بوپال: Lakhs از دانشجویان از دانشگاه های مختلف در Madhya Pradesh فرستاده اند بیش از یک کرور پیام خود را به آشنایان و آگاهی دادن به آنها coronavirus و راه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این دانش آموزان در زمان ابتکار عمل را پس از Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon به تازگی به دادگاه تجدید نظر به آنها را از طریق خود دانشگاه دولت به گسترش آگاهی در مورد COVID-19 در میان مخاطبین خود را در طول مستند دوره است.

“نزدیک به 23.16 لاخ دانش آموزان از 21 دانشگاه سراسر کشور با ارسال بیش از 1.34 کرور پیام در مورد کوروناویروس و مراحل را به ماندن و محافظت شده در برابر آن را به مخاطبین خود را از طریق ایمیل و واتساپ و اس ام اس” فرمانداران وزیر منهر Dubey گفت.

کشاورزی و دامپزشکی در دانشگاه های دولتی نیز ارسال چنین پیام های آگاهی به کشاورزان گفت.

در طی یک ویدئو کنفرانس در تاریخ 25 مارس Tandon کارگردانی گروه های آموزشی مختلف دانشگاه ها در دولت به انجام آگاهی عمومی فعالیت, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de