانند ویکس یا مربع امکان پذیر است. اما هنگامی که شما فقط با سازندگان سایت کار می کنید ، زمان سختی برای درک قابلیت های سایت خواهید داشت. یادگیری روش برنامه نویسی به شما می دهد مزایای بسیاری. به عنوان مثال ، شما به راحتی می توانید بررسی کنید که آیا طراحی خود را از لحاظ فنی قابل اجرا است.

شما باید مهارت های لازم در html5 و CCC دارند. HTML5 ساختار و محتوای صفحه را تعریف می کند ، در حالی که ccc پارامترهای تشکیل را تعریف می کند.

ما توصیه می کنیم یادگیری جاوا اسکریپت, که یکی از زبان های برنامه نویسی بیشتر خواستار است, همچنین به یاد داشته باشید. ایجاد وب سایت های پیشرفته با استفاده از جاوا اسکریپت بسیار ساده تر است.

البته یادگیری مهارت های برنامه نویسی کار خود را به عنوان یک طراح وب بسیار ساده تر می سازد.

 

3. استفاده از ابزار مناسب

در هر صنعت ، تسلط بر ابزار اصلی شما اولین گام برای موفقیت است. بدون دانستن ابزار استاندارد صنعت ، شما نمی توانید انتظار برای تبدیل شدن به یک طراح وب موفق.

اما از آنجا که طراحی وب یک میدان بزرگ است ، طراحان وب باید با جنبه های مختلف طراحی آشنا. این جنبه ها عبارتند از:

 

* طراحی گرافیک:

در حالی که طراحی گرافیک و طراحی وب سایت دو رشته های مختلف, طراحان وب اغلب به نوبه خود به طراحی گرافیک برای حل برخی از مشکلات طراحی. به همین دلیل است که برای آنها بسیار مهم است که یاد بگیرند که چگونه از یک ویرایشگر گرافیکی به عنوان یک فتوشاپ استفاده کنند. اغلب ، آنچه طراحان وب در زمینه ویرایشگرهای تصویر انجام می دهند ، عکس های قابل ویرایش است; این تصویر را تغییر اندازه شأن و یا بخشی از آنها را به آنها را حذف کنید در برخی از قطعات به وضوح استفاده می شود و / یا عکس ها را فشرده پیام آوا پردازش  طراحی شده به مشخصات خود را در سایت است که بهینه سازی شده برای بزرگتر باشد.

* نمونه اولیه:

[تصویر: shower1.pngname]

نمونه سازی یکی از موضوعات اصلی طراحی وب است. هنگامی که طراحان وب باید بالا نمونه مهارت آنها لازم نیست که صبر کنید تا زمانی که آنها می توانند ارزیابی نهایی خود را در مفروضات در مورد طراحی وب سایت, اما آنها می توانید ارزیابی خود را از تصمیم گیری های طراحی فقط در چند دقیقه.به عنوان مثال ، Mockplus یک ابزار قدرتمند برای نمونه سازی است. با استفاده از Mockplus اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک نمونه کاملا تعاملی سریع تر ، دقیق ، و آسان تر در عرض چند دقیقه.

 

* برنامه نویسی:

همانطور که گفتم ، طراحان وب باید یاد بگیرند که چگونه به برنامه. آماده یک ویرایشگر کد خوب ، مانند استفاده و یا اتم.

 

نمونه سازی در Mokplyu:

طراحان وب نیز باید خود را با CMS( CMS) آشنا کنند ، که همچنین بسیار محبوب است.سیستم مدیریت محتوا تا حد زیادی ساده فرآیند مدیریت محتوا برای صاحبان سایت. اگر چه چندین سیستم مدیریت محتوا در بازار امروز وجود دارد ، سه پیشرو سیستم مدیریت محتوا در این زمینه کلمه Yomla و دراپال است.

بسیار مهم است که با یکی از این سیستم ها (یا همه آنها) تجربه داشته باشید. شما می توانید شروع با اقدامات ساده مانند ایجاد تغییرات کوچک به طراحی سایت و به تدریج شروع با پیچیده تر اقداماتی مانند ایجاد یک قالب وب سایت و یا ایجاد یک پلاگین.

 

4-یادگیری قوانین اساسی برای جستجوگرها

برای تبدیل شدن به یک وب سایت واجد شرایط طراحی حرفه ای, شما همچنین باید قادر به انجام کارهای دیگر علاوه بر طراحی. ساختار سایت ها باید ایجاد شود تا نه تنها برای کاربران بلکه برای ربات های جستجو نیز مناسب باشد. جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) یک فرایند بهینه سازی سایت با هدف بهبود دید آنلاین از یک سایت است. طراحان وب نیاز به بهبود عملکرد سایت با بهینه سازی آن برای سیستم عامل های مختلف و تمرکز بر محتوای مناسب و ارزشمند معنی است که آن را طبیعی تر و یا “آلی” برای مخاطبان. چنین اقداماتی می تواند رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو را افزایش دهد.

 

5-طراحی وب سایت خود را به طور منظم بررسی کنید

[تصویر: گوگل-صفحه-سرعت-فضای داخلی-کاوش. pngname]

فرایند طراحی وب نیاز به ارزیابی و تجزیه و تحلیل محصول نهایی دارد. طراحان باید وب سایت را بررسی کنند تا ببینند آیا صفحات به سرعت بارگذاری می شوند و آیا سایت برای کاربران دسکتاپ و تلفن همراه (طراحی واکنشی یا پاسخگو) قابل دسترسی است یا خیر. این روزها, در نظر گرفتن این موضوع تبدیل شده است بسیار ساده تر. شما می توانید ابزار مانند افزایش سرعت صفحه استفاده کنید.

 

6. تقویت مهارت های ارتباطی خود را

طراحی وب سایت است که معمولا یک کار واحد نیست. فرایند طراحی خود را در وب سایت شرکت ساده است و طراحی یک فروشگاه بزرگ سایت در هر صورت نیاز به قوی کار تیمی و کار گروهی است.در کل کار تیمی در طراحی سایت اجتناب ناپذیر است. طراحان وب باید به طور مداوم با مشتریان ، توسعه دهندگان و یا طراحان دیگر ارتباط برقرار کنند. این است که چرا طراحان وب باید قادر به ارائه کار خود را در بهترین راه ممکن.

ارتباط موثر پایه و اساس پروژه های موفق است.

 

7-روش های طراحی خود را به روز کنید

الهام بخش برای همه افراد خلاق حیاتی است و طراحان وب از این قاعده مستثنی نیستند. طراحان وب باید با آخرین روند طراحی وب برای درک خواسته های در حال تغییر از بازدید کنندگان وب آشنا. توصیه می شود به صرف 30 دقیقه در هر روز برای دیدن بهترین پروژه های پرداخت.

 

برخی از منابع بزرگ الهام بخش عبارتند از:

https://www.awwwards.com / این سایت به متخصصان وب شناخته شده. این سایت هر روز “سایت روز” را ارائه می دهد ، جایی که طراحان می توانند نمونه های جالبی از طراحی وب را پیدا کنند.

https://dribbble.com / کمک می کند تا طراحان خود را با آخرین روند بصری آشنا.

https://www.behance.net / یک منبع بزرگ برای یک مطالعه موردی از طراحی وب سایت دقیق.

 

8. مشترک شدن در انجمن طراحی وب سایت

بهترین راه برای یادگیری این است که از بهترین یاد بگیرند. از اهمیت زیادی نه تنها برای پیوستن به جوامع طراحی وب ، بلکه به طور فعال در آنها شرکت می کنند:

عضویت در انجمن طراحان علاوه بر این فرصت را به یاد بگیرند که از همکاران خود شما به خودتان این فرصت را به دریافت تنها آنچه شما اجازه می دهد که در مواجهه با مشکلات و مرده به پایان می رسد طراحی یک فرد می تواند در قرعه کشی با تجربه ای که از ذهن برای حل مشکلات با استفاده از آنها.

اما در مورد فعالیت های آفلاین را فراموش نکنید. استفاده از تخصص همکاران شما در این زمینه محدود به دنیای اینترنت نمی باشد. دنبال اخبار در مورد طراحی سایت و نگه دارید تا تاریخ با کنفرانس ها و کنفرانس ها برگزار خواهد شد که در این زمینه را. این به این معنی است که شما در جذب تماس آنلاین متمرکز شده است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از شرایط کار بزرگ در طول جلسات و دوستی بوجود می آیند. بنابراین پیوستن به کنفرانس های محلی.

 

9. به تبادل خوش آمدید

هنگامی که طراحان قصد داریم به ارائه یک طراحی جدید آنها باید به دنبال بازخورد از افراد دیگر یعنی دیگر طراحان ذینفعان و مصرف کنندگان را در نظر بگیرید.

همچنین لازم است از تراژدی کمال گرایی جلوگیری شود. اکثر طراحان کمال گرا هستند ؛ آنها سعی می کنند همه چیز را درست و کامل از ابتدا دریافت کنند. اما این می تواند مشکل باشد برای رسیدن به, به خصوص اگر شما به تازگی طراحی وب سایت پیوست. بنابراین در مورد طراحی خود را کامل و بی عیب و نقص بودن اولین بار در اطراف نگران نباشید. همیشه بهتر است برای برنامه ریزی tangibly ایجاد و نام واقعی کاربر بررسی قبل از صرف مقدار زیادی از زمان در درخشان کاری هزینه و در نهایت توجه به این که طراحی درست نیست. یکی از بهترین چیزها در مورد طراحی وب سایت این است که وب سایت ها همیشه می توانند در هر زمان تغییر کنند.

 

10. رزومه کاری خود را قوی

شرکت ها و یا مشتریان که استخدام طراح وب باید مطمئن شوید که طراح وب تمام مهارت های لازم برای انجام این کار است. بنابراین ، هنگامی که شرکت ها یا مشتریان به دنبال یک مورد طراحی هستند ، آنها آن را از دست می دهند … آنها می خواهند نتایج چیزهای ملموس را ببینند ، نه فقط بشنوند ، این درک نظریه طراحی. بهترین راه برای اثبات مهارت های طراحی وب سایت خود را برای ایجاد رزومه قوی است.

 

ایندکسر