معرفی کولر گازی شارپ

شارپ یک عدد از ساخت کننده های مطرح لوازم خانگی در جهان می باشداین کمپانی کلیدی استعمال از ایده ها خلاقیت های تازه آورانه پیشرو در حوزه ساخت انواع محصولات مصرفی خانگی از گزاره سیستم تهویه مطبوع می باشد. کولر گازی های شارپ با رده مصرف انرژی گرید A و اساسی کیت اینورتر و معمولی تولید و به بازار ارائه می گردداهمیت دقت به کیفیت و قدرت همین اسپلیت ها، در مرحله مرز و بوم حیاتی استقبال فراوانی روبه رو شده است

خرید این اسپلیت ها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و زیبایی خاصی در دکوراسیون داخلی شما ایجاد می نماید. کولرگازی شارپ اهمیت فیلتر تصفیه هوای یون پلاسما کلاستر بهمراه سیستم میکروب زدایی بوده و مواد رایحه دار و مزاحم را از محیط حذف مینماید. مدلهای معتدل آن حیاتی گاز R410 در کمپرسور بهمراه سیستم توربو و عملکرد بهبود مصرف انرژی میباشد. سیستم تمیز کننده خودکار، سیستم سرمایش فوق سریع و عملکرد بی صدا از ویژگیهای پنل داخلی دستگاه هاس شارپ می باشند

ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)،12000 BTU مناسب برای فضای تا 25 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 35 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر)، 24000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) و 30000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر) در مدلهای سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

کولر گازی شارپ ساخت کجاست ؟

یک عدد از حساسیتهایی که اهل ایران ها دارا‌هستند همین میباشد که کالای چینی نخرند البته می بایست بدانیم که 90 کالاهای برقی و خانگی دنیا در چین ایجاد می شودموسسه ها ژاپنی که شارپ نیز جزوی از آن می باشد برای ایجاد اینگونه کالاها زمانی نمی گذارند و به دنبال کالاهای پرسود هستند به این جهت به چین و بلوک شرق آسیا دیتا تا ساخت کنند. کولر گازی شارپ نیز در چین ایجاد می شود اما کلیدی محاسبه شارپ ژاپن و استاندارد اروپا و این سبب ساز شده تا برگزیدگان میزان مرغوب بودن را به همپا میتسوبیشی داشته باشد.

 انواع کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ اهمیت اشکال متنوعی در رده های انرژی و حجمهای مختلف است اعم از کولر گازی دیواری، کولر گازی پرتابل و ایستاده دارد. کولر گازی شارپ 24000 نیز انواع متفاوتی دارد که کد آنان به توضیح ذیل است.

کولر گازی شارپ 24000 مدل AH-A24SEM

کولر گازی شارپ 24000 مدل AH-AP24SHM

کولر گازی شارپ 24000 مدل AY-A24ECI

کولر گازی شارپ 24000 مدل AY-X24HCI

 

بررسی علل خنک نکردن کولرگازی و اسپلیت شارپ

شاید برای شما پیش آمده میباشد که برای فرار از گرمای تابستان کولرگازی و اسپلیت شارپ خود را پر‌نور کنید اما کولرگازی و اسپلیت شما قوی به خنک کردن هوا نباشد و همینطور باد گرم از آن بیرون شوداما ۳ دلیل کلیدی از مجموعه دلایلی را که سبب ساز ساخت این مشکل می شود را می خوا‌هیم اهمیت نیز مرور کنیم

تنظیم اشتباه ترموستات کولرگازی و اسپلیت شارپ:

از عارضه ها مرسوم به جهت خنک نکردن کولر گازی شارپ تهیه و تنظیم کردن اشتباه ترموستات است. در چنین مواقعی دمای کولرگازی را بر روی مقادیر گوناگونی در 5 تا 6 رتبه پایینتر از دمای اتاق یا به عبارتی ۲۵ درجه سلسیوس تهیه و تنظیم کنید و کارایی کولرگازی را چک کنیداین طور به پر‌نور شدن کمپرسور و حرفه بیرونی دقت داشته باشید. در صورتی که خلل از ترموستات باشد، می تواند علت باد گرم کولر گازی شارپ باشدزیرا در همین وضعیت دستگاه قدرتمند به فعالیت بوده ولی باد سرد نمی دهد.

 خرابی یا این که آلوده بودن کندانسور کولرگازی و اسپلیت شارپ:

کندانسور منتخب از سیستم کولر گازی و اسپلیت شارپ هست که وظیفه انتقال گرمای مبرد داخل لوله ها به هوای محیط بیرونی را داراست بدین ترتیب موجب خنک شدن مبرد باطن لوله ها می شود. در صورتی که کندانسور خراب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به صدق انجام نشود، گاز موجود خنک نشده و در سیکل سرمایش کولر گازی و اسپلیت شارپ نقص‌ به وجود می آید

درصورتیکه کندانسور کولرگازی و اسپلیت شارپ شما ایراد دارد؛ به جهت عیب یابی یا این که در صورت نیاز تعمیر کولرگازی تان می توانید کلیدی کارشناسان و تعمیرکاران مجاز خدمت از طرز یک عدد از دو کلید ی بالای صفحه رابطه حاصل نمائید.

 آلوده شدن و گرفتگی فیلترهای هوا کولرگازی و اسپلیت شارپ:

هوا و باد خنکی که از کولرگازی شارپ به سمت شما جاری می شود، در دو وهله از فیلترهای جداکننده عبور می کند. فیلترهای هوا را می اقتدار در باطن پنل داخلی کولرگازی شارپ و در پنل بیرونی آن یافت. به مرور دوران ذرات گرد و خاک و آلودگی های موجود در هوا توسط فیلترها جذب می شود و بر روی آن ها جمع می شوندچنانچه تجمع آلودگی فراوان باشد، می تواند سبب ساز گرفتگی مسیر باد شودیکی از متداول ترین علل خنک نبودن باد کولر گازی شارپ، آلوده بودن فیلترهای هوایی هست که به آسانی قابل از بین بردن می باشد.