۳۴ میلیارد ریال به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد کمک شد

۳۴ میلیارد ریال به نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد کمک شد

[ad_1]

قباد مبشری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲۷ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال از این میزان کمک غیرنقدی و مابقی نیز نقدی بوده است.

وی افزود: این میزان کمک نقدی و غیرنقدی از سوی مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی اهدا شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ماه رمضان امسال و با اجرای طرح اطعام مهدوی در این استان ۱۵۳ هزار و ۶۱۳ پُرس غذای گرم پخت و بین افراد و خانوارهای نیازمند استان توزیع شد.

مبشری عنوان کرد: ارزش این تعداد پُرس غذای گرم توزیع شده بین افراد و خانوارهای نیازمند کهگیلویه و بویراحمد در ماه رمضان امسال ۲۰ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال بوده است.

وی ابراز داشت: ۳۳ هزار و ۵۳۹ بسته جیره غذای خشک به همت نیکوکاران بومی و غیربومی نیز در ماه رمضان امسال تهیه و بین افراد و خانوارهای نیازمند کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.  

مبشری ارزش این تعداد بسته جیره غذای خشک توزیع شده بین افراد و خانوارهای نیازمند کهگیلویه و بویراحمد در ماه رمضان امسال را ۷۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال اعلام کرد.

تعداد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۴۳ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۰ هزار نفر است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>