“آنچه ما امروز در حال مدولار لیتیوم یون باتری بسته که دارای بالاترین انرژی و تراکم قدرت در سطح جهانی می گوید:” مدیر عامل شرکت Ultraviolette خودرو. #DriveGreen #ElectricFuture

Established در دسامبر 2015, بنگلور مبتنی بر راه اندازی Ultraviolette خودرو با یک چشم انداز برای سرعت بخشیدن به تصویب وسایل نقلیه الکتریکی در هند. یک قدم بزرگ به سمت تحقق چشم انداز که شده راه اندازی آن با عملکرد بالا موتور سیکلت الکتریکی این F77 که آنها شروع به در حال توسعه در ژوئن 2016.

ارتقاء

امروز شما می توانید محل سفارش خود را برای F77 عملکرد بالا موتور سیکلت الکتریکی با شتاب 0-60 kmph در 2.9 ثانیه سرعت بالای 140 kmph و طیف وسیعی از 150 متر یک شارژ.

“این حس به شروع سفر ما با دو چرخ از آنجا که به طور معمول توسعه محصول جدول زمانی در محدوده 2.5-3 سال. اما یک نگرانی عمده است که ما در Ultraviolette خودرو در حال پرداختن به این واقعیت است که کل صنعت خودرو الکتریکی در هند همواره در ارتباط با عملکرد پایین و صفر مطلوبيت quotient می گوید:” Narayan Subramaniam مدیر عامل شرکت Ultraviolette خودرو صحبت به بهتر هند (TBI).

ما در حال حاضر زندگی می کنند در زمانی که همه انواع وسایل نقلیه با غرور خاصی از مالکیت حق از اولین دوچرخه شما می خواهید به عنوان یک کودک, موتور سیکلت شما می خواهید به سوار شدن در ماشین شما آرزوی خود را در مراحل بعدی زندگی.

“در Ultraviolette خودرو, تمامی محصولات و راه حل های طراحی شده و توسعه یافته با تمرکز فکر نسبت به ارائه سطح بالایی از عملکرد و تجربه کاربری بی نظیر. ما همچنین متوجه شدم خیلی زود است که یک محصول خوب به تنهایی نمی خواهد در سرعت بخشیدن به انتقال به سمت برقی تحرک. وجود دارد نیاز به قابلیت اطمینان و قابل پیش بینی ساخته شده در اطراف در دسترس بودن و استفاده از انرژی است. ما صرف زمان قابل توجهی ساخته شده و بسیاری از IP اطراف توسعه باتری ها و فرم های مختلف از فناوری شارژ است که به زودی تبدیل به بخشی حیاتی از برق اکوسیستم می گوید:” Narayan.

For the story.
Ultraviolette F77 – اولین نگاه اجمالی. (منبع: Ultraviolette خودرو/Facebook)

تولید با سرعت و شتاب

از روز 1 راه اندازی این هدف بوده است تا به توسعه وسایل نقلیه است که می تواند بهتر از IC موتور همتایان خود در تمام جنبه های عملکرد و تجربه کاربر. مجموعه ای در حرکت های فوری گشتاور آن 90Nm همه, برق, آموزش, F77 قادر است شتاب سریع. اضافه کردن یک بهینه سازی مرکز ثقل قابل تنظیم سیستم تعلیق عقب برای بهتر دست زدن به یک جراحی-قاب آلومینیومی و وارونه جلو چنگال و شما باید محکم دوچرخه.

چه این Begaluluru راه اندازی را برای رسیدن به این سطح از سرعت و شتاب ؟

“ما می تواند موتور خروجی 27kW از قدرت است. برای رسم این نوع خروجی به طور مداوم از موتور ما نیاز به باتری قوی است که می تواند خروجی بالا جریان برای دوره های طولانی از زمان. و آنها باید انجام دهید تا در اوج گرمای تابستان که ما در تجربه هند است. بسیاری از این عملکرد نسبت به ما چگونه در Ultraviolette را توسعه داده اند, ما, فن آوری باتری با واقعا با انرژی بالا و چگالی قدرت,” اطلاع Narayan.

یکی دیگر از عوامل مهم است بالا بردن سرعت و شتاب کاهش وزن. هنگامی که ما در یک مقایسه IC موتور سیکلت, EV انتقال قدرت (باتری+موتور) به طور قابل توجهی سنگین تر است. وزن در 157 کیلوگرم وجود دارد هیچ دیگر کارایی بالا EV موتور سیکلت مانند F77 در بازار تا به امروز با توجه به او.

آنها مهندسی خودرو بر اساس اصول و روش های مورد استفاده در صنعت حمل و نقل هوایی به حداقل رساندن و بهینه سازی وزن در هر بخش در همان زمان حصول اطمینان از استحکام. این به آنها قدرت خوب نسبت به وزن. “دوباره شبیه به حمل و نقل هوایی/هوا فضا صنعت ما قرار داده اند مقدار زیادی از تاکید بر کلی آیرودینامیک. ما باید حداقل رسانده تلاطم مناطق در خارج و تضمین کارآمد هدایت هوایی داخلی برای خنک کننده باتری های موتور, کنترل موتور,” او اضافه می کند.

For the story.
در طول راه اندازی Ultraviolette F77 (منبع: Ultraviolette خودرو/Facebook)

فن آوری باتری برای هند شرایط

این یکی از چالش های UA شناسایی شده در مرحله اولیه است. وجود دارد هیچ باتری های موجود در سطح جهان است که می تواند در دیدار با خواسته های بالا عملکرد وسیله نقلیه الکتریکی و حفظ rigors از آب و هوایی واریانس و استفاده در سراسر هند است.

ارتقاء

“ما اساسا تا به حال به توسعه خود ما بسته باتری از زمین تا. آنچه که ما امروز در حال مدولار لیتیوم یون باتری بسته که دارای بالاترین انرژی و تراکم قدرت در سطح جهان است. ما باید به کار فن آوری است که شما را مرتبط با هوافضا و لوازم الکترونیکی مصرفی و فن آوری در ما بسته باتری. Ultraviolette ثبت چندین اختراع ثبت شده در این زمینه به خصوص در مورد ایمنی و مدیریت حرارتی جنبه,” او می گوید.

بودن مدولار بسیاری از مزایای راست از راحتی از قابل حمل بودن را قادر می سازد انواع مختلف شارژ وسیله نقلیه برای حمل آسان به وسیله نقلیه دیگر بخش. اینها برخی از زود تصمیم گرفته ایم از نظر ما تکنولوژی که آینده آماده است.

راه اندازی فعال است حالت های متعدد از شارژ باتری است. با استفاده از یک استاندارد یک شبه شارژر می آید که با دوچرخه می تواند پایان شارژ شدن در پنج دقیقه. مصرف کننده و همچنین دارای گزینه دستیابی به یک شارژر سریع است که می تواند پایان شارژ در 90 دقیقه. با مستقل شارژ باتری حوض مشتریان می توانید باتری را به خانه خود را در دفتر. مشتریان می توانند پیکربندی شارژر برای اجرای استاندارد/شارژ سریع بسته به نیاز خود را. Ultraviolette باعث می شود تمام این شارژ لوازم.

For the story.
(منبع: Ultraviolette خودرو /Facebook)

دیگر ویژگی های سرد

علاوه بر این مشخصات Ultraviolette F77 مجهز به یک مجموعه کامل از الکترونیکی سوار ایدز و رابط کاملا متصل تجربه. وجود دارد 5-اینچ بالا-روشنایی رنگ TFT صفحه نمایش لمسی (thin-film-ترانزیستور) واقع شده در فرمان ارائه سوار طیف گسترده ای از اطلاعات در یک صفحه نمایش است که روشن و آسان به خواندن.

از ارائه سه انتخاب حالت سوار است که به صورت الکترونیکی کنترل عملکرد فنی موتور سیکلت (سازگار با محیط زیست, ورزش, و, مجنون) به F77 شامل یک 9DOF (9 درجه آزادی) Inertial Measurement Unit (IMU). این جنبش است که توسط یک صفحه 3 محور شتاب سنج 3 محوره ژیروسکوپ و 3 محور مغناطیس. سنسور فیوژن تکنولوژی گنجانیده شده فراهم می کند دقیق ناب زاویه میزان شتاب و موقعیت موتور سیکلت در هر شرایطی. سواران دسترسی به این سوار شدن داده ها از طریق برنامه های تلفن همراه, همراه با, تشخیص اطلاعات می گوید Narayan.

“ما در زمان واقعی و نگهداری پیشگیرانه تکنولوژی با استفاده از داده ها از چندین ولتاژ, جریان, حرارت لرزش سنسور برای تشخیص مشکلات و پیش بینی مشکلات قبل از آنها رخ می دهد. با بهره وری تکنولوژی نقشه برداری دقیق اندازه گیری انرژی مصرف شده است که تجزیه و تحلیل در زمان واقعی است. هر واحد از انرژی منتقل شده از شارژر به باتری به الکترونیک و در نهایت تحویل به موتور مکانیکی انرژی تحویل داده شده به چرخ است برای محاسبه و نظارت برای اطمینان از تمام سیستم عامل در اوج عملکرد” او اطلاع.

با این وجود هر سه نوع از این F77 — F77 هوایی F77 سایه و F77 لیزر—بیا در حق بیمه با محدوده قیمت در بین Rs 3-3.25 لاخ (در جاده). آنلاین ثبت نام برای موتور سیکلت در حال حاضر شروع و تحویل برآورد شده برای شروع در سه ماهه سوم از 2020-21 سال مالی است.

For the story.
تمام انواع سه! (منبع: Ultraviolette خودرو/Facebook)

در کوتاه آنچه ما در اینجا این است که یک موتور سیکلت الکتریکی شکستن قالب های سنتی عملکرد پایین و صفر مطلوبيت ميکنند.


همچنین بخوانید: 1000 متر محدوده 30% ارزان تر: B’luru شرکت تعمیرات اساسی شارژ Tech برای اتومبیل های برقی!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im