گرفتگی قفسه سینه – پاکسازی ریه ها با درمان های خانگی و تغییرات رژیم غذایی

[ad_1]

این وضعیت است که می تواند بسیار ناراحت کننده و دردناک است که به طور کلی بیش از حد ناشی از مخاط و مایع در ریه ها اغلب با سرفه همراه است و ممکن است قابل شنیدن [a crackling sound] زمانی که فرد تنفس در داخل یا خارج [air traveling through the airways of the congested lungs].

علائم این بیماری

* سرفه

* زحمت کشیده تنفس

* تنگی نفس

* درد قفسه سینه یا ناراحتی

* خس خس سینه

* آبریزش بینی

* سرگیجه

* تب و لرز

* بدن درد

* ضعف عمومی

این علائم می تواند متفاوت باشد [all at once or mixed and matched] مطابق به چه علت است [flu, bronchitis etc]

علل

* سرماخوردگی

* آنفولانزا

* آلرژی

جدی اما نه تهدید کننده زندگی

* آسم

* خروسک

* برونشیت

* ذات الریه

بیشتر جدی و تهدید کننده زندگی

* سرطان ریه

* فیبروز کیستیک

* نارسایی قلبی

* ادم ریوی

درمان متفاوت است با توجه به شدت بیماری بیماران اما در این مقاله من تنها به مقابله با غیر تهدید کننده زندگی [but still serious] گرفتگی قفسه سینه [the more serious chest problems need medical treatment as soon as possible]

داروهای خانگی

با استفاده از نبولایزر [machine that warms a decongestant oil – karvol for example] خواهد شد کمک به تسکین احتقان و سهولت هر گونه ناراحتی قفسه سینه آن را به عنوان کمک می کند تا روشن شدن راه های هوایی بیمار توسط شل شدن خلط است که پس از آن آسان تر به سرفه کردن.

بخار – این هم یک راه عالی برای نرم کردن هر گونه خلط جوش یک لیتر آب را در یک کاسه بریزید, اضافه کردن karvol [or any other decongestant med]دریافت بیمار به تکیه بیش از بخار و پوشش سر خود را با یک حوله برای حفظ بخار متمرکز در اطراف صورت بیماران در حالی که آنها استنشاق به عنوان عمیق که ممکن است.

کاربرد موضعی – استفاده از آروماتراپی به قفسه سینه [eucalyptus, Clary sage, pine or rosemary for example] همچنین می تواند کمک به از بین بردن یک منجر به احتقان قفسه سینه.

تمرینات تنفسی وجود دارد تمرینات یوگا وجود دارد که کمک به تقویت ریه ها و بهبود ظرفیت آن است. پیدا کردن یک ورزش را با توجه به نیازهای خود را کنید و سعی کنید این کار را روزانه است.

رژیم غذایی

اطمینان از بیمار می خورد یک رژیم غذایی که سرشار از مواد مغذی [especially vitamin C and E] بدن نیاز به این خواهد شد کمک به سیستم ایمنی بدن در حالی که آن را مبارزه برای روشن شدن راه های هوایی مسدود شده. میوه های خانواده مرکبات مثل پرتقال و لیمو و غیره سرشار از ویتامین C است و این ویتامین بسیار مهم در تقویت سیستم ایمنی بدن در این زمان. رسیدن بیمار به نوشیدن زیاد چای گیاهی به عنوان آنها احتمالا می تواند [at least 3x a day] این شامل بسیاری از مواد مغذی ضروری و همچنین می توانید کمک در ساخت سیستم ایمنی بدن قوی تر است.

هر نتیجه از داروهای خانگی شما باید سعی کردم همیشه دریافت برخی از مشاوره پزشکی و دارو از پزشک خود این یک مشکل جدی است و می تواند نشانه ای از یک بیشتر شدید وضعیت پزشکی است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>